?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Кожній курві іноді треба сказати: "а ось цьому не дам!"

Т.н. "журналісти" ТСН проти співпраці з жінкою Медеведчука Оксаною Марченко на одному каналі



Александр Деркач: Ми нє можем уволіцца, нєсмотря на расхождєніє мнєній с руководцтвом канала, потому что вмєсто нас на наши мєста прідут другіє, коториє будут єщьо хуже да і дєлать ми нічєго другого нє умєєм, поетому,уважаємиє зрітєлі, просім нас панять і прасціть,но ми всьо-равно будєм бороцца внутрі сєбя каждий дєнь. каждий час.каждую мінуту і ночью і дньом і в виходниє і в будні (с)

Богдан Карпенко: Журналісти ТСН рішуче виступили проти дружини кумапутіна на "плюсах". Ці ж журналісти ТСН рішуче НЕ виступають проти розкрутки на "плюсах" однієї косатої кандидатки від кумапутіна, яку тепер підтримує власник ТСН. Друзі - ось ці танці з протестами - чергова циркова вистава. Журналісти ТСН давно працюють синхронно з медійкою кумапутіна, і нічого їх ніде не свербить, і від Дубінського з Портновим не свербить. Просто, враховуючи вражаючу кількість зашкварів журналістів ТСН останнім часом, у "плюсів" виникла потреба зробити видимість, що цей канал хоча б частково проукраїнський, бо багато людей почало прозрівати, що цей канал, насправді, називається "Малоросія-ТV"


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 9 августа, 2018
Це ви так демонструєте на прикладі шо заголовок працює?

ammebius 9 августа, 2018
Мєтодічка на всєх одна:


vasylb 9 августа, 2018
//Ці ж журналісти ТСН рішуче НЕ виступають проти розкрутки на "плюсах" однієї косатої кандидатки від кумапутіна, яку тепер підтримує власник ТСН

От довбень, ця "кандидатка" має наразі найвищий рейтинг в українських громадян. Звідки в людей береться така манія величі??? Ну і що, що вона тобі не подобається. Мені теж вона не подобається. Прийдеш на вибори і проголосуєш за кого хочеш. Але хто ти такий, щоб повчати журналістів, та ще й так тупо???

Edited at 2018-08-09 09:46 (UTC)

tank_ua 9 августа, 2018
правдоеб, иди нахуй со своими нарисованными рейтингами, ты уныл и не интересен.

wild_west_lutik 9 августа, 2018
Мазур - никой не метр журналистики, даже не сантиметр))
она просто говорящая голова, как Катя Андреева в мокшани

kampodua 9 августа, 2018
Кума Путіна ще й досі на українському телебаченні? Думав, що вона вже давно емігрувала геть.

ban_derivets 9 августа, 2018
Давно не смотрю 1+1

daremiff 9 августа, 2018
И тем не менее когда-то именно журналисты 1+1 первыми отказались работать по темниках кучмы... (круче повел себя только 5-й)
Да, канал принадлежит Бене и озвучивает его интересы, ну так и любовных признаний президенту никто не объязан делать. За этим езжайте в рашку.

  • 1