Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кожній курві іноді треба сказати: "а ось цьому не дам!"

Т.н. "журналісти" ТСН проти співпраці з жінкою Медеведчука Оксаною Марченко на одному каналіАлександр Деркач: Ми нє можем уволіцца, нєсмотря на расхождєніє мнєній с руководцтвом канала, потому что вмєсто нас на наши мєста прідут другіє, коториє будут єщьо хуже да і дєлать ми нічєго другого нє умєєм, поетому,уважаємиє зрітєлі, просім нас панять і прасціть,но ми всьо-равно будєм бороцца внутрі сєбя каждий дєнь. каждий час.каждую мінуту і ночью і дньом і в виходниє і в будні (с)

Богдан Карпенко: Журналісти ТСН рішуче виступили проти дружини кумапутіна на "плюсах". Ці ж журналісти ТСН рішуче НЕ виступають проти розкрутки на "плюсах" однієї косатої кандидатки від кумапутіна, яку тепер підтримує власник ТСН. Друзі - ось ці танці з протестами - чергова циркова вистава. Журналісти ТСН давно працюють синхронно з медійкою кумапутіна, і нічого їх ніде не свербить, і від Дубінського з Портновим не свербить. Просто, враховуючи вражаючу кількість зашкварів журналістів ТСН останнім часом, у "плюсів" виникла потреба зробити видимість, що цей канал хоча б частково проукраїнський, бо багато людей почало прозрівати, що цей канал, насправді, називається "Малоросія-ТV"

Tags: Медиапиздота, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments