Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Камінг-аут медіа%іздоти

Розумію, що марно, але все чекаю, коли наші українські журнобляді вже влаштують флешмоб — камінг-аут.

Ну типу - доброго дня, мене звуть, і я працюю на. Ну типу такі всі "сумління нації", слідкують, хто де пожрав чи чого купив, можна думати, що всі ці люди існують виключно за рахунок Отця, Сина та Святого духу.

Але ж ні, всіх можна умовно розділити на працюючих на Пінчука - зятя колишнього президента, Фірташа - чувака, якого Сьома Могілевіч разом з Путіним поставили свого часу "на газ", Ахметова - тут прізвище говорить саме за себе, Коломойського - рейдера, який "вирішував питання" в тому числі і шляхом вивезення особливо впертих до лісів Дніпропетровщини ну і ще всілякого зброду поменше.

І ось саме цих людей так дратує відкриття магазинів Рошен чи відпочинок людини, яка принаймні створила справжній бізнес, а не просто вкрала. Бо я чомусь ніде не бачив жодного магазину Пінчука і Фірташа, а за умовно магазин кредитів Коломойського держава заплатила мільярд і ще залишається винна.

Саме оці от люди переймаються долею придуманих їми ж "піввареничних бабусь", чи високими тарифами. Саме ці песики зараз грають ролі обурених пролетаріїв, хоча справжній пролетарій охуїв би від однієї їхньої СМС-очки з зарплатнею. Однієї маленької СМС-очки не враховуючи бонусів і премій.

Але ж про свої СМС-очки вони чомусь поговорити не хочуть, або вважають це чесно заробленими статками. Ріалі? Чесно заробленими ким — Фірташем з Коломойським? Ха-ха.

І знаєте чому особисто я буду голосувати за Порошенка? Не тому, що він найкращій реформатор чи велика свята людина — ні.

Я просто хочу, щоб усі ці блазні і особливо їхні хазяї поїли лайна, стулили пельку і просто зникли.

Щоб вони зрозуміли врешті решт, що їхня влада скінчилась і не повернеться.

І витрачали вже свої "тяжко зароблені" грошенята на справжніх блядей, а не на "українських журналістів".

Sergii Iesipov

Tags: Медиапиздота, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments