?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Камінг-аут медіа%іздоти

Розумію, що марно, але все чекаю, коли наші українські журнобляді вже влаштують флешмоб — камінг-аут.

Ну типу - доброго дня, мене звуть, і я працюю на. Ну типу такі всі "сумління нації", слідкують, хто де пожрав чи чого купив, можна думати, що всі ці люди існують виключно за рахунок Отця, Сина та Святого духу.

Але ж ні, всіх можна умовно розділити на працюючих на Пінчука - зятя колишнього президента, Фірташа - чувака, якого Сьома Могілевіч разом з Путіним поставили свого часу "на газ", Ахметова - тут прізвище говорить саме за себе, Коломойського - рейдера, який "вирішував питання" в тому числі і шляхом вивезення особливо впертих до лісів Дніпропетровщини ну і ще всілякого зброду поменше.

І ось саме цих людей так дратує відкриття магазинів Рошен чи відпочинок людини, яка принаймні створила справжній бізнес, а не просто вкрала. Бо я чомусь ніде не бачив жодного магазину Пінчука і Фірташа, а за умовно магазин кредитів Коломойського держава заплатила мільярд і ще залишається винна.

Саме оці от люди переймаються долею придуманих їми ж "піввареничних бабусь", чи високими тарифами. Саме ці песики зараз грають ролі обурених пролетаріїв, хоча справжній пролетарій охуїв би від однієї їхньої СМС-очки з зарплатнею. Однієї маленької СМС-очки не враховуючи бонусів і премій.

Але ж про свої СМС-очки вони чомусь поговорити не хочуть, або вважають це чесно заробленими статками. Ріалі? Чесно заробленими ким — Фірташем з Коломойським? Ха-ха.

І знаєте чому особисто я буду голосувати за Порошенка? Не тому, що він найкращій реформатор чи велика свята людина — ні.

Я просто хочу, щоб усі ці блазні і особливо їхні хазяї поїли лайна, стулили пельку і просто зникли.

Щоб вони зрозуміли врешті решт, що їхня влада скінчилась і не повернеться.

І витрачали вже свої "тяжко зароблені" грошенята на справжніх блядей, а не на "українських журналістів".

Sergii Iesipov


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
onatolij 8 августа, 2018
Всецело поддерживаю!

Голосуйте за Порошенко, нормальный кандидат, не хуже всех остальных. Плюс, с его уходом на Украине станет еще хуже. Совершенно серьезно.

Rain Sender 8 августа, 2018
всех остальных.
Это ты о ком?

onatolij 8 августа, 2018
Как о ком? Об остальных прекрасных кандидатах на пост президента Украины: Порошенко, Тюльке, Гриценко, Бойко, Рабиновиче.. Порошенко ничуть не хуже всех остальных кандидатов из этого списка.

(Удалённый комментарий)
onatolij 8 августа, 2018
В том-то и дело, что никого Порошенко себе не подбирал. Сама система так работает, что наверх выдвигаются только убогие жулики, другие отсекаются на дальних подступах. Именно поэтому Украине и пиздец.

(Удалённый комментарий)

Re: Батька-2

maxwunsche 8 августа, 2018
О, Валодья, страрый ты одинокий несчастный пидарас. Я гляжу, ты себе бойфренда нашел, ну ниче, выйдешь замуж-может поумнеешь

Rain Sender 8 августа, 2018
Порошенко не хуже, чем Порошенко? Ты часом не с ебеней с таким интеллектом?

vatnofob 8 августа, 2018
Вова, іди нахуй, блазню

жги сраную ватку - делай мир теплей

centreedge 8 августа, 2018
более лючше резать сраные черепушьки тупой ватки и похуй кто будет президентом в Украине . а ищьо более лючше взрывай дома са спящыми ватниками па примеру хуйла .

СПАСИБА ЧЬТО ПАДДЕРЖЫВАЕШЬ НЕЗАВИСИМОСТЬ ПРИМОРСКОЙ НАРОДНОЙ РЕСПУБЛИКИ !

Daria Nesterova 8 августа, 2018
v_dokumentiki отдуплился

1n5ecto1d 8 августа, 2018
сплел лапти
склеил ласты
принял ислам

yonge13 8 августа, 2018
Это конечно не магазин,но все таки
ИНТЕРПАЙП СТАЛЬ — первый металлургический завод, построенный с нуля в Украине почти
за полвека с общим объемом инвестиций 700 млн долларов.Это крупнейший электросталеплавильный комплекс по производству круглой стальной заготовки в Восточной Европе.
Мощность нового завода — 1,32 млн. тонн круглой стальной заготовки в год.

vals0ray 8 августа, 2018
Інфоволонтери, ловіть зрадойоба - он куди заліз, аж на голову ради НБУ.

Богдан Данилишин
Щодо питань трудової міграції

Останнім часом дуже багато публікацій щодо трудової міграції. Робляться передчасні висновки та політично вмотивовані коментарі. Надходять багато запитань від ЗМІ і до мене . В цьому зв’язку приводжу наступний коментар.

Національний банк вже двічі цього року привертає увагу суспільства до наслідків трудової міграції для нашої країни. Так, в Інфляційному звіті НБУ за січень 2018 року зазначалося, що частка мігрантів у населенні віком 15-70 років становить 8%. Якщо вірити цим оцінкам, то справді масштаби трудової міграції в Україні державі набули загрозливо високих розмірів для майбутнього економічного процвітання країни. Що, до речі, і підкреслено в Інфляційному звіті за липень цього року.

Нова хвиля трудової міграції з України зумовлена багатьма факторами, найважливішими з яких є військова агресія, глибока і тривала економічна криза, безробіття. Природно, що українці шукають перспективи вищих заробітків та кращих систем соціального забезпечення.

Що стосується зниження міграційних настроїв, то світовий досвід, в тому числі східноєвропейських країн, стверджує, що потрібно застосовувати комплексний підхід, зокрема: зосередитися на створенні гідних робочих місць; зміцнювати інститути влади; створювати умови для підвищення рівня зайнятості; підвищувати продуктивність праці і економіки в цілому.

yura_vn 9 августа, 2018
Віриш Данилишину, зрадокомсомолець?
Ось тобі ФАКТИ, зрадойоб:
Безробіття в Україні одне з найнижчих в світі - 1.2%. Для порівняння: Греція - 20%, Німеччина - 3.4%, Білорусь - 5.6, Росія - 6%, США - 3.8%
Так що про "велике безробіття" - пиздьож.
Далі. Проблема трудової міграції характерна для багатьох країн Східної Європи.
З Польщі, для прикладу, вже звалило близько 4.5 млн. трудових мігрантів і ще 2.8 млн. "гострять лижі", що викликає серйозну стурбованість в уряду. І це на фоні швидких темпів зростання польської економіки.
Що, бля, довели країну "бігусні бариги", що звідти народ звалює на заробітки?
Цитата:
"Według danych GUS w 2013 roku za granicą przebywało niecałe 2,2 mln Polaków. W 2014 roku liczba ta wzrosła już do 7 mln. Według danych statystycznych – co drugi emigrant przebywa na terenie Niemiec lub Wielkiej Brytanii. Chętnie też wybieramy Irlandię lub Holandię. Badania przeprowadzone w 2014 roku dowodzą, że już 41 proc. młodych w wieku 15-25 lat myśli o emigracji z kraju."

kampodua 8 августа, 2018
"а не просто вкрала"
У нас в свій час крали і заробляли обманом майже всі.

larengo 8 августа, 2018
Журналісти працюють на тих, хто платить гроші - який секрет.
Хто платить, той і танцює, той і замовляє редакційну політику, в кращому разі в редакційну політику не лізе, а просто з певною періодичністю замовляє собі джинсу.
А наша проблема в тому що у нас за 27 років не з'явилися дійсно проукраїнські олігархи і національно спрямована еліта.

severynvlad 8 августа, 2018
Порошенку не быть повторно Президентом Украины и точка! Выше головы не прыгнешь. Не буду перечислять все его недостатки, назву один, но из определяющих: допуск в свое окружение людишек с пятнами на репутации. Все эти Косюки, Березенки, Гладковские и прочая муть уже просто остопиз...ли!

tank_ua 9 августа, 2018
не решай за всех и иди убей себя об стенку.

severynvlad 9 августа, 2018
По тону зрозуміло, що спілкуюся з представником типового бидла. Відтак не буду дискутувати. Нас розсудить час :) А точніше: Весна-2019 :)

  • 1