?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хроніки Мішико

1 серпня 2008 року неподалік Цхінвалі (столиці Пд.Осетії) на дорозі були підірвані 2 керовані міни, внаслідок чого були поранені 6 грузинських поліцейських.

У відповідь на це, а також на інші провокації (які заперечувала осетинська сторона), грузинська влада 6 і 7 серпня 2008 року почала військові дії на території Пд.Осетії.

7 серпня 2008, напередодні війни з росією, Михаіл Саакашвілі виступив по телебаченню і пообіцяв автономію Пд.Осетії, амністію бойовиків і одностороннє припинення вогню зі сторони Грузії.

Однак, осетини не припинили військові дії і Грузія почала ще більш інтенсивний наступ на столицю Пд.Осетії. Керівник цього сепаратистського регіону робить заяву про тисячі жертв мирного населення внаслідок наступу Грузії.. Це стало формальним приводом для вторгнення російської армії.

Якийсь спротив грузин тривав 2 дні - 8 і 9 серпня 2008 року.

10 серпня 2008 року Михаіл Саакашвілі заявив про вихід з Цхінвалі і одностороннє припинення вогню.

11 серпня 2008 року відбулося значне просування російської армії територією Грузії.

12 серпня 2008 року всіма сторонами конфлікту був прийнятий план "Медведєва-Саркозі", незважаючи на який російська армія в цей і наступні дні продовжувала просуватися територією Грузії, хоч і обіцяла не нападати на Тбілісі, однак окуповувала міста і перерізала важливі магістралі.

14 серпня 2008 план Мєдвєдєва-Саркозі був підписаний бабуїнами сепаратистських регіонів Грузії.

15 серпня 2008 року його підписав Саакашвілі.

16 серпня 2008 року його підписав президент росії Мєдвєдєв.

План Мєдвєдєва-Саркозі передбачав наступні 6 пунктів:

1) остаточно припинити всі воєнні дії;

2) забезпечити вільний доступ гуманітарної допомоги;

3) повернути збройні сили Грузії в місця постійної дислокації;

4) повернути збройні сили РФ на лінію, що передувала початку бойових дій, а до створення міжнародних механізмів, прийняття російськими миротворцями додаткових заходів безпеки;

5) розпочати міжнародне обговорення питання майбутнього статусу Південної Осетії й Абхазії, а також шляхів забезпечення їхньої безпеки.

Тобто, фактично цей план фактично узаконював російські війська на території Грузіі (її сепаратистських територій) і давав правові підстави для визнання незалежності сепаратиських територій.

Однак, навіть попри те, що росія добилася чого хотіла, вона не виконувала цей план. І тільки після вересневого (через місяць) візиту Саркозі до Москви, росія вивела свої війська з більшості грузинських населених пунктів і зняла блокаду грузинських магістралей. Це відбулося аж в жовтні 2008.

Крім військових дій росія ввела проти Грузії цілий ряд економічних санкцій, припинивши імпорт грузинських товарів. Попри те Грузія зменшила імпорт російських товарів всього в 2 рази в 2008 і 2009 роках, а в 2010 році почала нарощувати об'єми російського імпорту знову, в 2011 році об'єми російського імпорту були нарощені до передвоєнного рівня, незважаючи на те, що росія й далі не купляла грузинські товари.

Грузія подала позов до міжнародних судів. В 2011 році суд відмовився розглядати позов, оскільки Грузія не дотрималася досудової процедури.

На початку 2012 року Михаіл Саакашвілі скасував візовий режим для росіян. Примітно, що вводив його Шеварнадзе в 2000 році, задовго до війни.

В 2017 році Мехаіл Саакашвілі на повну розкручується російською пропагандою в іншій країні його перебування, куди він втік переховуючись від грузинського правосуддя.

В 2017 році Мехаіл Саакашвілі користується популярністю в російський політиків, які в 2008 року писали про те, що треба бити гризунов.

В 2017 році, в іншій країні Михаіл Саакашвілі бере кремлівські гроші для організації перевороту.

В 2018 році на передодні 10 річниці війни з Грузією, Мехаіл Саакашвілі, якого вигнали з країни, яка його прихистила і яку він намагався зруйнувати за кремлівські гроші, заявляє, що в нього не було особистих конфліктів з путиним.Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tabletmemory 8 августа, 2018
Спасибо что объяснили. Оказалось в ответ на провокацию 1 августа.
Михаил конечно ванга.

А за несколько лет до этого обновил технику, подготовил ПВО с помощью Украины, провел учения военные с США незадолго. Красавчик - прям как чувствовал, что кто то там что то взорвет - а тут уже бац и все готово =) Молодец.

Но США еще лучше сделали. В переговорах с Россией уверяли, что Миша не сделает этого. Да все выглядит как будто Грузия готовится, но конечно он не сделает этого нет.

Ну тут же провокация - он не при делах.

onatolij 8 августа, 2018
Так ведь и на Гитлера все время нападали, всякие провокации против Вермахта устраивали. Он и Вермахт-то исключительно для самообороны создавал. То Чехия нападет, то Польша, то Франция, то СССР. Ото всех он отбился, от СССР, правда, не смог. Даже героические бандеровцы не помогли.

Edited at 2018-08-08 13:32 (UTC)

onatolij 8 августа, 2018
Совершенно не раскрыта роль американцев в данном конфликте. Зачем они изо всех сил несколько лет вооружали, обучали и снабжали грузинскую армию?

И почему "в ответ на провокации" грузины первым делом начали обстреливать казарму в Цхинвали, где стояли российские миротворцы?

max_kukuruzkin 8 августа, 2018
Не пизди шлюха ватная, "росиские миротворцы" это как мирные попочленцы дамбаса?
Русня это оккупанты и выродки. Называй вещи своими именами, пиздун.

tank_ua 8 августа, 2018
простите, а нахера саакашвилю откопали? он тоже в президенты идет? в изгнании?

ПИДАРЫ

Юля Юл 8 августа, 2018

ВСЕ ГОВНОСМИ ПЕСТРЯТ

Об этом говорится в результатах исследования Социологической группы «Рейтинг».

Наибольшую поддержку среди опрошенных – 11,1% – получила лидер «Батькивщины» Юлия Тимошенко.

Главе «Гражданской позиции» Анатолию Гриценко отдать свой голос сейчас готовы 6,7%, а сопредседатель «Оппозиционного блока» Юрию Бойко – 6,4%. Четвертый в рейтинге – артист Владимир Зеленский с 6,2% голосов.

Главного «радикала» Олега Ляшко и певца Святослава Вакарчука поддержали бы на выборах по 5,9 и 5,7%. А за действующего президента Петра Порошенко готовы проголосовать 5,3%.

Глава партии «За життя» Вадим Рабинович мог бы получить 3,7% от всех респондентов.

Все остальные кандидаты получили меньше 3%. В частности, мэр Львова Андрей Садовый – 1,6%, лидер «Свободы» Олег Тягнибок – 1,3%, экс-глава СБУ Валентин Наливайченко – 1,2%, Роман Бессмертный – 1,1%.

Re: ПИДАРЫ

dv_master 8 августа, 2018
Э-э, а нахера повторять тут за говносми эту лажу, а?

(Удалённый комментарий)
for_l_j 8 августа, 2018
Неужто и губернатором Одесской области его Кремль поставил?
Аффтар почему-то скромно забыл, что случилось между 2012 и 2017
Возникает вопрос, почему в надцатом году, когда его ставили губером Одесской области нам его преподнесли как некоего мега антироссийского чувака, а то, что он там под следствием в Грузии - так то проклятые новые грузинские пророссийские власти.
А уже через несколько лет оказалось, что Михо - российский наймит, а новые грузинские власти совсем нет.

Edited at 2018-08-08 13:59 (UTC)

larengo 8 августа, 2018
Наші інфоволонтерики, як і їх ольгінські колеги, тупо викреслюють факти, що не вкладаються в теорію, придуманою їх шизофренічною головою.

larengo 8 августа, 2018
--В 2018 році на передодні 10 річниці війни з Грузією, Мехаіл Саакашвілі, якого вигнали з країни, яка його прихистила і яку він намагався зруйнувати за кремлівські гроші--

Ух бля, аж кров з очей пішла.

vals0ray 8 августа, 2018
Тішить душу той факт, що у нас, виявляється, покаранням за "намагався зруйнувати за кремлівські гроші" є "вигнали з країни"...

vals0ray 8 августа, 2018
===, грузинська влада 6 і 7 серпня 2008 року почала військові дії на території Пд.Осетії.

О, ватяр вже нарешті не приховуючи нічого почав співати чисто по кацапським методичкам...

ciprino 8 августа, 2018
Конкретно, не в курсе, но читал, что потом "северные братья" постоянно переносили линию разделения на юг. По 50-100 метров внеделю

ho_visto 9 августа, 2018
Да они и сейчас переносят. У коллеги дальние родственники в Грузии живут. Так вот сразу после войны граница была почти в 20-и километрах. А сейчас сельское кладбище уже за колючкой.

novaculaextremo 9 августа, 2018
То он личный враг Путина, то личных конфликтов не было. Тяжело, видать, долбить кокс столько лет подряд, и не поехать на этой почве.

ban_derivets 9 августа, 2018
Реабилитацию у голландцев проходит сейчас :)

  • 1