Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ахах яка чудова жабагадюка

зачитуюсь просто:

"Журналісти Слідства.Інфо отримали документальне підтвердження того, що у період формування НАБУ на початку 2015 року нинішній заступник директора бюро Гізо Углава міг зустрічатися з міністром часів екс-президента Віктора Януковича Едуардом Ставицьким""Від своїх джерел Слідство.Інфо отримало інформацію, що під час зустрічі Гізо Углава пропонував Ставицькому домогтися переведення справи екс-міністра з ГПУ до НАБУ і посприяти її позитивному для втікача вирішенню"

"Журналісти також звернулися до директора НАБУ Артема Ситника з проханням прокоментувати ймовірну зустріч його заступника з колишнім міністром. Ситник проігнорував прохання""Спроба журналістів потрапити до Углави на прийом громадян теж була невдалою. Перед прийомом кожен громадянин має написати на папері питання, які збирається поставити чиновнику. Журналіст Слідства.Інфо так і зробив, але до кабінету заступника директора бюро його так і не покликали.

Сам же Едуард Ставицький не одразу пригадав цю зустріч і журналісти показали йому фото. “Я себе тут впізнаю, безумовно”, – сказав екс-міністр під час скайп-інтерв’ю, дивлячись на фото. Він також підтвердив приблизний час зустрічі, про який Слідству.Інфо повідомляли джерела."

Богдан Карпенко

Tags: Пиздец, Политика, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments