?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хороший тамада, и конкурсы интересные

Good news everyone!

Шановні десокирівці та десокирянки.

Нам потрібно більше артів. Більше усіляких чудових картиночок, які можна вивішувати на білборди та сітілайти, роздавати людям, клеїти на стовпи… тобто на спеціально відведені для реклами місця згідно чинного законодавства, звичайно. Більше малюнків із логотипом «ДеСокири». Більше картинок про Фірташа, Ахметова, Медведчука та іншу проросійську наволоч. Більше артів богу артів!

Тож, щоб отримати бажане, ми проголошуємо конкурс артів про «Демократичну Сокиру» і для «Демократичної Сокири». У рамках конкурсу усі отримують бажане: ми отримуємо чудові картинки, а автори макетів зможуть побачити свої творіння на вулицях міст. До того ж ті автори, чиї арти стануть переможцями, отримають від нас призи із символікою «ДеСокири».

Отже, умови конкурсу.

Умова перша. Малюнки мають відноситися до однієї з трьох номінацій, у кожній з яких є свої переможці і призери:

а) Номінація «Партія». У цій номінації ми приймаємо арти, які рекламують «ДеСокиру» у цілому. Це реклама, яка має за мету підвищення впізнаванності партії. Тут може не бути конкретики, може бути лише назва партії без конкретних лозунгів (або з лозунгами; вигадуйте самі, ви у нас креативні). Можете малювати сокири, можете брати фото з акцій, можете гратися із шрифтами та партійним логотипом – уся фантазія всесвіту до ваших послуг, головна мета – щоб це привертало увагу перехожих.

б) Номінація «Програма». Кожен арт у цій номінації повинен обігравати один з пунктів програми Партії (https://demorda.party/ua/programa-demokraticnoi-ordi). Проституція, марихуана, ЛГБТ, азартні ігри, вільне володіння зброєю – усе для вас. Творіть, нехай палає.

в) Номінація «Крусейд». Як ви пам’ятаєте, «ДеСокира» проголосила Палаючий Хрестовий Похід проти проросійських політиків та олігархів, які от прямо зараз, у режимі реального часу домовляються між собою про взаємодію і створюють гігантського пропутінського Вольтрона з грошима, схемами, медіаресурсом та політичними партіями (головна з них, звичайно, «Опоблок»). Список головних членів цього триколорного Вольтрону зрозумілий: Ахметов, Фірташ, Льовочкін, Медведчук, Рабинович, Шуфрич, Бойко, Вілкул, Мураєв, Новинський. Є і інші, звичайно, але це головні деталі механізму. Тому ми пропонуємо вам створювати дизайн плакатів із кожним із цих діячів, або з усіма ними одночасно, якщо ви спеціалізуєтесь на малюванні Вольтронів.

Умова друга. Плакати приймаються на пошту sokyra.konkurs@gmail.com із 26.07, себто із сьогодні, до 06.08.2018 року. Тобто у вас (і у нас) є десь два тижні. Результати будуть оприлюднені після винесення вердикту журі. Бажано також у темі письма позначити номінацію, до якої відносяться арти.

Умова третя, технічна. Для участі у конкурсі вистачить макету з роздільною здатністю не менше ніж 640х480 пікселів по будь-якій осі та в будь-якому з популярних форматів файлу. Водночас автори повинні пам’ятати, що їхні твори можуть у разі перемоги з’явитися на білбордах (вони зазвичай горизонтальні) та сітілайтах (навпаки), тож більші шанси на появу на вулицях матимуть макети, які можуть бути виготовлені у відповідних розмірах без втрати якості і – бажано – витримані у форматах та пропорціях для цих рекламних площин. Надсилаючи свої твори на вищезазначену пошту, автор автоматично надає згоду на використання його малюнків у політичній рекламі і передає нам авторські права на твори із можливістю вносити корегування у дизайн (змінювати тексти гасел, розміри об’єктів і так далі). Водночас розміщення на публічних рекламних місцях виключає порнографію, еротику, порушення авторських прав на малюнки або шрифти, відкрите зоброження зброї (так, нажаль) і інші порушення чинного законодавства, тож не піратствуйте, будь-ласка, хоча б у цьому конкретному випадку.

Умова четверта, і, здається, остання. У кожному макеті, у кожному арті, у кожному плакаті повинна бути присутня повна назва Партії – «Демократична Сокира», її логотип (і те, і інше можна скачати за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1J8znE8m7YhyeX_YZ7zpKsPbFnK5fheYd), а також адреса нашого нового сайту, який буде запущений до публікації результатів конкурсу: SOKYRA.PARTY

Тож часу, як завжди, обмаль, мета далеко, і, як казав невідомий герой із комп’ютерної гри Counter Strike, «Go, go, go!»

ДеСокира/ДемОрда


promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 26 июля, 2018
бля, а зачем столбы пачкать? вы что - собачки, чтобы на столбы гадить?

xuanglong 26 июля, 2018
Ой, шось гавкнуло. Чи хрюкнуло?

greywildcat 26 июля, 2018
Я вот танка поддержу. На доски объявлений — обеими руками ЗА! Но на столбы/двери_подъездов/углы зданий — нахуй-нахуй.

tank_ua 27 июля, 2018
что, любишь жить в говне, но ради высшей цели?
и чем ты тогда от кацапа отличаешься?

left_bolzano 26 июля, 2018
Вопрос насчет авторских прав - автор оставляет за собой право использовать свои произведения на своем сайте или в портфолио, правильно? Деморда может изменять или добавлять что-то, но авторство остаётся за художником?

  • 1