?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фірташ зайшов занадто далеко

Ну що ж, от і нашу рідненьку "Демократичну Сокиру" почали звинувачувати у протизаконних діях. Точніше - у злочинній акції проти однієї з голів департаментів НКРЕКП, внаслідок чого зазнала моральних страждань вона сама, а також її неповнолітній собака.Отже, доповідаємо, як на сповіді.

На акції під офісом НКРЕКП ми публічно заявили, що наступні наші акції (із трембітами та вувузелами) пройдуть під домівками керівників НКРЕКП. Це, підкреслюємо, було публічною заявою про не менш публічну акцію, яка, як і всі попередні наші акції, була б офіційно зареєстрована, прорекламована і таке інше, як завжди.

Керівники НКРЕКП, вочовидь, не зраділи цим анонсам і вирішили зіграти на випередження. Це досить нелегке завдання, зважаючи на те, що керівництво НКРЕКП отримує максимальну підтримку від структур олігарха Фірташа, в тому числі від телеканалу "Інтер", а люди - так вже сталося - не дуже люблять ані "Інтер", ані олігарха Фірташа, а нас, так вже сталося, люблять навіть ті, кому Фірташ платить, як, наприклад, пенсіонерки під офісом НКРЕКП.

Тому, вочовидь, піарники НКРЕКП (або Фірташа, що насправді неважливо) вирішили змінити ролі і перетворитися на жертв. Для цього була створена найбільш недолуга на нашій пам'яті провокація. Керівник одного з департаментів НКРЕКП на прізвище Рябуха симулювала "напад" на себе. Чому "симулювала"? Тому що та картинка, яку ніби за мановінням чарівної палички, почали розносити середньої руки медіа, виглядає навіть не провокацією, а чистою вигадкою. Спочатку чиновниця бачить наліпки, від яких їй стає страшно заходити додому, причому настільки страшно, що вона заходить додому, бере собаку та іде з нею на вулицю. А на вулиці хтось починає кричати їй "це тобі за кодекс", і що саме "це" - незрозуміло, тому що нічого не відбувається, але це напад, точно напад, і винна у цьому "ДемСокира", ось вам з десяток статей у ЗМІ, чекайте черговий сюжет на "Інтері".

Це було б смішно, але не дуже. З двох причин.

Перша причина полягає у тому, що Фірташ вочовидь демонструє, що питання Кодексу його дуже і дуже хвилюють. Він не впевнений. Він робить дурниці. Він поспішно робить мітинг, який миттєво перехоплює "ДемСокира". Він робить маніпулятивний, але недієвий сюжет на "Інтері". Зараз він робить недолугу провокацію. Його не хвилює, що "ДемСокира" - це політична партія, яка зацікавлена у якнайбільшій рекламі і тому жодної акції не проводила без власної символіки, прапорів, анонсів тощо, ніколи не робила силових акцій і тому наклепам про нічний "напад" не повірить жодна адекватна людина і жоден нормальний журналіст про це не напише. Його не хвилюють гроші, які він у величезній кількості витрачає на замовні статті та сюжети, відстоюючи свій вплив на НКРЕКП. Він ризикує і не шкодує ресурсів.

І друге, що витікає з першого. Ми вважаємо, що коли вже Фірташ і його піарники вдаються до таких провокацій, то вони можуть не зупинитися на вигадуванні нападів. Вони можуть нападати насправді. Створювати справжні, а не фіктивні атаки на власних людей. Людей у Фірташа багато. Знайдуть іще. А грошей, якщо кодекс буде заблоковано, майже не залишиться. На кону стоять мільярди доларів. Ще раз — мільярди. І ми не впевнені, що у гонитві за ними Фірташ зупиниться хоч перед чимось.

Тому політична партія "Демократична Сокира" офіційно і відкрито звертається до ГПУ та НАБУ. Це питання є політичним. Це питання є принциповим. У вирішення цього питання повинна нарешті втрутитися держава Україна.

Бо Фірташ зайшов занадто далеко.

Демократична Орда


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Rain Sender 24 июля, 2018
А можна подивитись фотку заяви?

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
Юля Юл 24 июля, 2018
держава куплена фирташем

akupec 24 июля, 2018
Такое ощущение, что у некоторых наших граждан из "элитки" из-за отсутствия клепки напрочь пропал инстинкт самосохранения. Фирташ то свалит если чо в Ростов, а вот ждут ли там Рябуху и сотрудников канала Интер - вопрос открытый - там таких шлюх своих некуда уже девать.

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
rvun 24 июля, 2018
Цікаво, коли до вас почнуть ходити з арматурою чи зброєю. Бо якшо то фірташ і 2 млрд на місяць - то до вас неодмінно прийдуть.
Борітеся - поборете.

centreedge 25 июля, 2018
хм . а може якось до фирташа заскочити з кулеметом чи гранатометом ?

unkinderz 24 июля, 2018
Розгавкалися, бляді.

Тримайтеся, но, хлопці! Здоров'я та витримки!

INSIDER

yakovych 25 июля, 2018
Хоть би так не палилися.
"Про це Рябуха повідомила INSIDER". А куди же ще їй повідомлять? INSIDER = Льошик Тамразов = Укргазвидобування при овочі

tank_ua 25 июля, 2018
интересно, наклеечки ваши или похожие?

i_v_bunsha 25 июля, 2018
Так наверно с НКРЕКП и сняли.
Кстати, а дело завели? Оно в едином реестре должно быть. Если что можно затребовать экспертизу. Если побелку на клее найдут - можно сразу на йух слать. Потому как вторичное использование. Да и пальцы там должны быть.

1n5ecto1d 25 июля, 2018
Звідки вона знає, як було в 90х, коли вона працює 15 років, а зараз 2018? 2018 - 15 = 2003

Edited at 2018-07-25 17:56 (UTC)

  • 1