?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Вах!

Охтирське. Крафтове. Медове.

Доброго дня! Мене звуть Віталій Тронь, і я розкажу вам історію про медове вино :)

Все почалося майже 9 років тому, коли я пролистав якусь книжку про виробництво вина із меду та вирішив спробувати. Не дотримувався ні рецептури, ні температурного режиму, ні інших дрібниць у справі, де насправді дрібниць не буває. Через кілька місяців замість вина отримав такий собі оцет, який довелося просто вилити. Потрібно було визнати, що так діло не робиться, і я зарився в літературу поглибше.

Наступна спроба була більш продумана. Замовив із Києва спеціальні дріжджі для медового вина. У великій каструлі довго варив мед, розведений у воді. Настільки довго, що розчин почав вже карамелізуватися. Поставив на бродіння та слідкував за температурним режимом. Бродіння йшло бурхливо, потім вино відстоювалося, і через кілька місяців я отримав на диво смачний напій із пікантними карамельними нотками. Батькам та друзям сподобалося. Так з'явилася ідея виробляти вино професійно і дати можливість людям пити дійсно натуральні напої.Потім були роки поїздок по семінарах по всій Україні, пошуку рецептів, роки експериментів, консультацій, аналізу результатів...

Аж ось (нарешті!) для виробників алкогольної продукції скасували щорічний платіж у 500 000 (так, півмільйона) гривень. Ця подія дала зелене світло дрібним виробникам. Ми сімейним підрядом почали оформлювати документацію: відповідність продукції екологічним стандартам, дозволи Сумистандартметрології, купа інших регламентів-дозволів-сертифікатів. Майже рік намагалися зробити лізенцію на виготовлення і продаж алкогольної продукції. І таки зробили. Потім були пошуки та замовлення тари (скляних пляшок), етикеток, пробок.

Зараз ми вже вино не варимо, що дозволяє зберегти всі корисні речовини меду. Хоча технологічний процес для таких вин значно складніший, ми просто хочемо робити найкращу продукцію в цій галузі.Ми не додаємо ні цукру, ні спирту. Жодних консервантів типу двоокису сірки SO2 і подібних, чим часто грішать заводи-виробники виноградних вин. Тільки очищена вода, екологічно чистий мед, лимони та спеціальні дріжджі. Можливо, ще плодово-ягідні соки для окремих видів вин.

І тепер, через роки напруженої праці ми отримали продукт, яким пишаємося:
1. Медове вино класичне (без додавання плодово-ягідних соків, напівсухе).
2. Медове вино на березовому соку (без додавання плодово-ягідних соків, замість води використовується березовий сік, напівсухе).
3. Медове вино з калиною (із соком калини, напівсолодке).
4. Медове вино з малиною (із соком малини, напівсолодке).
5. Медове вино з айвою (із соком айви, напівсолодке).
6. Медове вино з горобиною (із соком горобини, напівсолодке).

Це не просто вино, це краплини літнього сонечка, що чекатимуть свого часу у вашій шафі. Влітку медове вино краще смакує охолодженим, а взимку теплим і навіть підігрітим. Ми рекомендуємо пити медове вино тільки під час їжі, неквапливо, із почуттям задоволення, смакуючи.Придбати ексклюзивне медове вино можна на сайті patronat.prom.ua

Сторінка на ФБ: https://www.facebook.com/theBestHoneyWine
Сторінка Інстаграм: https://www.instagram.com/patronat.honey.wine/

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

maxim_zt 24 июля, 2018
бля, ну нету меня в Фейсбуке... а можно какой то альтернативный канал связи.. ???

luka131 24 июля, 2018
Интересно было бы попробовать. Но увы, в лугандоне представлена в основном поддельная водка.

qsonic 10 декабря, 2018
Хахаа, та же тема))))

for_l_j 24 июля, 2018
Вино - это напиток, получаемый сбраживанием виноградного сока. А это всё - винные напитки.

tank_ua 24 июля, 2018
так где купить?

Віталій Тронь 24 июля, 2018
Зайдите на наш сайт, там можно заказать. Patronat[dot]com[dot]ua

bozkurt_turan 24 июля, 2018
Да, бухайте больше, спивайтесь, спивайтесь уже побыстрее, освобождайте территорию, чтобы ваши европейские хозяева вас культурными обогатителями из Африки и Леванта заменили, а то в Европке уже местов не хватает.

(Анонимно) 24 июля, 2018
В Европе вина пьют в разы больше и не спиваются. Главное что пить

maxim_zt 24 июля, 2018
странная реклама... Где и как купить - неизвестно. Как связаться- не понятно. Вот обьясните- какой смысл от всех этих букв-если товар реально недоступен????? С таким подходом к бизнес-стратегии , этот товар будет продаваться в кругу знакомых .и в этом же кругу про него потом и забудут. Человек делает вино- молодец, Человек делает что то новое и вкладывает в это свои средства, время и талант- дважды (трижды) молодец!!! Ну ,а дальше что????? Свяжитесь со мной, но на всех не хватит.... Совдеповская модель поведения. Мы напридумываем кучу чудес, получим свидетельства про изобретения, и обклеим ими свой туалет.... Развивать бизнес не хватает талантов-возьмите партнёра-(Роллс Ройс ,Даймлер Бенц-это не просто фирмы-это фамилии партнёров- один изобретал, второй продавал!) Нашли Бигдана, что бы прорекламировать то, что нельзя получить. Так просто напишите очерк, что бывают и вот такие напитки. Вы сначала сделайте продукт,потом создайте возможность его распространит и не только через "личку в Фэйсбуке") , а потом рекламируйте!!!!! То, что вы этого не сделали -говорит об отсутствии навыка планирования и прогнозирования!!! А без этого бизнес долго не живёт. Пишите в личку ...

tank_ua 24 июля, 2018
конспирация, чтобы акциз не платить))))

oldfareastener 24 июля, 2018
В гугле вас, мужчины, позабанили?!?
Или зраду разгоняем? Это господам tank_ua и maxim_zt.
Вот вам:
http://patronat.com.ua/

maxim_zt 24 июля, 2018
не, не зраду. Но пока наш производитель не соизволит делать нормальные шаги, что бы его продукция продавалась и бизнес работал- дело далеко не пойдёт. И самое обидное, что будет винить в СВОИХ ошибках "Злочинну владу", "климат" и т.д.
Вот и сайт. Да, наконец то дали адрес сайта. (Это покупатели просить должны были - что уже ненормально.) Теперь на сайте нет цен, ассортимента...ничего... кроме картинки товара и формы-свяжитесь с нами... Всё!!!!!!!!!!!!!! Ребята. Благодаря Бигдану у меня появился интерес к товару. Я ХОЧУ его купить. Сколько мне ещё нужно сделать телодвижений, кроме введения номера карточки (надеюсь, что так можно- не за нал же его покупать???) что бы его приобрести????? Пока производитель не поймёт, что каждое такое препятствие -не понятно где купить, не понятно из чего выбирать, непонятно по какой цене ,не понятно как получить И Каждое такое препятствие отбивает мою охоту к моей покупке и отдаляет его развитие бизнеса. Надеюсь, что когда -нибудь у Виталия всё получится, а пока -вся реализация -очень плохо!!!

maxim_zt 24 июля, 2018
Віталій Тронь- якщо Ви читаете відгуки тут (сподіваюсь, що ви їх читаєте- то ваша справа за яку має боліти) , придумайте канал зв"язку для купівлі Вашого товару. Можливо, Інтернет-магазин якійсь продає вас, Якійсь ділер, дистрибутор без "лічки в Фейсбуці" .... Бо такий ділетантський підхід до бізнесу створює уявлення і в ділетантстві в виробництві ... Тоді ,логічно, що ваш продукт може бути ебезпечним для вживання.... Ділентант- він зазвичай ділетант в усьому!...

Іван Іваненко 24 июля, 2018
Гугл на пошуковий запит "охтирська медівка" не видає НІЧОГО.
Цілком згоден з тобою, Максиме.

o_o_a 24 июля, 2018
З підозрою був поставився до ініціативи виготовлення алкогольної продукції домашніми підприємцями. Думав, лише бурячиху продаватимуть, хай навіть і гарну. А виявляється, це була суперська ініціатива.
Отвам і праволіберальна ідея - держава повинна, в першу чергу, не заважати людям жити.

greywildcat 24 июля, 2018
На превеликий жаль, високоградусні напої наскільки мені відомо не можна.

Андрей Андреев 24 июля, 2018
Не люблю вина. Люблю ром, виски и кофе. Пиво тоже не люблю.

grosscore_lj 24 июля, 2018
А ви добре крафтове пиво куштували?

Oleksandr Similietov 24 июля, 2018
А что мешало сделать страничку на том же prom.ua и в рекламном посте повесить? Там же в два клика можно заказ оформить. А то на вашем сайте из коментариев, ни цен ни нормальной формы заказав, ни способов оплаты. На рекламу в блоге потратились, а заранее подготовить канал для продаж не озаботились. А так идея хорошая, одобряю, но блин вышел комом.

zingelshtutser 24 июля, 2018


Нассвйте нет ни прайса, ни описания продукции. Только форма для обратной связи. Если бы я хотел общаться с людьми, я бы не покупал в интернете.


igorsova 24 июля, 2018
Цій напій називається Міід (довге і)
https://en.wikipedia.org/wiki/Mead

Цікаво буо би скуштувати українську продукцію і порівняти із європейськими аналогами, але мабуть вже не в цьому році.

i_v_bunsha 24 июля, 2018
Где такие берутся? У вас SO2 как побочкп при брожении появлчется.
Это как зожники которые кричат "в хлеб добавляют глютен".

askolbas 24 июля, 2018
Это очень круто что начинают появляться такие мелкие производители алкоголя.
Я когда в греции увидел как мелкие местные производители продают свой самогончик, сыр и оливковое масло в обычном супермаркете - приятно офигел.

Та ситуация которая сейчас в Украине - она нездоровая. Что в Одессе, что в Карпатах - одинаковый опасный для здоровья шмурдяк с торговой маркой Коблево\Шабо\Инкерман и прочее.

Осталось законы человеческие написать, чтоб обычный человек мог делать хорошие напитки и его не кошмарили тюрьмой и дебильными проверками.

Віталій Тронь 24 июля, 2018
Люто плюсую. Наприклад, зараз ми не можемо медове вино навіть назвати медовим вином, бо в законодавстві немає терміну "медове вино", а тільки "медовий напій". На етикетці доводиться писати "медовий напій", а більшість людей це сприймає як горілку з медом. І це серйозна маркетингова проблема.