?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ко-ко-ко!

Ви самі хренові - так дядьку, так;

У вас найбільша корупція в світі - так, тітонько, так;

Україна, то є найбільш корумпована держава — да, дєдушка, да;

А тепер уявіть собі таку ситуацію в Україні. Чи можлива вона тепер.

"Газеты сообщили, что гольф-клуб Трампа, в котором президент и вся американская делегация провели предыдущие выходные в Шотландии, выставил администрации США счет за это на $77 тысяч. А также, что в течение 2017 году секретная служба расходовала на охрану двух сыновей президента Дональда-младшего и Эрика во время и поездок за границу, где они занимались семейным бизнесом в среднем $250 тысяч в месяц бюджетных денег"

Но корупціонер Порошенко, бо він за свої бабки (з яких податки заплачено) на Мальдіви з'їздив.

Іван Виговський


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
maxxim61 20 июля, 2018
-чувирло, чувак ішов в Президенти і всі знали, що він мільярдер. То що, йому тепер в обносках ходити? А ти, чувирло, не був у відпустці? А в країні ж війна. А ти ж патріот, правда?
А йуля, твоя бахіня, їбошить на ґалєрах в дві зміни 7 днів на тиждень, 12 місяців в році?
Якщо людина здорова і при цьому "с трудом сводит концы с концами", то це її проблеми. Здоровий чоловік піднімає сраку, вчить потрібну професію і їде заробляти гроші. Саме так це працює в розвинутому світі. Саме так це працює тут, в Америці і Канаді. І ніякий Трамп чи Трюдо не займається підніманням зарплати.
Вах-вах-вах, страшна біда - всі з України виїхали.....
По Лондону не пройти - всюди польська мова, по всій Ісландії чи не всі будівельники - поляки, чи не всі продавщиці - польки.
Пропала Польща?
Сьогоднішня Норвегія — багата і успішна країна. А були часи, коли люди звідти виїжджали масово. Населення Норвегії 5 мільйонів чоловік, а в США живе 4 мільйони вихідців з Норвегії. Дуже подібна статистика по Польщі, Португалії, Ірландії і т. д. і т. п. З Ісландіїї виїжджали цілі регіони, залишаючи пусті простори. Сьогодні в Ісландії — найвищі в Євросоюзі заробітні плати. Сьогодні в Ісландіїї вся торгівля і туристичний бізнес наповнений молодими заробітчанами з Польщі, Румунії, Прибалтики. Так, треба знати англійську.
Українці, які хочуть і можуть, працюють де краще, нехай і не вдома.
Совки, які не хочуть працювати, плачуть в інтернеті, що барига їм винен.


  • 1