?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ко-ко-ко!

Ви самі хренові - так дядьку, так;

У вас найбільша корупція в світі - так, тітонько, так;

Україна, то є найбільш корумпована держава — да, дєдушка, да;

А тепер уявіть собі таку ситуацію в Україні. Чи можлива вона тепер.

"Газеты сообщили, что гольф-клуб Трампа, в котором президент и вся американская делегация провели предыдущие выходные в Шотландии, выставил администрации США счет за это на $77 тысяч. А также, что в течение 2017 году секретная служба расходовала на охрану двух сыновей президента Дональда-младшего и Эрика во время и поездок за границу, где они занимались семейным бизнесом в среднем $250 тысяч в месяц бюджетных денег"

Но корупціонер Порошенко, бо він за свої бабки (з яких податки заплачено) на Мальдіви з'їздив.

Іван Виговський


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
kotboykot 20 июля, 2018
Даже если за свои (вроде бы, только самолет служебный был), в стране, где большинство населения с трудом сводит концы с концами, первые лица государства должны жить скромно, пусть даже официальные доходы позволяют им хоть каждый день на личном самолете летать на Мальдивы. Не нужно злить народ, которому даже отдых на Азовском море не всегда по карману. А тут, понимаешь, на фоне постоянного повышения тарифов на все, эти слуги народа народа ни в чем себе не отказывают.

Edited at 2018-07-20 12:34 (UTC)

maxxim61 20 июля, 2018
-чувирло, чувак ішов в Президенти і всі знали, що він мільярдер. То що, йому тепер в обносках ходити? А ти, чувирло, не був у відпустці? А в країні ж війна. А ти ж патріот, правда?
А йуля, твоя бахіня, їбошить на ґалєрах в дві зміни 7 днів на тиждень, 12 місяців в році?
Якщо людина здорова і при цьому "с трудом сводит концы с концами", то це її проблеми. Здоровий чоловік піднімає сраку, вчить потрібну професію і їде заробляти гроші. Саме так це працює в розвинутому світі. Саме так це працює тут, в Америці і Канаді. І ніякий Трамп чи Трюдо не займається підніманням зарплати.
Вах-вах-вах, страшна біда - всі з України виїхали.....
По Лондону не пройти - всюди польська мова, по всій Ісландії чи не всі будівельники - поляки, чи не всі продавщиці - польки.
Пропала Польща?
Сьогоднішня Норвегія — багата і успішна країна. А були часи, коли люди звідти виїжджали масово. Населення Норвегії 5 мільйонів чоловік, а в США живе 4 мільйони вихідців з Норвегії. Дуже подібна статистика по Польщі, Португалії, Ірландії і т. д. і т. п. З Ісландіїї виїжджали цілі регіони, залишаючи пусті простори. Сьогодні в Ісландії — найвищі в Євросоюзі заробітні плати. Сьогодні в Ісландіїї вся торгівля і туристичний бізнес наповнений молодими заробітчанами з Польщі, Румунії, Прибалтики. Так, треба знати англійську.
Українці, які хочуть і можуть, працюють де краще, нехай і не вдома.
Совки, які не хочуть працювати, плачуть в інтернеті, що барига їм винен.


  • 1