?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Йуля продовжує лізти з усіх щилин

Вона вже на радіо, Ютубі, у почтових скриньках та на кожному вуличному розі. Як жартома казав один персонаж, боюсь вже порнофільми включати.)

Вчора зранку прямо біля входу до адміністрації Солом`янскького району бачу, як дві жіночки встановлюють намет зі знайомим сердечком і літерами на ньому: "Центр захисту киян за підтримки Юлії Тимошенко."

Встановили... Починають роздавати газети-листівки.

Читаю: "Я принесу мир в Україну, спираючись на Будапештський меморандум." А інші не змогли, бо такі дурні чи тому, що саме Росія не визнає своїх гарантій по цьому меморандуму?

Нижче: "Тимошенко - наш єдиний шанс." І підпис: Шарій. У слові "Путін" одразу чотири помилки.

Ще нижче: "Я стану останнім Президентом України." От чого і треба боятись, бо за такого президента може не стати самої України.

Одне з двох:

1. У неї стійка амнезія, і вона не пам'ятає, про що говорила і що робила раніше.
2. У народа стійка амнезія, і він не пам'ятає, про що вона говорила і що робила раніше. Навіть те, що за контрактом "Тимошенко-Путін" кожна родина в Україні втратила понад 61 тис. грн.

Що маємо на виході? Шалений передвиборчий кошторис, який під силу лише постатям накшталт Коломойського, Медведчука або його хазяїна. Старий "Новий курс" нашвидкоруч відтюнінгованої підстаркуватої самки богомола з тягою до нескінченної влади. І нарешті певну частину наших виборців з пам'яттю весняної бджілки. Це була б картина маслом, якби не було нас - всіх, хто не хоче водночас стати жителями Малоросії.

* * *
Десь о шостій вечора повертався додому. Намет стояв, але вже порожній. Хтось небайдужий зафарбував слова "за підтримки" і фломастером написав "від" - тобто, "Центр захисту киян від Юлії Тимошенко". І хай не ображаються мешканці інших регіонів, але, думаю, саме кияни стануть тією критичною масою, яка на виборах врятує країну від леді Вінтер українського популізму і тотального невігластва. А тому нам своє робити... Шануймося!)

Helgi Sharp


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yar0siav 19 июля, 2018
===Вообще-то это значит Майдан-3.

Причому в цьому випадку порохоботна інфотітушня тут же звично вивернеться на 180 градусів, і з'ясується, що "під час війни" майдани не лише можна проводити, а й конче необхідно.

nevedimkaua 19 июля, 2018
>що "під час війни" майдани не лише можна проводити, а й конче необхідно.
дык Жулька сразу прекратит войну, ведь война выгодна лиш Пороху.

Vitaly Trots 19 июля, 2018
Зародоеб-полурубль - снова ты?
Я, как порохобот на полставки, скажу что ради сохранения страны и независимости я лично допускаю многое.

yar0siav 19 июля, 2018
Не маю жодних сумнівів.
Всі порохоботи - щирі нащадки комуняк.

Vitaly Trots 19 июля, 2018
Я тебе секрет открою: твои предки тоже жили в коммунистическом дерьме. Имею очень большое сомнение что они не заляпались.

dimon_trigger 19 июля, 2018
Всі порохоботфоби - щирі нащадки комуняк

поправив, на благодарствуй.
а ще ти нахуй в тамбур сходи.

dimon_trigger 19 июля, 2018
ты кацап - пиздуй нахуй в тамбур там чечен не сосаный тебя ждёт.

  • 1