Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Ефект оглашенної баби" — знаєте, що це таке?

Цей засіб часто використовують рашисти, на нашій території зокрема. Він полягає в тому, що спеціально наймані чи підбурені люди гучно і агресивно висловлюють якусь тезу. Тих людей "розпорошують" то там, то сям. І вони волають своє то в натовпі, то в чергах, то в транспорті. В підсумку, у оточуючих людей складається враження, що все місто (регіон, країна) дотримується саме такої думки.

Дуже ефективно "оглашенні баби" були застосовані на Донбасі навесні і влітку 2014 року. Результат - вся Україна повірила і зненавиділа населення Донеччини, яке буцімто кликало "путін, прийди".

Тепер по суті.

Ми переймаємося, що патріотів мало, а, наприклад, симпатиків Вани більше. Тут спрацьовує той самий ефект "оглашенної баби", насправді нормальних людей в рази, на порядок більше.

Доводжу.

В 2014 році зі всіх, хто прийшов на вибори президента, біля 54% проголосувало норм. Де вони, та більшість, зараз? На Марс не відлетіли, з глузду не з'їхали. Вони - це ми, нас більшість, просто ми, як оглашенні не волаємо. Тому і здається, що нас нібито немає. Ми Є!

Переселенців з Донбасу не бійтеся. Більшість з тих, хто справді виїхав, мають патріотичну позицію чи усвідомлення, що їм потрібна Україна.

А ті, хто тут наїздами за пенсією - чи не захочуть себе в списки внести, бо то трохи геморно, чи за Вану точно голосувати не будуть. Може за бойка, але то кріхти голосів.

Все буде Україна, бо я взнавала! (с)

Кучер Елена

Tags: Ой всё!, Политика, Тюлька
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 50 comments