Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Летс #FirtashGate бегин

Шановні леді та джентльмени. Згідно з наказом верховного бойового вождя партії, епоха війн з вікінгами оголошується закінченою, і починається епоха війни зі справжніми демонами. І я, як вершник Війна, маю честь про це оголосити, та вести легіони до бою.

Партія наголошує про те, що над країною нависла велика небезпека. Поки демократична опозиція займається боротьбою сама з собою та трохи з владою, а влада не відстає від демократичної опозиції і займається точно тим самим, ми якось почали забувати про головного внутрішнього ворога європейської України – проросійські сили. А ці сили не полишили свої спроби повернутися до влади та знову відкинути Україну на рельси, що ведуть до ГУЛАГу та Путіна.

Всі ці бойки, льовочкіни, мураєви, новінські, медведчуки, ахметови, вілкули та фірташі сьогодні, користуючись тим, що про них давно ніхто не згадував, знайшли в собі сили і почали процес об’єднання. Вони мають свій електорат, вони мають засоби інформаційного впливу, вони мають інструменти фінансування антидержавної діяльності за рахунок кожного з нас. Перспектива їх перемоги для кожного з нас не політичне питання, а питання виживання. При їх владі нас чекають гарантовані суди та тюрми за «військові злочини проти мирного населення Донбасу» та «допомогу карателям», і вони цього жодним чином не приховують.

Наявність таких великих та сильних ворогів, які прямо заявляють про свою ціль – проросійський реванш, одночасно з наявністю ЮВТ, яка не заявляє про проросійський реванш, але неминуче до нього веде, робить внутрішні чвари проукраїнських сил не просто зайвими, а примушує згадати події сторічної давнини, «у вагоні Директорія, під вагоном територія». Тому, щоб потім не видавати Універсали, ми зараз видаємо Бойовий Клич. Сокири до бою!

Отже, до конкретики.

Як ви, можливо, знаєте, один з вождей партії зробив власне розслідування, згідно якого НКРЕКП з першого серпня вводить в дію так званий «кодекс Фірташа». На зустрічі міністрів партії з керівництвом НАК Нафтогаз наші найгірші побоювання підтвердилися. Кодекс дозволить безкарно відібрати десятки мільярдів гривень у українців і одночасно маніпулювати подачею тепла, газа та гарячої води в розпал виборчої кампанії. З введенням нового кодексу Фірташа нас чекає просто катастрофа. Це неприпустимо.

Але нам вдалося знайти слабку ланку в цій схемі. Це пані Кривенко та власне НКРЕКП. Ця установа має право одноосібно відмінити імплементацію кодексу Фірташа. Але, на жаль, поки що не збирається цього робити. Можливо, тому що просто не розуміє глибини помилковості своєї поведінки. Можливо, тому що її мотивація не державницька, а корупційна. Ми не знаємо.

Ми знаємо головне. Доки НКРЕКП грає в команді з Фірташем, атакувати НКРЕКП – це атакувати український гаманець Фірташа і заважати фінансуванню його антиукраїнських активностей, зокрема сумнозвісного «Інтеру».

Леді та джентльмени! В атаку!

https://www.facebook.com/nerc.gov.ua/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100026794246949
https://www.facebook.com/elena.antonova.9026
https://www.facebook.com/profile.php?id=100026808498164
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006296868095
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009428588268
https://www.facebook.com/vadim.ulida

Якщо пройти за цими посиланнями, то можна донести до НКРЕКП та особисто його голови пані Кривенко вашу позицію стосовно співпраці державної установи з Фірташем. Як казав з аналогічного приводу пірат Сільвер (якого, до речі, боявся сам Флінт): «не кисни, на рее повисни».

А тим часом партія в свою чергу готує вуличну акцію на найближчу п’ятницю, 20 липня, під будівлею НКРЕКП.

Демократична Орда

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments