?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Летс #FirtashGate бегин

Шановні леді та джентльмени. Згідно з наказом верховного бойового вождя партії, епоха війн з вікінгами оголошується закінченою, і починається епоха війни зі справжніми демонами. І я, як вершник Війна, маю честь про це оголосити, та вести легіони до бою.

Партія наголошує про те, що над країною нависла велика небезпека. Поки демократична опозиція займається боротьбою сама з собою та трохи з владою, а влада не відстає від демократичної опозиції і займається точно тим самим, ми якось почали забувати про головного внутрішнього ворога європейської України – проросійські сили. А ці сили не полишили свої спроби повернутися до влади та знову відкинути Україну на рельси, що ведуть до ГУЛАГу та Путіна.

Всі ці бойки, льовочкіни, мураєви, новінські, медведчуки, ахметови, вілкули та фірташі сьогодні, користуючись тим, що про них давно ніхто не згадував, знайшли в собі сили і почали процес об’єднання. Вони мають свій електорат, вони мають засоби інформаційного впливу, вони мають інструменти фінансування антидержавної діяльності за рахунок кожного з нас. Перспектива їх перемоги для кожного з нас не політичне питання, а питання виживання. При їх владі нас чекають гарантовані суди та тюрми за «військові злочини проти мирного населення Донбасу» та «допомогу карателям», і вони цього жодним чином не приховують.

Наявність таких великих та сильних ворогів, які прямо заявляють про свою ціль – проросійський реванш, одночасно з наявністю ЮВТ, яка не заявляє про проросійський реванш, але неминуче до нього веде, робить внутрішні чвари проукраїнських сил не просто зайвими, а примушує згадати події сторічної давнини, «у вагоні Директорія, під вагоном територія». Тому, щоб потім не видавати Універсали, ми зараз видаємо Бойовий Клич. Сокири до бою!

Отже, до конкретики.

Як ви, можливо, знаєте, один з вождей партії зробив власне розслідування, згідно якого НКРЕКП з першого серпня вводить в дію так званий «кодекс Фірташа». На зустрічі міністрів партії з керівництвом НАК Нафтогаз наші найгірші побоювання підтвердилися. Кодекс дозволить безкарно відібрати десятки мільярдів гривень у українців і одночасно маніпулювати подачею тепла, газа та гарячої води в розпал виборчої кампанії. З введенням нового кодексу Фірташа нас чекає просто катастрофа. Це неприпустимо.

Але нам вдалося знайти слабку ланку в цій схемі. Це пані Кривенко та власне НКРЕКП. Ця установа має право одноосібно відмінити імплементацію кодексу Фірташа. Але, на жаль, поки що не збирається цього робити. Можливо, тому що просто не розуміє глибини помилковості своєї поведінки. Можливо, тому що її мотивація не державницька, а корупційна. Ми не знаємо.

Ми знаємо головне. Доки НКРЕКП грає в команді з Фірташем, атакувати НКРЕКП – це атакувати український гаманець Фірташа і заважати фінансуванню його антиукраїнських активностей, зокрема сумнозвісного «Інтеру».

Леді та джентльмени! В атаку!

https://www.facebook.com/nerc.gov.ua/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100026794246949
https://www.facebook.com/elena.antonova.9026
https://www.facebook.com/profile.php?id=100026808498164
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006296868095
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009428588268
https://www.facebook.com/vadim.ulida

Якщо пройти за цими посиланнями, то можна донести до НКРЕКП та особисто його голови пані Кривенко вашу позицію стосовно співпраці державної установи з Фірташем. Як казав з аналогічного приводу пірат Сільвер (якого, до речі, боявся сам Флінт): «не кисни, на рее повисни».

А тим часом партія в свою чергу готує вуличну акцію на найближчу п’ятницю, 20 липня, під будівлею НКРЕКП.

Демократична Орда


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 17 июля, 2018
Чета в мене таке відчуття, шо скоро ми почуємо про підстрелених екзорцистів. Бо надись вони писали, шо 400 тис назбирать по інтернетспільноті - ніхуа не реально, і в тому ж постику - шо Фірташ має 2 млрд (забув наших чи американських) на місяць прямо з україців. То тепер виходе на прю те шо можна купити за 2 млрд на місяць і поки шо обмежений ресурс борців. Мені видається, шо Фірташ буде пручатись і найме людей зі зброєю розбиратися з борцями замість себе. Ви б його по-тихому грохнули, без попереджень, блог-то непоганий.

Edited at 2018-07-17 21:09 (UTC)

  • 1