?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

О любви
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
maxxim61 17 июля, 2018
А чому білоруси? По чому ви судите? Хотілося б назвати фотку "Народження української хунти". Єбані сталіносовкокомуняки саме тому і зробили голодомор, що у населення України багато махновської зброї було прикопано.
Хоча, строго кажучи, білоруси також хлопАки хоч куди: білоруське ґасло "Маскалей на нажы" набагато кровожерливіше ніж вегетаріанське українське "Москаляку на ґілляку". Крім того - у них москалі в множині. Ми ще дочекаємося (і дай Бог), що Білорусію в НАТО чи не раніше України приймуть.

putati 17 июля, 2018
мені теж здається, що не білоруси: спідниці жінки носили інші, широкі, складчасті, в клітинку часто, а тут типова запаска. і взагалі, поєднання запаски, постол і шерстяних онуч дуже нагадує гуцульський стрій. плюс вишивка верхоплутом. наші, одним словом))

maxxim61 17 июля, 2018
Боженько, дядьку (чи може ви цьотка?) ви такі слова прямо еротичні пишете, шо аж ноги сУчаться: "вишивка верхоплутом".....
А шо, була і "вишивка нижньоплутом"??? Відки ви такі деталі знаєте?
А, фактично, мені також в очі кинулося, шо то ґуцули. Ну шось таке своє, невловимо своє.
Пи-Си: в мене тато були лемко, а мама - бойко. І вродили мене - запаснОґо українця.

  • 1