Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дічь!

Американське суспільство, ЗМІ і політики (обох партій) активно атакують Трампа за слова сказані на прес-конференції (вони ще не чули що він поза нею казав, бггг).

І це правильно. Бо Трамп атакував основи американської держави і основи американської демократії, а це вище партійних пріоритетів.

Але, наприклад, в нас вся без винятку апазіція і багато хто з коаліції, топчеться по основах державності і як тільки може намагається зруйнувати всі інститути державності заради приходу влади, заради посад, заради блях, проїзду в метро і тд.

В тому числі намагається зруйнувати, дискредитувати інститути влади руками ЗМІ.

Влаштовують "блокади" на користь х-ла, кидають гранати в своїх військових, влаштовують прориви кордонів, транслюють прориви кордонів, виводять п'яне б-ло з гранатами біля Парламенту... і є купа людей, які це підтримують і називають себе патріотами.

Відчуваєте яка дічь наша політична еліта? Яка дічь "наші" ЗМІ?

Mason Lemberg

Tags: Политика, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment