?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Дічь!

Американське суспільство, ЗМІ і політики (обох партій) активно атакують Трампа за слова сказані на прес-конференції (вони ще не чули що він поза нею казав, бггг).

І це правильно. Бо Трамп атакував основи американської держави і основи американської демократії, а це вище партійних пріоритетів.

Але, наприклад, в нас вся без винятку апазіція і багато хто з коаліції, топчеться по основах державності і як тільки може намагається зруйнувати всі інститути державності заради приходу влади, заради посад, заради блях, проїзду в метро і тд.

В тому числі намагається зруйнувати, дискредитувати інститути влади руками ЗМІ.

Влаштовують "блокади" на користь х-ла, кидають гранати в своїх військових, влаштовують прориви кордонів, транслюють прориви кордонів, виводять п'яне б-ло з гранатами біля Парламенту... і є купа людей, які це підтримують і називають себе патріотами.

Відчуваєте яка дічь наша політична еліта? Яка дічь "наші" ЗМІ?

Mason Lemberg


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
larengo 17 июля, 2018
Маніпуляція на маніпуляції, це Мейсое вміє.
Добре що торгівля з колаборантами - це не дискредитація інститутів влади, а спроба її припинити - це дискредитація.

  • 1