?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

В програму "Демократичної Орди"

Із серії "коли ми прийдемо до влади, то".

Роман Никоненко: Я зараз знаходжусь на етапі поновлення строку алколіцензії (видається на рік, проплачується поквартально або зразу за рік). Процедура наступна. Ти платиш гроші в бюджет. При цьому треба попередньо прийти в податкову і перевірити актуальність реквізитів, а то мало чого. Заплатив. Потім тебе зобов'язують піти в свій банк і завірити копію платіжного доручення про сплату. Потім із цією копією ти ідеш в міський фінансовий відділ, конкретно у відділ доходів, щоб тобі по пред'явленню завіреної копії платіжного доручення видали довідку, що сума зарахована до бюджету. Херня, що законодавство не містить ніякої згадки про таку довідку, але місцева ДПІ вимагає і як виявилось обласна ДПА теж. Потім треба не пропустити той понеділок у місцевій ДПІ, у який із 9 до 13 у тебе можуть прийняти пакет документів для поновлення ліцензії і цей понеділок повинен бути не пізніше ніж 10 днів до закінчення строку ліцензії. Якщо ти зробив все правильно і вчасно, то можна сказати що тобі пощастило. Якщо ти пропустив свій понеділок, то береш пакет документів і трендуєш з Білої Церкви в Київ до обласної ДПА щоб провести цю саму процедуру. Приймальні дні лише вівторок і четвер з 9 до 13. Потім через 10-14 днів знов трендуєш в Київ, щоб забрати свою ліцензію назад. Тільки от видають їх із 14 до 18. Капець зручно. Що заважає передати продовжену ліцензію з Києва до Білої Церкви по системі ДФС я не знаю, люди точно їздять. Але кого хвилюють проблеми платників податків? Приїжджай і забирай. Якщо в тебе немає зразу 8000 для оплати річної ліцензії, то всю процедуру треба проходити щоквартально.

І тут є декілька питань.

Перше, нахера потрібна ліцензія на торгівлю алкогольними напоями у друкованому вигляді з підписом якогось дяді і печаткою ДПА?
Друге, навіщо є вимога, щоб ліцензія висіла у закладі на видному місці? Клієнтам все одно законно ти працюєш чи не законно, головне щоб товар був якісний і за нормальні гроші.

Третє. Чому не зробити ліцензії безстроковими? Чого на рік? Не заплатив - автоматично втратив ліцензію, починай процедуру заново.
Четверте. Чого не зробити, щоб інформація про оплату ліцензії автоматично попадала в реєстр? Я не думаю, що це технічно складно зробити. Підприємець платить по реквізитах із відповідним призначенням і ні про що не думає.

Інспекторам знов же користь. Поставити їм програму, яка буде семафорити, якщо строк оплати чи строк ліцензії пройшов, а нової оплати чи заяви про подовження не надійшло. Бери направлення на позапланову перевірку і їдь перевіряти чи ведеться діяльність. Ведеться - штраф.

Відпадає купа біганини, писанини, людино-годин...

УПД. Я забув сказати, що мене штовхнуло написати оцих багато букв. Зараз у Білоцерківській ДПІ проводиться якась там реорганізація. І хоча формально я дотримався всіх цих тупих вимог, мені світить трендувати в Київ, бо тьотя, яка раніше займалась ліцензіями "зараз не має повноважень".


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Юля Юл 12 июля, 2018
Педерастия в дфс как процветала так и процветает, Насиров один чего стоил

diverf1 12 июля, 2018
а чтоб проще инспектору срок надо с 1-го января считать всем.

Вячеслав Ганжа 12 июля, 2018
на мой взгляд еще и мало рогаток продавцам алкоголя поставили.
надо больше рогаток, что бы не в Белую церковь, а в Ровно мотался. и цена не 8000, а все 80 000грн.

centreedge 12 июля, 2018
да и ищьо по дороге точку жи искать на сенсорном дисплее у инспекторшы

nalogoviks3000 12 июля, 2018
На рахунок фінвідділу согласен. Ваш інспектор з Білої везе Ваші документи в область нарочно. 93 км як пам ятаю.За свої кошти дорога. Боремось з корупцією, ліцензії видає Київ, не район.
на друге це наливай розливай шо хочеш а на питання де ліцензія сказати що в інтернеті глянь. Дик немає? То збій в базі.. Завтра глянь
семафорять і так. Касовий закрив, ліцензію здав, магазин не закрив і шо? Перейшов на лімонад? Але на всіх з перевірками людей не хватає
УПД не якась там реорганізація а залишиться невелика кількість функцій з обмеженим штатом і всі питання які Ви вирішували на місті тепер будете в обласній.

agent_gosdepa 12 июля, 2018
Редчайший бред ты написал, налоговик-с3000
Упростить оплату и продление лицензий не составляет никаких пролем. Вот только, видимо, не мало людей получают взятки за то, чтобы продлевать их без всей этой ебанутой бюрократической процедуры.
Если все лицензии и их сроки будут в единой базе данных, то одного проверяющего хватит на весь город. Увидел проверяльщик магазин, ввел со смрартфона название и адрес и увидел, есть ли действующая лицензия.
" всі питання які Ви вирішували на місті " - если не раздувать бесполезную бюрократическую систему, то вопросов для "решения" станет в десятки раз меньше, а работники налоговой будут сосать, а не мерседесы покупать.

nikonenko 13 июля, 2018
От я чогось дуже сумніваюсь, що інспектор кожного разу викладає порядку 160 гривень власних коштів на службову поїздку до Києва. Скоріше повірю що це оформлюється як відрядження.
Стосовно другого. Коли це із податковою пролазили такі дитячі відмазки? Типу приходять перевіряти найману працю, а ти такий - це не офіціанти, це до мене племінниця в гості зайшла із подругою. Ага, і тобі зразу вірять. Про лимонад - контрольні закупки ніхто не відміняв наче...
Стосовно ДПІ - я слава небесам туди ходжу 2 рази на рік продовжувати ліцензію і більше ніяких питань вирішувати не хочу і не збираюсь.

Edited at 2018-07-13 11:46 (UTC)

roadfront 12 июля, 2018
как я рад, что под постами морды так мало комментов. Гудыменко, нихуя у вас не получится. Ну и радостно, что Завгородний свалил из Львова.

gad37d5 13 июля, 2018
Пробач, Рома, але ти балбєс. Нікому твоя довідка і ліцензія не потрібні. Рівно до того часу, коли ти прошляпиш. І от тоді ота тьотя візьме особисто собі і свому начальнику скільки треба. Бо то ж понаднормова праця, яка повинна оплачуватися у подвійному розмірі.
Кругом бардак сусіда Васі, Параски, Ірини...

krutyvuss 13 июля, 2018
Чому не зробити все онлайн, вивісивши в закладі торгівлі QR-код? Любий клієнт чи перевіряючий може сканувати та перевіряти?

kornuolis88 13 июля, 2018
Вот будет супер если хоть кто то начнет резать всю эту бюрократию, а лучше множит на ноль и разганять всех этих бумажных паразитов

(Удалённый комментарий)
nikonenko 13 июля, 2018
Срана свинособака, ти навіть не розумієш, що гугл транслейт тобі не допоможе. Ти палишся, мудак. Пішов нахуй.

(Удалённый комментарий)
nikonenko 14 июля, 2018
Напишу на твоем языке, животное. Это мой текст. Сопоставь фамилии, уебан. Пошел нахуй.

Как мне проверить что товар качественный?
А если товар попался не качественный и потом вдруг выяснится что точка работает левая - без лицензии. То к кому тогда претензии можно будет предъявить?
Лицензия должна быть на виду. Именно для тех клиентов, которым важно чтобы их права соблюдались.

В каком виде доступ к лицензии должен быть - это уже второй вопрос - QR код или документ с печатью. Но клиент должен иметь возможность убедится в том, что все законно.

Иначе и скупка краденного может работать по тем же принципам, за которые ратует этот автор,

nikonenko 13 июля, 2018
При чем тут лицензия на алкоголь к качеству товара? Ты приходишь в кофейню, берешь эспрессо и тортик и от тортика у тебя 2 дня понос. У кофейни нет никакой лицензии. Это разные вопросы разных органов.

uri_p 13 июля, 2018
Чиновникам автоматизация ни к чему, ибо наглядно проявится их ненужность, сознательно или нет, они выстраивают схемы с максимальным своим участием.
Очевидно, что самая тупая выпускница юридического училища может выписать загранпаспорт за полчаса с перекурами, чтобы мариновать клиента неделями уже нужна цепочка из нескольких чиновников, чтобы месяцами - нужны несколько отделов.

  • 1