?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Євробляхарство здорової людини

1. Я теж вважаю, що українці, зважаючи на загальний рівень доходів, мають мати можливість придбати нормальний, але відносно недорогий автомобіль, тому я вважаю, що потрібно знизити мита на б/в авто.

2. Я теж вважаю, що автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Тому, я логічно зв'язую пункт 2 з пунктом 1, стверджуючи, що українці мають мати можливість ввозити недорогі б/в автомобілі з-за кордону.

Тобто, коли українець ввозить старенькі б/в автомобіль Рено, Пежо, Фіат, Опель, інші моделі недорогих седанів - це нормально, це не розкіш, а засіб пересування.

Але коли ох..євші тягають Рендж Ровери, Лексуси, Х5 на бляхах, то це зовсім не про "засіб пересування", це про розкіш за яку потрібно платити по повній.

Тому, так. Українець повинен мати можливість подорожувати по Україні і світу, відтак має можливість придбати недорогий малолітражний седан. Все інше - досвіданія. Бо все інше, це не засіб пересування, а розкіш. Це перша умова.

І друга умова: Українці так люблять розказувати про низькі податки на купівлю авта в ЄС і дешеві автомобілі там. але чомусь зовсім не люблять розказувати про те, що європейці платять немалі податки за утримання цього старого автомотлоху, Я не пропоную вводити податок на старі авто (як то є в ЄС і про що так забувають всякі євросилісти з вибірковою сліпотою), я пропоную, щоб другою умовою придбання б/в авто в ЄС по знижених митних ставках була відсутність мотлоху.

Тобто, якщо в тебе є копійка і ти хочеш авто з ЄС, то будь добрий продай копійку комусь, здай її на металобрухт і не забруднюй нею повітря, зате можеш собі купити б/в авто закордоном.

3. Я вважаю, що держава має стимулювати розвиток підприємництва і тому, потрібно суттєво знизити, а можливо й взагалі відмінити митні ставки на б/в автомобілі типу VW Transporter (вантажний варіант)

При цьому не змінювати мита на пасажирські авто такого типу і заборонити переробляти вантажні авто в пасажирські. Це дасть можливість малим підприємцям активізувати свій бізнес, дасть можливість новим власникам таких авто розпочати свою справу. І зрештою, дасть можливість трохи повиштовхувати з ринку російські газелі.

Звісно, що такі речі треба робити, унеможлививши торгівлю такими авто (неможливість оформлення авто на 90-річну бабушку, неможливість його продавати одразу іт.д). А для власного бізнесу - будь-ласка.

АЛЕ все що описано вище стосується того, що БУДЕ, має стосуватися тих, хто виконує закони і придбає авто після введення подібних законодавчих змін.

А ті, хто порушує закони, роздає хабарі на митниці, кричачи про корупцію в Україні, мають заплатити серйозні штрафи за те, що порушили закон і ввезли бляхи, включно з конфіскацією дорогих авто на бляхах.

Ось так буде справедливо.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Andrey Samarin 12 июля, 2018
Жаль, но кажется мы так и не узнаем подробностей об леденящей душу ненадежности узлов и агрегатов украинских легковых автомобилей.

m_for_mijers 12 июля, 2018
Начал писать - лень. Боту тем более.

Andrey Samarin 12 июля, 2018
Слив засчитан.
Так всегда происходит, когда огульный хаятель начинает спорить с людьми в теме. Только копнёшь на предмет фактического материала - сразу переход на личности.
Желаю Вам повысить свою техническую грамотность и ознакомиться с материалом, прежде чем высказывать подобные категоричные суждения.

m_for_mijers 12 июля, 2018
Ну, что тебе написать?) Что пластик выпилен из куска говна мамонта?) Что обивка на второй год как тряпка?) Что ржавеет насквозь?) Так это все понятно и известно - а ты сейчас будешь пиздеть, что нивсетакоднозначно, и в ладаседан еще хуже.
Говно, бот, говно. Украинский автопром должен сдохнуть в муках - и скоро точно сдохнет.

Andrey Samarin 12 июля, 2018
Дорогой комментатор, я пятый год беспроблемно езжу на машине производства ЗАЗ. И не могу подтвердить ни одну из перечисленных Вами проблем.
Будьте добры, не пытайтесь не пытайтесь обгадить вещи, о которых не имеете ни малейшего представления.
Опыт эксплуатации продукции Запорожского Автомобилестроительного, лично у меня, только положительный. Самый большой недостаток - низковато стоит защита картера. Но там сталь в 3 мм и вмятин пока нет.

m_for_mijers 12 июля, 2018
Ааа, счастливый пользователь))) Ну, понятно, понятно)))

Andrey Samarin 12 июля, 2018
Позвольте поинтересоваться, что Вам понятно?

  • 1