?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Євробляхарство здорової людини

1. Я теж вважаю, що українці, зважаючи на загальний рівень доходів, мають мати можливість придбати нормальний, але відносно недорогий автомобіль, тому я вважаю, що потрібно знизити мита на б/в авто.

2. Я теж вважаю, що автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Тому, я логічно зв'язую пункт 2 з пунктом 1, стверджуючи, що українці мають мати можливість ввозити недорогі б/в автомобілі з-за кордону.

Тобто, коли українець ввозить старенькі б/в автомобіль Рено, Пежо, Фіат, Опель, інші моделі недорогих седанів - це нормально, це не розкіш, а засіб пересування.

Але коли ох..євші тягають Рендж Ровери, Лексуси, Х5 на бляхах, то це зовсім не про "засіб пересування", це про розкіш за яку потрібно платити по повній.

Тому, так. Українець повинен мати можливість подорожувати по Україні і світу, відтак має можливість придбати недорогий малолітражний седан. Все інше - досвіданія. Бо все інше, це не засіб пересування, а розкіш. Це перша умова.

І друга умова: Українці так люблять розказувати про низькі податки на купівлю авта в ЄС і дешеві автомобілі там. але чомусь зовсім не люблять розказувати про те, що європейці платять немалі податки за утримання цього старого автомотлоху, Я не пропоную вводити податок на старі авто (як то є в ЄС і про що так забувають всякі євросилісти з вибірковою сліпотою), я пропоную, щоб другою умовою придбання б/в авто в ЄС по знижених митних ставках була відсутність мотлоху.

Тобто, якщо в тебе є копійка і ти хочеш авто з ЄС, то будь добрий продай копійку комусь, здай її на металобрухт і не забруднюй нею повітря, зате можеш собі купити б/в авто закордоном.

3. Я вважаю, що держава має стимулювати розвиток підприємництва і тому, потрібно суттєво знизити, а можливо й взагалі відмінити митні ставки на б/в автомобілі типу VW Transporter (вантажний варіант)

При цьому не змінювати мита на пасажирські авто такого типу і заборонити переробляти вантажні авто в пасажирські. Це дасть можливість малим підприємцям активізувати свій бізнес, дасть можливість новим власникам таких авто розпочати свою справу. І зрештою, дасть можливість трохи повиштовхувати з ринку російські газелі.

Звісно, що такі речі треба робити, унеможлививши торгівлю такими авто (неможливість оформлення авто на 90-річну бабушку, неможливість його продавати одразу іт.д). А для власного бізнесу - будь-ласка.

АЛЕ все що описано вище стосується того, що БУДЕ, має стосуватися тих, хто виконує закони і придбає авто після введення подібних законодавчих змін.

А ті, хто порушує закони, роздає хабарі на митниці, кричачи про корупцію в Україні, мають заплатити серйозні штрафи за те, що порушили закон і ввезли бляхи, включно з конфіскацією дорогих авто на бляхах.

Ось так буде справедливо.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Andrey Samarin 12 июля, 2018
Дизайн - кому что нравится. Вообще, дизайн производимых ЗАЗом автомобилей разрабатывался в ателье Джорджетто Джуджаро. Как бы, не последнего человека в области автомобильного дизайна. И то что кто то считает что дизайн "устарел", так дизайн древнегреческих скупльптур устарел еще сильнее. И тем не менее, люди на них продолжают любоваться.

Комфорт? А что не так с комфортом? Шумоизоляция хуже чем в боллее дорогих машинах? Так слышать то что происходит вокруг тоже дорогого стоит. Иногда, сильно помогает на дороге услышать того, кто в вашей мёртвой зоне. А насчет шума в салоне - на любой скорости можно говорить не напрягая голоса. Что не так-то?
Работа подвески? Подвеска мягкая и комфортная. На наших дорогах меньше трясет чем на машинах с закосом под спортивный характер. Кондиционер? Есть в большинстве исполнений. Посадка пассажиров и водителя? Никто не жаловался.

Качество материалов - каких именно? Оббивка сидений и дверей не маркая, не рвется. Даже на задних сиденьях, где нашествие детей. Крылья оцинкованы. Что не так?

А с электроникой что не так? Какого именно функционала Вам не хватает в ЭБУ автомобиля?

Насчет цены - вынужден согласиться. Но она неадекватно высокая на любой товар, пока Вы потребитель, а не производитель. В последнем случае, оценка кардинально меняется.

Системы безопасности? Ну одна подушка и брусья в дверях - собственно, стандарт для бюджетных автомобилей.

А вот насчет качества исполнения - пожалуйста поподробнее. И насчет надёжности тоже. Хотелось бы услышать конкретные примеры. Спасибо.

Edited at 2018-07-12 11:06 (UTC)

  • 1