?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост поделиться Следующий постЖЖ Украина1. Я теж вважаю, що українці, зважаючи на загальний рівень доходів, мають мати можливість придбати нормальний, але відносно недорогий автомобіль, тому я вважаю, що потрібно знизити мита на б/в авто.

2. Я теж вважаю, що автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Тому, я логічно зв'язую пункт 2 з пунктом 1, стверджуючи, що українці мають мати можливість ввозити недорогі б/в автомобілі з-за кордону.

Тобто, коли українець ввозить старенькі б/в автомобіль Рено, Пежо, Фіат, Опель, інші моделі недорогих седанів - це нормально, це не розкіш, а засіб пересування.

Але коли ох..євші тягають Рендж Ровери, Лексуси, Х5 на бляхах, то це зовсім не про "засіб пересування", це про розкіш за яку потрібно платити по повній.

Тому, так. Українець повинен мати можливість подорожувати по Україні і світу, відтак має можливість придбати недорогий малолітражний седан. Все інше - досвіданія. Бо все інше, це не засіб пересування, а розкіш. Це перша умова.

І друга умова: Українці так люблять розказувати про низькі податки на купівлю авта в ЄС і дешеві автомобілі там. але чомусь зовсім не люблять розказувати про те, що європейці платять немалі податки за утримання цього старого автомотлоху, Я не пропоную вводити податок на старі авто (як то є в ЄС і про що так забувають всякі євросилісти з вибірковою сліпотою), я пропоную, щоб другою умовою придбання б/в авто в ЄС по знижених митних ставках була відсутність мотлоху.

Тобто, якщо в тебе є копійка і ти хочеш авто з ЄС, то будь добрий продай копійку комусь, здай її на металобрухт і не забруднюй нею повітря, зате можеш собі купити б/в авто закордоном.

3. Я вважаю, що держава має стимулювати розвиток підприємництва і тому, потрібно суттєво знизити, а можливо й взагалі відмінити митні ставки на б/в автомобілі типу VW Transporter (вантажний варіант)

При цьому не змінювати мита на пасажирські авто такого типу і заборонити переробляти вантажні авто в пасажирські. Це дасть можливість малим підприємцям активізувати свій бізнес, дасть можливість новим власникам таких авто розпочати свою справу. І зрештою, дасть можливість трохи повиштовхувати з ринку російські газелі.

Звісно, що такі речі треба робити, унеможлививши торгівлю такими авто (неможливість оформлення авто на 90-річну бабушку, неможливість його продавати одразу іт.д). А для власного бізнесу - будь-ласка.

АЛЕ все що описано вище стосується того, що БУДЕ, має стосуватися тих, хто виконує закони і придбає авто після введення подібних законодавчих змін.

А ті, хто порушує закони, роздає хабарі на митниці, кричачи про корупцію в Україні, мають заплатити серйозні штрафи за те, що порушили закон і ввезли бляхи, включно з конфіскацією дорогих авто на бляхах.

Ось так буде справедливо.

Mason Lemberg

Метки: ,
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Ні, просто треба таку владу, яка буде контролювати простір цивілізації. І пиздити рагулів гігантськими штрафами і гумовим кийком. Ви інакше не розумієте. Ответить Називати співрозмовника "рагулем" при досить вічливому ставленні, невічливо, так само, як спамити його тупуватими твердженнями, які не підкріплені жодними аргументом. Це ознаки бидла пане. Йди собі нахуй, тупий ти єблан.

Edited at 2018-07-12 08:48 (UTC)Ответить Ну, а хто ти?) Тупий рагуль, брат-близнюк кацапні. Мнє так удобна! Ответить Ага, тащіть і не пущать - зарегулююмо все, впихнемо в сраку каломіра - шоб багато не жерли. Машина - це товар і власність. Податок за купівлю товару не може бути 100% - хто згоден так платити - тий повний долбойоб. Ну а зміни з бензину на газ взагалі тупа риторика з твого боку. В Україні дефіцит пального, газ і з'явився в 90-х як необхідність деверсифікації, за переобладнання машин, сюрприз, навіть знижують транспортний податок на 50%. Тоб-то держава сама стимулює. А ти шось кряхтиш за хлівом. Пздц короч. Є податок на додану вартість - ну от хай його беруть за авто і вгамуються. Якшо оподаткування на товари буде 100% - то значить держава просто займається розбоєм на великій дорозі.Ответить >>Мнє так удобна!
Якшо не чинити опір насильству держави - то далеко ходити не треба в 19 столітті до того вільних українців просто оголосили державним законом чиїмсь майном - закріпачили, і торгували їми як скотиною. І держава завжди має на меті саме це в тій чи іншій формі. А ти й радий всунути дурну голову в ярмо.

Edited at 2018-07-12 20:36 (UTC)Ответить
  • 1

ноя2019

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
,