?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Євробляхарство здорової людини

1. Я теж вважаю, що українці, зважаючи на загальний рівень доходів, мають мати можливість придбати нормальний, але відносно недорогий автомобіль, тому я вважаю, що потрібно знизити мита на б/в авто.

2. Я теж вважаю, що автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Тому, я логічно зв'язую пункт 2 з пунктом 1, стверджуючи, що українці мають мати можливість ввозити недорогі б/в автомобілі з-за кордону.

Тобто, коли українець ввозить старенькі б/в автомобіль Рено, Пежо, Фіат, Опель, інші моделі недорогих седанів - це нормально, це не розкіш, а засіб пересування.

Але коли ох..євші тягають Рендж Ровери, Лексуси, Х5 на бляхах, то це зовсім не про "засіб пересування", це про розкіш за яку потрібно платити по повній.

Тому, так. Українець повинен мати можливість подорожувати по Україні і світу, відтак має можливість придбати недорогий малолітражний седан. Все інше - досвіданія. Бо все інше, це не засіб пересування, а розкіш. Це перша умова.

І друга умова: Українці так люблять розказувати про низькі податки на купівлю авта в ЄС і дешеві автомобілі там. але чомусь зовсім не люблять розказувати про те, що європейці платять немалі податки за утримання цього старого автомотлоху, Я не пропоную вводити податок на старі авто (як то є в ЄС і про що так забувають всякі євросилісти з вибірковою сліпотою), я пропоную, щоб другою умовою придбання б/в авто в ЄС по знижених митних ставках була відсутність мотлоху.

Тобто, якщо в тебе є копійка і ти хочеш авто з ЄС, то будь добрий продай копійку комусь, здай її на металобрухт і не забруднюй нею повітря, зате можеш собі купити б/в авто закордоном.

3. Я вважаю, що держава має стимулювати розвиток підприємництва і тому, потрібно суттєво знизити, а можливо й взагалі відмінити митні ставки на б/в автомобілі типу VW Transporter (вантажний варіант)

При цьому не змінювати мита на пасажирські авто такого типу і заборонити переробляти вантажні авто в пасажирські. Це дасть можливість малим підприємцям активізувати свій бізнес, дасть можливість новим власникам таких авто розпочати свою справу. І зрештою, дасть можливість трохи повиштовхувати з ринку російські газелі.

Звісно, що такі речі треба робити, унеможлививши торгівлю такими авто (неможливість оформлення авто на 90-річну бабушку, неможливість його продавати одразу іт.д). А для власного бізнесу - будь-ласка.

АЛЕ все що описано вище стосується того, що БУДЕ, має стосуватися тих, хто виконує закони і придбає авто після введення подібних законодавчих змін.

А ті, хто порушує закони, роздає хабарі на митниці, кричачи про корупцію в Україні, мають заплатити серйозні штрафи за те, що порушили закон і ввезли бляхи, включно з конфіскацією дорогих авто на бляхах.

Ось так буде справедливо.

Mason Lemberg


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 12 июля, 2018
кацап с пустым позавчерашним журнальчиком, ты палишься. Перестань проецировать свои реалии на страну, о которой ты нихера не знаешь.

larengo 12 июля, 2018
Ну по-перше не кацап, тут мимо.
По-друге, сидів би на одному аку якби автор чи редактори не відправляли одразу в бан за окремі "незручні" коментарі і було б не 2 дні, а десь 2 роки.

tank_ua 12 июля, 2018
бггг, вот всегда пытался понять, каким узколобым нужно быть, чтобы не чувствовать грань, за которой будет бан. Зачем нарываться? Это кацапы - как бараны на ворота - себе баны толпами выбивают, ну и еще один проукраинский донецкий баран леусенко как тот же баран всех в баны отправляет - но со всем остальными ведь "кредит доверия" и есть рамки, за которые просто не нужно выходить...

larengo 12 июля, 2018
В тому то й прикол що рамок як таких конкретно не бачу, є тут явна хуйня з рф, яка тижнями і місяцями сидить і спокійно себе почуває, а мене наприклад вже неодноразово банили за цілком безневинні речі, наприклад останній раз за констатацію факту, що Ахметов танцює всю нашу політоту і президента включно. А може в цьому й прикол, РЛА тут тема-табу, цікаво, цікаво.

tank_ua 12 июля, 2018
)))))))))))))))))

ну рф - это местные потешные скоморохи, которым нравится, когда их нахуй посылают и они от этого прутся, одновременно наяривая Игорю трафик.

рыжый гандон тут табу? ты серьезно? вот я спокойно могу написать - татарин-пидорас и никто меня за это не забанит. А банят тут за откровенную хуйню, типа "Ахметов танцює всю нашу політоту.." Просто потому, что его уже раздевают по бениной схеме, если ты не в курсе. Последнее - Киевэнерго уже тю-тю и далі буде.

larengo 12 июля, 2018
Не моє, знайшов в мережі, але згоден з кожним словом

Якщо проаналізувати, то зараз головний олігарх контролює ⅔ фракції "Опоблоку", фракцію "Радикальної партії Ляшка" і має повну підтримку фракції "Народного фронту", коли йдеться не про ідеологічні речі, а комерційні інтереси.
Крім того, співрозмовники на Банковій скаржаться на "наради" в офісі Ахметова на Десятинній, де начебто беруть участь колишній прем’єр Яценюк і нинішній Володимир Гройсман.

  • 1