?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Євробляхарство здорової людини

1. Я теж вважаю, що українці, зважаючи на загальний рівень доходів, мають мати можливість придбати нормальний, але відносно недорогий автомобіль, тому я вважаю, що потрібно знизити мита на б/в авто.

2. Я теж вважаю, що автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Тому, я логічно зв'язую пункт 2 з пунктом 1, стверджуючи, що українці мають мати можливість ввозити недорогі б/в автомобілі з-за кордону.

Тобто, коли українець ввозить старенькі б/в автомобіль Рено, Пежо, Фіат, Опель, інші моделі недорогих седанів - це нормально, це не розкіш, а засіб пересування.

Але коли ох..євші тягають Рендж Ровери, Лексуси, Х5 на бляхах, то це зовсім не про "засіб пересування", це про розкіш за яку потрібно платити по повній.

Тому, так. Українець повинен мати можливість подорожувати по Україні і світу, відтак має можливість придбати недорогий малолітражний седан. Все інше - досвіданія. Бо все інше, це не засіб пересування, а розкіш. Це перша умова.

І друга умова: Українці так люблять розказувати про низькі податки на купівлю авта в ЄС і дешеві автомобілі там. але чомусь зовсім не люблять розказувати про те, що європейці платять немалі податки за утримання цього старого автомотлоху, Я не пропоную вводити податок на старі авто (як то є в ЄС і про що так забувають всякі євросилісти з вибірковою сліпотою), я пропоную, щоб другою умовою придбання б/в авто в ЄС по знижених митних ставках була відсутність мотлоху.

Тобто, якщо в тебе є копійка і ти хочеш авто з ЄС, то будь добрий продай копійку комусь, здай її на металобрухт і не забруднюй нею повітря, зате можеш собі купити б/в авто закордоном.

3. Я вважаю, що держава має стимулювати розвиток підприємництва і тому, потрібно суттєво знизити, а можливо й взагалі відмінити митні ставки на б/в автомобілі типу VW Transporter (вантажний варіант)

При цьому не змінювати мита на пасажирські авто такого типу і заборонити переробляти вантажні авто в пасажирські. Це дасть можливість малим підприємцям активізувати свій бізнес, дасть можливість новим власникам таких авто розпочати свою справу. І зрештою, дасть можливість трохи повиштовхувати з ринку російські газелі.

Звісно, що такі речі треба робити, унеможлививши торгівлю такими авто (неможливість оформлення авто на 90-річну бабушку, неможливість його продавати одразу іт.д). А для власного бізнесу - будь-ласка.

АЛЕ все що описано вище стосується того, що БУДЕ, має стосуватися тих, хто виконує закони і придбає авто після введення подібних законодавчих змін.

А ті, хто порушує закони, роздає хабарі на митниці, кричачи про корупцію в Україні, мають заплатити серйозні штрафи за те, що порушили закон і ввезли бляхи, включно з конфіскацією дорогих авто на бляхах.

Ось так буде справедливо.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 12 июля, 2018
)))))))))))))))), спасибо, напомнили про техосмотры)))) 300 грн - талон на руках)))

rvun 12 июля, 2018
Ну - встановити на кожній сто камеру і процедура - на цю камеру писати процес проходження ТО. Якшо ТС втрапив в аварію через несправність, а відео затерлось, пропало, миші погризли - просю на нари парою водія і того, хто розписався в талоні. Дурні швидко скінчаться.

centreedge 12 июля, 2018
а нафіга ? після ТО любий баклан може щось намутити . простіше все - через страхування . аварія та ще й на машині без тормозів - страховка вища в 3 рази . а їзда без страховки - арешт машини на місці . і всі проходять то і платять страховку без проблем ( англійці підтвердять )

centreedge 12 июля, 2018
чарівне слово - страхівка і належна робота поліції

tank_ua 13 июля, 2018
неее, не вариант. это кацапская модель - спиздить еще и на закупке камер.

Я считаю, что ТО нахер не нужен вообще, и то, что есть сейчас - правильно. Те же маршрутки и сейчас ТО проходят - и что, они не гремят всеми раскрученными болтами подвески на каждом ухабе? перед ТО - подкрутят, а потом - похуй.

Я бы с удовольствием так же посмотрел на статистику ДТП по причине техсостояния автомобилей. Уверен, там слезы, по сравнению с бухлом и идиотами. В том же баянном харьковском ДТП с кучей трупов, что - машины были поломаны? нет.

так что нормальная обязательная страховка с РЕАЛЬНЫМ использованием бонус-малус до 50-70% и реальная работа полиции - и езди себе хоть на склеенном скотчем драндулете, но по ПДД (полиция) и следи за тормозами драндулета - т.к. если влетишь - заплатишь полную страховку в следующем году (страховка).


  • 1