?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Євробляхарство здорової людини

1. Я теж вважаю, що українці, зважаючи на загальний рівень доходів, мають мати можливість придбати нормальний, але відносно недорогий автомобіль, тому я вважаю, що потрібно знизити мита на б/в авто.

2. Я теж вважаю, що автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Тому, я логічно зв'язую пункт 2 з пунктом 1, стверджуючи, що українці мають мати можливість ввозити недорогі б/в автомобілі з-за кордону.

Тобто, коли українець ввозить старенькі б/в автомобіль Рено, Пежо, Фіат, Опель, інші моделі недорогих седанів - це нормально, це не розкіш, а засіб пересування.

Але коли ох..євші тягають Рендж Ровери, Лексуси, Х5 на бляхах, то це зовсім не про "засіб пересування", це про розкіш за яку потрібно платити по повній.

Тому, так. Українець повинен мати можливість подорожувати по Україні і світу, відтак має можливість придбати недорогий малолітражний седан. Все інше - досвіданія. Бо все інше, це не засіб пересування, а розкіш. Це перша умова.

І друга умова: Українці так люблять розказувати про низькі податки на купівлю авта в ЄС і дешеві автомобілі там. але чомусь зовсім не люблять розказувати про те, що європейці платять немалі податки за утримання цього старого автомотлоху, Я не пропоную вводити податок на старі авто (як то є в ЄС і про що так забувають всякі євросилісти з вибірковою сліпотою), я пропоную, щоб другою умовою придбання б/в авто в ЄС по знижених митних ставках була відсутність мотлоху.

Тобто, якщо в тебе є копійка і ти хочеш авто з ЄС, то будь добрий продай копійку комусь, здай її на металобрухт і не забруднюй нею повітря, зате можеш собі купити б/в авто закордоном.

3. Я вважаю, що держава має стимулювати розвиток підприємництва і тому, потрібно суттєво знизити, а можливо й взагалі відмінити митні ставки на б/в автомобілі типу VW Transporter (вантажний варіант)

При цьому не змінювати мита на пасажирські авто такого типу і заборонити переробляти вантажні авто в пасажирські. Це дасть можливість малим підприємцям активізувати свій бізнес, дасть можливість новим власникам таких авто розпочати свою справу. І зрештою, дасть можливість трохи повиштовхувати з ринку російські газелі.

Звісно, що такі речі треба робити, унеможлививши торгівлю такими авто (неможливість оформлення авто на 90-річну бабушку, неможливість його продавати одразу іт.д). А для власного бізнесу - будь-ласка.

АЛЕ все що описано вище стосується того, що БУДЕ, має стосуватися тих, хто виконує закони і придбає авто після введення подібних законодавчих змін.

А ті, хто порушує закони, роздає хабарі на митниці, кричачи про корупцію в Україні, мають заплатити серйозні штрафи за те, що порушили закон і ввезли бляхи, включно з конфіскацією дорогих авто на бляхах.

Ось так буде справедливо.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
Stanislav Bruev 12 июля, 2018
Китайцы уже хотели собирать свои "Great Wall" на территории завода им. Малышева в Харькове. Но пока "папередники" решали сколько же им надо отбашлять, китайцы послали нас на йух и обратились к болгарам.

tank_ua 12 июля, 2018
зачем? у нас "шкода" с заводом в Закарпатье сильно дешевле стала?

рабочие места и налоги - это да, только кто ж пойдет терять субсидию)))))))))) тіко в канвєрті!

(Удалённый комментарий)
tiresome_cat 12 июля, 2018
У них и так заводов хватает. Зачем автоконцернам конкурировать самим с собой?

(Удалённый комментарий)
vatnofob 12 июля, 2018
окей, думаю к этому придет страна
а у тебя из-за твоей любви к Украине точно будут проблемы
ой, чёрт, ты же платная ольгинская шлюха - не будет )

(Удалённый комментарий)
vatnofob 12 июля, 2018
ты реально считаешь, что я тебе что-то буду доказывать?
в этом же нет никакого смысла - ты опять скажешь "да, согласен, но много ли людей признаются" - и всё по новой

хочешь я тебе поясню, почему ты долбоёб? это очень просто:
1) ты пишешь, что Бигдан практически постоянно постит фейки (давай пожонглируй, что ты такого не говорил)
2) далее ты требуешь, чтобы привели примеры, где ты не поддерживал - открой любой пост об успехах Украины, и наткнешься на твоё хныканье, причем регулярно с полной чушью (не постоянно)
3) в качестве аргументов, что все плохо пишешь что-то из категории "а вот при Януковиче" - это просто ад пиздцовый же
4) наконец, ты пишешь, что работаешь здесь за деньги - и хочешь, чтобы тебя воспринимали как-то иначе, чем проплаченную шлюху


(Удалённый комментарий)
vatnofob 12 июля, 2018
не хохер, раз сначала просишь найти "где я не поддерживаю", а в ответ на то, что это доказывание в твоем случае не имеет смысла, опять начинаешь блеять "я не такой"

(Удалённый комментарий)
vatnofob 12 июля, 2018
>>либо включает дурака (делает вид что не видят доказательство)

вот, это о тебе - так и происходит в 90% случаев (обязательно прицепись к цифре)

  • 1