?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фубля вне политикиMason Lemberg:

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1) Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.
Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей.
А випадок Віди - це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2) FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.У зв'язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії - це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

По суті, після попередження Віди за "Слава Україні!", ФІФА тим самим проявило не тільки небачену корупцію в організації.
Таке попередження є ознакою українофобії і переслідування українців за національною ознакою.

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trettiko 8 июля, 2018
Проблему коли в спортсменів за "Слава Україні" починаються проблеми з кар'єрою, як було з Зозулею, тепер з Відою.

Edited at 2018-07-08 21:49 (UTC)

zz_z_z 8 июля, 2018
У Виды проблемы с карьерой? Или это у многих футболистов и вообще всего нормального мира проблемы с уебанской ФИФА? Как, например, у тех футболистов, которым до этого случая таки присудили наказание вплоть до дисквалов на время?

trettiko 9 июля, 2018
Дискваліфікації у Віди не буде, як не було її і у Зозулі. Просто різне ліваччя, підгодоване рашиками починає затравлювати цих спортсменів, створюють їм образ "нацистів", після чого їм набагато важче знайти собі клуб. ще блять в 2012 був скандал на наших стадіонах на рахунок червоно-чорних прапорів, які з якогось дива внесли до забороненої символіки, наряду зі свастикою, кельтським хрестом і т.д. Причому тоді старалися якраз "антифашистські" пацани з правлячої ПР і федерації Конькова, але прикол в тому що за більш ніж 5 років вже в новій федерації Павелка нічого майже не помінялося, точніше не так, ніхто дуже не чухається працювати в цьому напрямку.
А скандал зі "Слава Україні" абсолютно з тої ж опери.

  • 1