?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фубля вне политикиMason Lemberg:

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1) Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.
Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей.
А випадок Віди - це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2) FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.У зв'язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії - це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

По суті, після попередження Віди за "Слава Україні!", ФІФА тим самим проявило не тільки небачену корупцію в організації.
Таке попередження є ознакою українофобії і переслідування українців за національною ознакою.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
morazfayfer 8 июля, 2018
Продажная и коррумпированная ФИФа сосёт писю. Пущай докажет, что Слава Украине, не на поле, заметьте, есть хоть какое-то нарушение.
Не пидоРахам же, азиопским засцанным мазилам орать Слава.
Впереди, надеюсь, ещё разбирательство, как вообще обосРашка получила мундиаль и как мельдониевые уебища вообще из группы вышли.
У сборной говняшки один приличный игрок, Дзюба, и тот сын украинца из Полтавы.

trettiko 8 июля, 2018
Їм не обов'язково доводити справу до кінця, до дискваліфікації. Їм треба створити хайп, токсичну репутацію на рахунок подібних моментів, щоб більше в нікого не виникало бажання повторити подібне.

unkinderz 8 июля, 2018
Судячи з твоїх каментів,- тобі теж.

То й йди нахій, стерво.

alex_brab 9 июля, 2018
А фифа не нужно что-то доказывать. Это их чемпионат - не нраыится - не участвуй

yyu2 9 июля, 2018
Вот тока про Дзюбу не надо! Больное место)))

  • 1