?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фубля вне политикиMason Lemberg:

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1) Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.
Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей.
А випадок Віди - це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2) FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.У зв'язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії - це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

По суті, після попередження Віди за "Слава Україні!", ФІФА тим самим проявило не тільки небачену корупцію в організації.
Таке попередження є ознакою українофобії і переслідування українців за національною ознакою.

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 8 июля, 2018
Так сьогодні лише все почалось. Вже ФФУ бучу підняло. Якіх же тобі, ше, золотий ти наш, робіт від мінінформполітики та дипломатії треба?

trettiko 8 июля, 2018
Такої роботи щоб подібних прецедентів навіть близько не виникало. З якої радості в світі тенденція що "Слава Україні" - нацистське гасло, це ж усе з рашки пішло і тут наші ніхира не зробили щоб провести інформаційну роботу, пояснити що, як і звідки.

rvun 8 июля, 2018
Ну так наші і працюють. Проте, Україна існує як незалежна держава лише 27 років, а кацапи ведуть антиукраїнську пропаганду з 40-х років 20-го століття. Я вважаю, шо наші дипломати дуже непогано працюють. Ну а перебить за обїємом бюджет рашатудей на свої такі компанії в нас всеодно зараз не вийде, бо грошей мало.

Edited at 2018-07-08 20:53 (UTC)

trettiko 9 июля, 2018
Просто затикати наслідки куди важче ніж попереджувати проблему і не завжди це вийде.
А з логікою що у рашиків більший бюджет взагалі офігенно, для чого нам витрачати гроші на МІП, якщо у рф є монстр рашатудей, для чого нам будувати флот, до рівня рф все одно не досягнемо, от за таким принципом і живемо.

rvun 9 июля, 2018
Ладно, ви сперечаєтесь не з тою людиною. Я бачу реакцію відповідних чиновників на подію - я задоволений. Реальних механізмів забить чопика в сраку рф шоб вони не намагалися нас обісрати по найменшому приводу немає, зараз в вас спитай шо ви пропонуєте і ви відповісте "ну там жи гроші огого які гребуть, в МіП, то хай вони і думкають".

  • 1