?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фубля вне политикиMason Lemberg:

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1) Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.
Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей.
А випадок Віди - це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2) FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.У зв'язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії - це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

По суті, після попередження Віди за "Слава Україні!", ФІФА тим самим проявило не тільки небачену корупцію в організації.
Таке попередження є ознакою українофобії і переслідування українців за національною ознакою.

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 8 июля, 2018
Нових досліджень не проводили, всі ці ваші "распределения "R1a"" - колонаучна хуєта, вигадана пропогандонами. Не пишіть про те, в чому не тямите і вас не вважатимуть за клоуна.

Edited at 2018-07-08 20:35 (UTC)

подозрительный коммент
rvun 8 июля, 2018
Так ця таття нічого не доводить. Вода. Нашо ти на неї ссиль даєш?

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Ну а как ты данное распределение R1a объяснишь кроме как славянством Поляков, Белорусов, Чехов, Русских и Украинцев?

rvun 8 июля, 2018
Люди взагалом схожі. Проте всі дослідження говорять, шо ви фіно-угри, а не слов'яни. Ну і там в статті нічого про вас і немає.

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Кто так говорит? Какие достижения? Пруфы давай. Хотя бы на статью в Вики. Хоть в нашей, хоть в англоязычной. Где грамотная статья в Вики с подтверждающими ссылками на на рецензируемые научные статьи? Хотя бы уровня статьи про R1a.

rvun 8 июля, 2018
Я тобі Балановського кинув, бо він руслік, а нікому іншому ви нікуди не вперлись, шоб вас досліджувати. Це ти мені пруфи давай, якшо були нові дослідженя, що спростували Балановського.

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Лана, мне надоело. Нет у вас ничего. Я так и понял.

rvun 8 июля, 2018
Злився кацап. Ладно, не переймайся. Зараз в будь-якій американській лабораторії зможуть схрестити свиню й собаку, так шо росіянина тепер зможуть вивести навіть якшо ви всі вимрете.

  • 1