?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фубля вне политикиMason Lemberg:

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1) Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.
Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей.
А випадок Віди - це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2) FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.У зв'язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії - це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

По суті, після попередження Віди за "Слава Україні!", ФІФА тим самим проявило не тільки небачену корупцію в організації.
Таке попередження є ознакою українофобії і переслідування українців за національною ознакою.

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 8 июля, 2018
Та нє - брєд, шо хорвати до вас нормально відносяться. Вони кажуть, шо ви підбурююте сербів нападати на екс-югославські республіки.

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Ну те кто прошел через войну в Краине и Боснии может и не очень россиян любят, но в основной массе восприятие такое "русские и хорваты - славяне и сравнительно близкие народы". Особенно по языку, в Черногории, Боснии, Сербии и Хорватии можно без знания языка путешествовать, т.к. русский и сербо-хорватский сильно похожи, а что не похоже, можно по английски сказать.

rvun 8 июля, 2018
Ну, докажіть шо ви не піздабол і не вигадали оце все.
"Хорватии можно без знания языка путешествовать" - смішно нам читати. Я перекладаю хорвату оці ваші опуси.

Edited at 2018-07-08 20:29 (UTC)

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Это мое личное мнение и мой личный опыт если чо.

rvun 8 июля, 2018
У хорватів напад сміху.

rvun 8 июля, 2018
Останній довод королєй. Мілкуваті вони там у вас.

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Да мне похуй. Отвечай на "R1a". А то мне эта ветка не интересна.

rvun 8 июля, 2018
Я тобі відео на московського дослідника кинув, а ти мені загальні статті суєш. Чи ти здоров, чоловіче?

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Дак я тебе уже ответил, что оно старое, с тех пор наука уже ушла вперед, стала изучать гаплогруппы и в своей массе ученые (и наши и зарубежные) считают данные утверждения Балановского не совсем корректными.

rvun 8 июля, 2018
Так ти на дослідження, які шось спростовують і корегують ніяки ссилок і не дав. Вигадуєш, ясна справа.

подозрительный коммент
rvun 8 июля, 2018
Ти мені ше на програму Кісільова ссиль дай. Ви кожен день шота в вікіпєдії правите, шо в ваші шаблони не влазе.

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Между прочим "уровень википедии" в данный момент это уже не мало, т.к. там статьи регулярно правятся и редактируются в зависимости от новейших данных. Причем, что в англоязычных, что в русскоязычных. Приведи мне ссылку хотя бы уровня википедии плиз.

rvun 8 июля, 2018
так там ссилок на нові дослідження немає. Балановський самий свіжий. А то шо там оце в вікіпєдії - ніпрошо.

  • 1