?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фубля вне политикиMason Lemberg:

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1) Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.
Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей.
А випадок Віди - це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2) FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.У зв'язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії - це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

По суті, після попередження Віди за "Слава Україні!", ФІФА тим самим проявило не тільки небачену корупцію в організації.
Таке попередження є ознакою українофобії і переслідування українців за національною ознакою.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Что тебе обосновать? Сформулируй вопрос как цивилизованный человек.

rvun 8 июля, 2018
З обіз'яною не можна поводитись як з цивілізованою істотою. Ми до 14 намагались, але ви таки висмикнули чеку в гранати. Ну, але я спробую.
На території України зараз проживають нащадки тих, хто жив тут 1000-1500 років тому. Тоб-то наші предки таки й були давніми русами, це навіть російська і радянська історична наука визнає. Ну то чого ти либишся, як параша, на стародавніх русів?

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Хорошо, с украинцами разобрались. А русские - это разве не потомки древних русов?

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Гугли "R1a". Балановский уже не в тренде.

rvun 8 июля, 2018
Ну ясєн пєнь. Це як з гарантіями безпеки і цілісності кордонів. Поки вигідні результати досліджень - то в тренді, а коли вже не вигідні - то не втренді. Дуже по російські, гнучкий хребет маєте.

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
А как ты объяснишь карту распределения "R1a", если русские не славяне - то у нас в основном должна быть "N", но это не так. Так что Балановский не в тренде уже, да и интервью старое.

rvun 8 июля, 2018
Нових досліджень не проводили, всі ці ваші "распределения "R1a"" - колонаучна хуєта, вигадана пропогандонами. Не пишіть про те, в чому не тямите і вас не вважатимуть за клоуна.

Edited at 2018-07-08 20:35 (UTC)

подозрительный коммент
rvun 8 июля, 2018
Так ця таття нічого не доводить. Вода. Нашо ти на неї ссиль даєш?

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Ну а как ты данное распределение R1a объяснишь кроме как славянством Поляков, Белорусов, Чехов, Русских и Украинцев?

rvun 8 июля, 2018
Люди взагалом схожі. Проте всі дослідження говорять, шо ви фіно-угри, а не слов'яни. Ну і там в статті нічого про вас і немає.

muxa_ne_eblas 8 июля, 2018
Кто так говорит? Какие достижения? Пруфы давай. Хотя бы на статью в Вики. Хоть в нашей, хоть в англоязычной. Где грамотная статья в Вики с подтверждающими ссылками на на рецензируемые научные статьи? Хотя бы уровня статьи про R1a.

  • 1