?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фубля вне политикиMason Lemberg:

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1) Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.
Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей.
А випадок Віди - це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2) FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.У зв'язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії - це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

По суті, після попередження Віди за "Слава Україні!", ФІФА тим самим проявило не тільки небачену корупцію в організації.
Таке попередження є ознакою українофобії і переслідування українців за національною ознакою.

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vlad2277 8 июля, 2018
У меня вопрос (на который я знаю ответ): а если бы этот хорват играл бы за голландский Аякс и после победы над козломордыми крикнул "Слава Нидерландам!" вату бы тоже так сильно бомбануло, что аж сам фифа озаботился и пердупредил?
Эти гниды пиздят про "Внутриукраинский конфликт, ихтамнет, гражданская война ко-ко-ко". Так чего тогда возбудились?
Вся мерзоблядская сущность этой гнилой империи на одном единственном примере.

dagrael 8 июля, 2018
В точку.
И еще вопрос: а за "Слава России!" наградили бы?))

rvun 8 июля, 2018
Якби в цей час москалі напали на Нідерланди, а ті б їм давали по щам - то штирило б. А в усіх інших випадках - москаль істота індеферентна, він ненавидить те, шо підкаже телевізор.

unkinderz 8 июля, 2018
Ото ж. То й воно є - суто блядське політичне просувають.

Хій на них. Проміж собою нічого в них не буде. Та й що, якийсь фіфа піде та визначить міжнародний статус Криму або піде пиздіти за ООС? Йбо, - село неасвальтіруване!

golden_pit 9 июля, 2018
А еще почитай комменты козломордых на раша тудей, где эта новость. Вот там мерзоблядская сущность свинособак вылезла.

yyu2 9 июля, 2018
Самое интересное, что бомбануло то у постоянных читателей данного журнала. Особенно умиляет про продажных ВСЕХ, но весьмирснами как-то сюда не влезает!!))
Сложно в продажной стране думать о не продажности других. Согласен!
Слава Вам!!!

подозрительный коммент
vlad2277 9 июля, 2018
Ну да. Я как бы в курсе. Хотя кроме газпрома и припижженного адидаса там остальные вроде адекватные.

  • 1