?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фубля вне политикиMason Lemberg:

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1) Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.
Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей.
А випадок Віди - це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2) FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.У зв'язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії - це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

По суті, після попередження Віди за "Слава Україні!", ФІФА тим самим проявило не тільки небачену корупцію в організації.
Таке попередження є ознакою українофобії і переслідування українців за національною ознакою.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
unkinderz 8 июля, 2018
Піхуй. Нам своє робити.

rvun 8 июля, 2018
Та чого ж? Це й є - наше. За "Слава Україні!" - відкрили якусь справу. Треба цих справодєлов в лайні катати так, шоб вони самі "Слава Україні!" кричати почали. Вскриті українофоби, добрий привід дати їм по щам.

Edited at 2018-07-08 17:40 (UTC)

alexx313 8 июля, 2018
Да всё в порядке уже, решили не наказывать. Слава Украине.

unkinderz 8 июля, 2018
Це то є наше. Але умови, що були зазначені - ні. Ніхто з цих підарасів відверто нічого не сказав. То й хай жеруть гівно, поки намагаються насрати попід тином (у цьому випадку собака колись пошматує сраку), але не більш.

Виказати на увесь світ, що нас це зачеплює - показати свою образу та вразливе.

Хай йдуть до бісової матері. Це було й є провокативним гівном. Ще й, може бути, той, який казав, із ними в змові. Такої!

Ніхуя! Тільки но в правовому полі! І "зараз всі нахуй підуть", Клім Моісєєвіч, прекрасний.

unkinderz 8 июля, 2018
Майже. Я згоден із ним. Але ж "нам своє робити".
Там трохи потім надавив клавіатури...

  • 1