?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Набуті комплекси

Я не вважаю, что горезвісній комплекс мешновартості це природна риса нашого менталітету. Я вважаю, що це нав'язане. 360 років тому, наприклад, чітко відома відповідь Івана Виговського московським послам.

На претензію царського посла Хитрово, що Україна - "гілля відламане від природного московського кореня", Виговський відповів: "Нехай Велікоросія буде Велікоросією, Україна Україною". І додав: "Ми є військо Непереможне" (Олена Апанович "Гетьмани України і кошові отамани Запорозької Січі").

Тобто на момент перших контактів нашої цивілізації з цієї сволотою, в українській ментальності була чітко виражена ця думка: ми непереможні.

При чому її коріння теж цілком зрозумілі. Тільки закінчилася війна з поляками, за результатами якої українці фактично відвоювали цілу країну. А непереможній армії Речі Посполитої було декілька разів завдано серйозних поразок.
У цих умовах, звикнувши воювати і силою зброї розбивати ворогів, впевненість у собі дійсно стала частиною українців.

До речі всього через рік Виговський переконливо довів, що не просто пустозвонив, розбивши 150-тисячну армію московитів під Конотопом.

Таким чином, стверджую: цей комплекс набутий, а не природній.

Українці переконливо вибили зуби московитам на перше ж поползновєніє в свою адресу. Після цього там завчили, що з Україною треба хитро. І тому століттями вівся обстріл українських мізків, коли всі перемоги наполегливо принижуються, а всі поразки роздуваються, все хороше і достойне уміло обпльовується і виставляється в негативному світлі. У поєднанні з відстрілом і висилкою всіх, хто міг дати відповідь, це з часом дало свої плоди.

Звідси сьогоднішня сприйнятливість до зради. І велика кількість ватних дебілів бажаючих примкнути до сильного, а не до "слабаков-укропов".

Ось і перемога під Слов'янськом ловкім двіженієм рукі всяких касьянових перетворюється в елєгантную поразку. Ми змусили ворога тікати змішавшись з мирними жителями - це просто немає як представити перемогою нашого ворога. Але немає завдань, які нам не під силу: ворог втік, але це наша поразка, тому що ворогу ДАЛИ втекти!
Геніально сука!

Ми звільнили агломерацію 250 тисяч населення, з мінімальними втратами армії, мінімальними руйнуваннями інфраструктури і мінімальними жертвами серед мирних жителів. Це зразок військового мистецтва наших генералів. Доблесний херой вигаданої новоросії ігорь івановіч утік переодягнувшись в бабу, але це наша поразка бо був договорняк. Докази? Ну він же втік.

Фейспалм.

І повторюють це до сих пір. І воювати з такими вже простіше. Вони не вірять в свою перемогу і вже підсвідомо готові повірити, що зверху їх зливають.

Ще древні римляни говорили: сила зупиняє, слабкість провокує. В річницю звільнення Слов'янська від російського фашизму гарна нагода це ще раз нагадати.

Джон Смит


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Yushchenkivets 5 июля, 2018
Народи з природним комплексом меншовартості вимерли ще на стадії печер.

(Удалённый комментарий)
vatnofob 5 июля, 2018
Ебаааать у тебя засрано в голове...

(Удалённый комментарий)
Андрей Андреев 5 июля, 2018
Мне больше нравится история с письмом Хмельницкого московскому царьку, уже после переяславского кидалова. Кацап что то там вякал не по теме( я просто не помню, давно читал, ни суть спора, ни дословно текста письма, так что передам своими словами) - " если ты, сучий потрох,будешь продолжать пальцы веером распускать, то я, через недельку, с сотней тысяч пацанов, буду у тебя , и ты расскажешь мне, шо у тебя там не бомбит"... Примерно так, только с соблюдением норм дипломатического языка.

liapa 5 июля, 2018
Господа офицеры, замечательный каламбур слышал я на днях. Вы все пидорасы, а я д'Артаньян, но в стихах это было просто прекрасно, уверяю вас, просто прекрасно (С)

уроки альтернативной истории от хохлов )) тока почему то не написали как море копали, или то до этого было?

Oleg Steblyna 5 июля, 2018
Аха, альтернативная от вашей - напрочь выдуманной совками.
И да, нахуй иди, за поребрик.

xmarino4ka 5 июля, 2018

Все то автор написал хорошо.
Только пункт про бегство из Славянска подкачал.


rvun 5 июля, 2018
А шо не так? Треба було побити і місцевих, які їхали тею ж дорогою?

Ми непереможні!

Юля Юл 5 июля, 2018
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!
Ми непереможні!

Re: Ми непереможні!

rvun 5 июля, 2018
Бомбануло запорєбріком?

rvun 5 июля, 2018
Я вважаю росіян гівном. Мої знайомі вважають росіян гівном. Моя армія доводить кожен день, що москалі - гівно. В мене і моїх знайомих нема комплексу меншовартості. Я навіть не знаю людей, які його мають в оцьому контексті.

vatnofob 5 июля, 2018
но показательнее большинство

trettiko 5 июля, 2018
Що б тут інфоволонтери не говорили, але вихід колони Гіркіна з Слов'янська таки був договірняком. На той момент здавалося доволі виваженим рішенням, але потім отримали обстріли з території рф і аналогічну ситуацію в Ілловайську, коли русня нашу колону розстріляла. Після цього уже можна і треба робити висновки що з Гіркіним припустилися помилки. Вміння аналізувати і визнавати помилки - це ніфіга не комплекс меншовартості.

Edited at 2018-07-05 16:01 (UTC)

vasylb 5 июля, 2018
Якраз на цю тему потрібно підтримувати петицію на сайті президента:
"Змінити офіційну назву Росії (Російської федерації) в українській мові на Московія."
https : // petition . president . gov . ua / petition / 45720

olexgrey 6 июля, 2018
какая Великороссия в середине 17 века? Тогда даже термина Россия не было ещё, оно при Петре появилось. Московия была, Русью они себя звали, но никак не Великороссия. Что-то мне не верится

Kirill Lavrinenko 6 июля, 2018
Великоросії тоді не було. Було Московське царство, яке на сході закінчувалося трохи за Волгою, а на півдні- у Воронежі. Далі- Дике Поле, що контролювалося татарами та козацтвом. І Переяславська угода якраз і мала той сенс, щоб мати союзника за лінією кордону, основним укріпленням якого був Воронеж

  • 1