?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Данилюк! До тебе йде Орда!

Дорогі малятка, любі хлопчики й дівчатка. Сталася отака... історія.

Деморда підтримувала ПнВК задовго до того, як з'явилася. Ми підтримували ПнВК як блогери, яких у 2015 році запросили на презентацію нового Податкового Кодексу. Ми підтримували його, як представники бізнесу. Але.

Все йде до того, що Президент так і не подасть законопроект про ПнВК до Верховної Ради. Спротив, як виявилося, чинять не Європейська бізнес-асоціація, не МВФ, не іноземні інвестори, а (сюрприз? ні) українські чиновники.

Голова Податкового комітету каже, що останнім бастіоном на шляху до прийняття ПнВК є позиція пана міністра фінансів України Данилюка. Який, незважаючи на численні прохання, так і не презентував розрахунків з відповідями на питання, який вплив на економіку та бюджет України матиме введення ПнВК замість ПНП.

Часу на те, щоб законопроект встиг пройти всі потрібні профільні комітети ВР, та був проголосований до того, як буде підготована бюджетна резолюція на 2019 рік, вже майже зовсім не залишилося. Якщо цього не станеться до липня - цього вже не станеться, тому що наступний рік буде виборчим роком, і зміни до податкового законодавства буде просто нема кому вносити.

Саме цьому Деморда оголошує про вуличну акцію 26 травня під Кабінетом Міністрів України, у будівлі якого працює і Мінфін. Користуючись Лігою Чемпіонів, ми будемо в притаманній Деморді веселій, вірусній манері, привертати методами вуличної активності увагу до державного чиновницького ідіотизму та розповідати киянам та приїжджим туристам про ПнВК та антигероя української економіки пана Данилюка.

Слідкуйте за анонсами, зберігайте спокій та гостріть сокири.

Филипп Духлий


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
aquabresh 23 мая, 2018
Теперь уже хуйтам. Коль ты нагадил свое ценное мнение здесь оставил - против тебя и Порошенко не попрет.

(Удалённый комментарий)
aquabresh 24 мая, 2018
Знать крутые ребяты. Ты бы батон-то крошить поостерегся... Такие и на пригожина надавить могут, а он-то тебе враз место на бутылке в подвале обеспечит. Так чтаа, не пались.

  • 1