Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Данилюк! До тебе йде Орда!

Дорогі малятка, любі хлопчики й дівчатка. Сталася отака... історія.

Деморда підтримувала ПнВК задовго до того, як з'явилася. Ми підтримували ПнВК як блогери, яких у 2015 році запросили на презентацію нового Податкового Кодексу. Ми підтримували його, як представники бізнесу. Але.

Все йде до того, що Президент так і не подасть законопроект про ПнВК до Верховної Ради. Спротив, як виявилося, чинять не Європейська бізнес-асоціація, не МВФ, не іноземні інвестори, а (сюрприз? ні) українські чиновники.

Голова Податкового комітету каже, що останнім бастіоном на шляху до прийняття ПнВК є позиція пана міністра фінансів України Данилюка. Який, незважаючи на численні прохання, так і не презентував розрахунків з відповідями на питання, який вплив на економіку та бюджет України матиме введення ПнВК замість ПНП.

Часу на те, щоб законопроект встиг пройти всі потрібні профільні комітети ВР, та був проголосований до того, як буде підготована бюджетна резолюція на 2019 рік, вже майже зовсім не залишилося. Якщо цього не станеться до липня - цього вже не станеться, тому що наступний рік буде виборчим роком, і зміни до податкового законодавства буде просто нема кому вносити.

Саме цьому Деморда оголошує про вуличну акцію 26 травня під Кабінетом Міністрів України, у будівлі якого працює і Мінфін. Користуючись Лігою Чемпіонів, ми будемо в притаманній Деморді веселій, вірусній манері, привертати методами вуличної активності увагу до державного чиновницького ідіотизму та розповідати киянам та приїжджим туристам про ПнВК та антигероя української економіки пана Данилюка.

Слідкуйте за анонсами, зберігайте спокій та гостріть сокири.

Филипп Духлий

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments