?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

15 несподівано дивних знімків, які зробив автомобіль Google

"Живі" фотографії, які викликають багато питань.Найкращі фотографії — це фотографії, для яких не потрібно позувати. Так принаймні думали люди з нашої добірки до того моменту, поки не зустріли автомобіль Google Street View. У 2007 році корпорація Google запустила проект, завдяки якому вже сьогодні кожен з нас може віртуально прогулятися по практично будь-яким вулицями нашої планети. А це означає, що ви зможете побачити не тільки безмежну красу цього світу, але і все, що відбувається навколо.

Ось так виглядають японські голуби. Але це не точно.Хтось точно не знає, як правильно кататися на велосипеді.Ось що відбувається, коли машина Google Street View зустрічається з конем...Напевно це самі милі ослики, яких ви могли бачити сьогодні.Коли встав не з тієї ноги.У жителя Х'юстона видався невдалий день. За словами цього чоловіка, він пролив на штани миючий засіб і вийшов на вулицю, щоб постояти на сонці. І тут же повз проїхала машина від Google Maps, сфотографувавши його в такому ось цікавому вигляді.

Виглядає так, ніби хлопець застряг в структурах якийсь комп'ютерної гри.А що робите ви, коли бачите автомобіль Google?Це моторошна істота злякала тисячі людей.Житель французького містечка Нансі при перегляді панорами своєї вулиці помітив цю дивну істоту. Багато користувачів погодилися з тим, що вона виглядає досить моторошно і викликає у них тривогу. Після численних скарг корпорація Google погодилася замінити це зображення.

Коли думаєш, що ніхто не дізнається, де ти був сьогодні ввечері.Просто чийсь хороший хлопчик дуже зацікавлений тим, що відбувається.Так багато питань, так мало відповідей.Хтось занадто багато їсть.Ще один моторошний знімок дивної компанії.Google Street View зобразив вбивство... Нехай і несправжнє.Учасники цього "злочину" знали, що скоро по цих вулицях прокотиться камера, тому вчасно змоделювали вбивство. Правда, потім цим хлопцям довелося звітувати перед поліцією, так як фотографія викликала величезний інтерес у світових ЗМІ.

А ось так виглядає людина, яка фотографує пішохідні доріжки і стежки, щоб ми з вами могли заглянути в найвіддаленіші куточки планети.Джерело


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
alexuadp 16 мая, 9:56
Куда высылать резюме на работу вот этим парнем в рюкзаком-камерой?

rvun 16 мая, 10:32
Тебя что, в гугле забанили?

antonioricozzz 16 мая, 11:33
Думаешь, тебя направят в удаленные уголки планеты?)

centreedge 16 мая, 13:03
вы будете удивлены , но даже в вашем городе или деревне есть улочки , где вы никогда не бывали

unkinderz 16 мая, 13:12
Отмазка для мамки, чтоб за пивасиком сбегать.

x_qwerty_x 16 мая, 21:19
последний на фото - Эльдар Богунов!

  • 1