Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Непогана ініціатива до фіналу ЛЧ у Київі

Знаєте англійську та маєте власне авто? Долучайтесь до команди Uklon, щоб покращити життя вболівальників під час фіналу Ліги чемпіонів і підтримати гідний імідж України!

Це допоможе забезпечити нормальні ціни для гостей Києва, які приїдуть на фінальний матч Ліги чемпіонів 26 травня. Тисяча англомовних водіїв — приблизно стільки потрібно, щоб впоратися з потоком замовлень.

Нас надихнуло бажання киян показати європейське обличчя України: дружелюбність, гостинність і взаємодопомога. Так, сотні киян виявили бажання розмістити в себе вболівальників, які хочуть потрапити на фінал Ліги чемпіонів, але зіткнулися з багаторазовим завищенням цін на житло. Ми теж не хочемо, щоб у гостей залишилося враження про Київ, як про місто грабіжницьких цін. Тому закликаємо киян, які знають англійську та мають власне авто, стати нашими партнерами, встановивши додаток Uklon Driver для Android або iOS.

При реєстрації в системі через додаток Uklon Driver ви просто повинні вказати, що володієте англійською. Після цього з вами зв’яжеться наш менеджер і зареєструє вас. Ми будемо направляти всі виклики через англомовний інтерфейс Uklon на англомовних водіїв. Тариф і винагорода водія при цьому будуть стандартними. Тобто, мова йде не про благодійність, а лише про справедливу ціну для туристів. Таким чином, гості Києва зрозуміють, що тут говорять англійською та не ломлять високі ціни за проїзд.

Тож зустрінемо Лігу чемпіонів гідно!

Реєстрація за посиланням.

Tags: Хорошие новости
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments