?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Дівчатка, Уляна Супрун запевняє, що вуса в вас не виростуть!

В інтернеті поширені страшні міфи щодо препаратів групи КОК, на кшталт — “виростуть вуса”, “наберу вагу”, “контрацептиви відключать яєчники, і потім не зможу завагітніти”. До мене звернулися у приватні повідомлення з проханням написати про гормональну контрацепцію.

Розвіяти туман навколо гормональних контрацептивів та розповісти про те, для чого їх може призначати лікар, ми попросили експерта - лікарку акушера-гінеколога Наталю Лелюх.

"Я це приймати не буду!"

Найчастіша фраза, яку промовляють пацієнтки, отримавши пораду або призначення використовувати гормональні контрацептиви.

Важливо розуміти, що у кожного гормонального контрацептива, як і будь-якого лікарського засобу є:

1. Доза і склад.

2. Показання для прийому. Та чітко усвідомлена мета прийому.

Інколи це може бути просто бажання надійної контрацепції. Інколи ця група препаратів призначається з певною лікувальною метою. Разом з лікарем ви повинні визначити ті критерії, які проінформують вас, що мета досягнута і заради чого вам, можливо, доведеться терпіти побічні ефекти від препарату.

3. Протипоказання до застосування.

Це стани, супутні хвороби та порушення метаболізму з ризиком зміни біодоступності контрацептиву або з ризиком загострення при прийомі гормонального контрацептивного засобу.

4. Обмеження по прийому (вік, паління, вживання інших препаратів, індивідуальна алергія, супутні захворювання з порушенням метаболізму речовин, оперативні втручання та інше).

5. Побічні реакції.

На сьогодні кожна фармацевтична компанія, розуміючи юридичну відповідальність, намагається вказати всі побічні реакції, які хоч раз були зафіксовані при використанні препарату. Звертати увагу потрібно на ті, що вказані як часті. Але зважати, що при одночасному прийнятті різних лікарських засобів, їх побічні ефекти можуть акумулюватися. Якщо ви одночасно приймаєте три препарати, в побічних ефектах до яких вказана нудота, то з великою ймовірністю нудота у вас з’явиться.

6. Ускладнення прийому.

Цей розділ мало описується в інструкції до препарату. Детальну інформацію можна знайти на спеціалізованих сайтах.

Наприклад, www.fda.gov або www.ncbi.nlm.nih.gov, а не в обговореннях на форумах. Також, про основні можливі ускладнення прийому вам повинен повідомити лікар під час візиту, а не провізор в аптеці.

Сучасні контрацептивні препарати мають чималий спектр можливостей, окрім контрацептивного. Вони можуть боротись з неприємними проявами передменструального синдрому, зменшувати прояви ендометріозу, поліпшувати стан шкіри та волосся. Головне не заграватись з цими симптомами.

Найважливіші речі які ви повинні зрозуміти про гормональні контрацептиви до того як підете до лікаря.

1. У вас один постійний статевий партнер, ви повністю довіряєте, маєте регулярний секс і поки що обидва не бажаєте мати дитину.

2. Препарат призначає тільки лікар. Тільки під час прийому (не по телефону і не на форумі). Тільки після необхідних обстежень.

3. Коли жінка обирає ці препарати як метод контрацепції вона може отримати бонусні ефекти: нормалізувати ритм менструацій, зменшити менструальні крововтрати та біль, зменшити або повністю позбавитися від ПМС, покращити стан шкіри. Але треба пам’ятати, що ці препарати не захищають від інфекцій, що передаються статевим шляхом.

4. Якщо жінка палить, то вживання гормональних контрацептивів обмежене або заборонене. Це пов’язано з високим ризиком спонтанних тромбозів.

5. У жінки, яка приймає гормональну контрацепцію не виростуть вуса та не додасться вага, особливо якщо вона буде раціонально харчуватись та мати достатню фізичну активність.

6. Перед призначенням гормональної контрацепції здоровій жінці не має потреби визначати «гормональний фон», перевірятись на інфекції та здавати аналізи на перевірку роботи печінки та нирок. Єдине обов’язкове обстеження – УЗД молочних залоз.

Довіряйте правдивим джерелам інформації та консультуйтеся з вашим лікарем!

Прошу писати, які теми вас цікавлять, і ми будемо намагатися надавати інформацію від найкращих фахівців. І пам'ятайте, що стосовно вашого здоров'я не може бути незручних тем!

Уляна Супрун

P.S. А раніше "руйнівніця міфів" розповіла, що "перекис водню" фігня та що манту можна мочити. Як жити далі? ;-)


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Костя Тесин 21 апреля, 2018
очередные перлы от доктора смерть ) флюорография уже не нужна, а перекись не останавливает кровь )) офигенный "врач"))

Andrew Protsenko 21 апреля, 2018
а перекись останавливает кровь?? как давно??

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
Роман Куля 21 апреля, 2018
В коментах на ФБ ещё не набежали врачи с разоблачениями типа: я математик с 30 летним опытом и ответственно заявляю, что делить на ноль можно, а Пи равно трём.?

Edited at 2018-04-21 10:48 (UTC)

centreedge 21 апреля, 2018
ну вааще то в ваеннае времья пи равно 4

Ирина Гис 21 апреля, 2018
Ага, не ходят к генекологу годами, УЗИ вообще не проводят, потом в аптеке купили и понеслась. А потом к онко-генекологу очереди по 50 чел в день. Каждая вторая на операционном столе. Кому грудь отрезают , а кому вообще Тотальная абдоминальная гистерэктомия.

zima1830 21 апреля, 2018
А чё, у нас пастинор ещё не запретили?

(Удалённый комментарий)
coder_in_ua 21 апреля, 2018
да она нахуй никому не впала

(Удалённый комментарий)
tank_ua 21 апреля, 2018
хуйня кацапская, тебя ебет что у меня в стране происходит?

Andrew Protsenko 21 апреля, 2018
а тебе показалось что она раз в месяц дает интервью и на том все??

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
zima1830 21 апреля, 2018
Контрацептивы, даже самые самые продвинутые, дают побочку. Причем никогда не знаешь в чем у тебя эта побочка скажется. Может волосы и кожа получшают, но при том будет неотступное желание в окошко выйти. А может либидо настолько упасть что появится вполне естественная контрацепция в виду отсутствия секса. А жиреют не столько от самих таблеток сколько от того что становится похрен на свою сексуальную привлекательность (тестостерон падает- трахаться не хочется- мужики перестают быть в приоритете).
Контрацептивы -зло. Было бы что хорошее уже давно бы мужики для себя что то бы выпускали и жрали бы сами. А так только миф про то что "феминистки против мужской контрацепции" выпустили.
Юзайте гондоны и не ебите мозг. А для сложившихся пар есть и спирали и колпачки.


Edited at 2018-04-21 18:39 (UTC)

расейское ГМО)))

Kitsune Kuro 21 апреля, 2018

ну вы ж не юзаете контрацептивы)))
и распространяете свои миазмы вокруг)))
ммм... Я вполне доходчиво изъясняюсь?
мммм?

coder_in_ua 21 апреля, 2018
шото я не понял
для ебли гормоны есть можно
а для качки - тюрма?

zima1830 21 апреля, 2018
А что уже тюрьма за такое положена? Когда я была молодой)) то гормоны для "качки" только на потенцию повлиять могли.

  • 1