?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

На дворі що?

Правильно, весна.

А у блогерів, що?..

Правильно, сверблячка невтримне бажання кудись поїхати :) Щоб там стрімити в ютубчик, знімати на смартфони та дзеркалки, публікувати в інстаграми-фейсбуки та бложики. І лайкати, лайкати до нестями в карколомних позах, що оті кляті... перепрошую, замріявся.

А першим свої двері для блогерів відчиняє хто?

Правильно: Кам’янец-Подільский, і вже зовсім скоро - 21 квітня.Вперше відкриття туристичного сезону в Кам’янці у форматі великого фестивалю відбулося 10 років тому. То ж на честь ювілею, управління культури і туризму Кам'янець-Подільська обіцяє влаштувати таке свято, що від Кам’янця камня на камені не залишиться блогерам буде що знімати і розповідати весь наступний рік :)

Не буду вигадувати щось від себе, просто процитую прес-реліз:

21 квітня на вулицях і площах «острова скарбів» оживуть легенди про давнє місто на камені. Мандруючи Старим містом ви зустрінете оленя, який привів братів Коріатовичів на скелястий берег Смотрича, переконаєтеся в магічності Арки бажань, скуштуєте першу каву в Україні, почуєте чудодійну скрипку та зачаруєтеся красою юної Ауринії. А що саме головне, перед вами розкриється таємниця усіх скарбів міста.
...
Кам’янець-Подільський – місто, на території якого було поселення ще давніх трипільців. Сьогодні в його пам’ятках історії і архітектури, звичаях, традиціях можна побачити сліди, які залишилися від римлян і давніх предків слов’ян, від литовців, поляків, турків і вірмен. А на відкриття туристичного сезону архітектурні пам’ятки доповнять гості із минулого. Сотні людей в історичних костюмах прогулюватимуться містом, створюючи атмосферу міста, що зачаровує. Кульмінаційною подією історичного флешмобу стане спільно виконаний танець на головній площі Старого міста. Саме це дійство може стати новим рекордом України!
...
Гастрономічний маршрут «Смачна карта Кам’янця-Подільського» презентуватиметься для учасників прес-туру та фам-тріпу в концептуальних закладах харчування міста через дегустацію їх фірмових страв.
...
Вперше, на відкритті туристичного сезону любителі екстриму та активного відпочинку випробують маршрут «МТ-тур» із байкерами міста та області; Тур-атлон «Острів скарбів» (пробіг із квестом навколо Старого міста); Промо-вело- заїзд вулицями Нового плану; Світіння куль; і багато, багато інших сюрпризів та несподіванок

Це я лише декілька цитат насмикав. Тож якщо вам цікаво поїхати у Кам’янець-подільський і ви вважаєте себе блогером (FaceBook, Instagram, YouTube, Livejournal и т.п.) - читайте далі.

Що дає блогеру участь у фестивалі за сприяння АНБ-Україна?

1. Безкоштовне проживання у двомісних номерах.
2. Безкоштовне харчування у гостинних ресторанах Кам’янця Подільського.
3. Безкоштовні екскурсії і розваги (ось програма прес-туру)
4. Можливість (після обговорення з організаторами) узяти з собою одного супутника старше 16 років - п.1-3 для нього теж надаються безкоштовно.

Що ми НЕ надаємо цього разу: трансфер до Кам’янця і в зворотньому напрямку.

Отже ви маєте зробити наступне:

1. Зарееструватися у блог-тур за цим посиланням до 21:00 12 квітня. Дочекатись відповіді від організаторів ввечері 13 квітня.
2. Лайкнути/зробити репост цього анонсу у свою соцмережу/блог. Це дозволить нам пересвідчитися, що вказаний блог дійсно вам належить, і що у вас серйозні наміри що до поїздки.
3. Купити квиток на потяг, автобус, блаблакар, чи що вам до вподоби. Якщо їдете власним авто - то можна скооперуватись з колегами.
4. Приїхати у Кам’янець, розважатись у компанії блогерів, гуляти містом, слухати екскурсоводів, та без упину знімати все, що бачите.
5. Опублікувати мінімум 1 (один) репортаж протягом тижня після повернення. Можна і не один репортаж, якщо буде бажання :)

АНБ-Україна надішле запрошення обраним блогерам. До речі, не дуже важливо, чи багато підписників у вашого каналу чи переглядів у ваших постів. Ми забезпечимо аудиторію для ваших репортажів, якщо вони будуть вдалими.

А якщо я не блогер, або не отримав запрошення, або не можу поїхати в ці дати?

Лайк-репост і отето всьо - покажіть цей анонс своїм друзям, можливо вони мають бажання і можливість поїхати.
І їдьте самостійно, коли вам зручно - не пошкодуєте :) Кам’янець того вартий.

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
zarajsky 11 апреля, 2018
Судя по программе гастротур намечается :)

falkoner 11 апреля, 2018
Улюблений Кам'янець...

tank_ua 11 апреля, 2018
а с раскрытием темы скисания молока от ведьм на яготинском молокозоводе АНБ наебало.....

ОФФТОПИК

oshein 11 апреля, 2018
Прошу помощи у зала:

Я, гражданин Украины и Израиля, проживаю в Израиле, захотел поехать в Украину, а в посольстве мне сказали что для этого нужно заменить мой просроченный украинский загранпаспорт старого образца на новый(видимо биометрический?).
Мне назначили дату подачи просьбы на замену паспорта аж на 25-е сентября, а ещё через три месяца, если всё будет нормально, выдадут новый загранпаспорт.


Вопрос: Есть ли возможность как-то ускорить процесс или это стандартный срок ожидания и изменить его не получится?

Edited at 2018-04-11 07:33 (UTC)

Re: ОФФТОПИК

a_s_k_e_t 11 апреля, 2018
1) Если вы гражданин какой-либо страны, то должны вьезжать на ее территорию (и выезжать) по паспорту этой страны и на ее территории имеете все права и обязанности гражданина. Т.е. в случае чего у вас нет права кричать я иностранец и требовать консула.
2) Просроченный паспорт конечно надо менять.
3) На обычный или биометрический - не важно.
4) Да, такие сроки, с получения безвиза народ массово бросился делать паспорта.
5) Нет, ускорить нельзя. В Украине - были ускорятели, но реально они редко оправдывали ожидания, а сейчас их еще и сажать начали. Но вы же подаетесь в Израиле, как там в консульстве с ускорителями не в курсе.

6) Если сильно жмет, то можете положить на п.1 и "забыть" про украинский паспорт. Теоретически вас не смогут соотнести с вашей украинской записью - если ничего не случиться. Но любые проблемы внутри страны - и ваше украинское гражданство может всплыть. А может и не всплыть - все зависит от вашего поведения и удачи. Но в тюрьму за это вряд ли посадят :)


Edited at 2018-04-11 07:48 (UTC)

gatta_bianka 11 апреля, 2018
протягом тижня
а на протязі застудитися можна)

coder_in_ua 11 апреля, 2018
эхх долго туда на машине ехать...

gatta_bianka 11 апреля, 2018
на поезде и автобусе из Харькова тоже :(

podolianka 11 апреля, 2018
квитки тре купляти вже сьогодні. якщо вони ще є, в чому я сумніваюся...
а хто їде самостійно і досі ще не забронював квартиру чи готель, то вже не знайде

p_i_f 11 апреля, 2018
Жаль из Одессы нет нормального способа добраться.

swordfish_77 12 апреля, 2018
Ненормальный способ:
- рейсовый автобус или маршрутка до Николаева,
- поезд 109 Херсон - Львов (отправление из Николаева в полвторого дня) до Хмельницкого,
- автобус Хмельницкий-Каменец.

roman_kr 11 апреля, 2018
дзеркалки? Mirrorless!!!

a_s_k_e_t 11 апреля, 2018
Глупый спор. Как и Кэнон/Никон.

Руки и голова - вот что важно.

taras_ermashov 11 апреля, 2018
Клас, репостнув! (Ігор, оживи групу АНБ в "ФБ", якось не личить блогерам таке нехлюйство до соцмереж).

romti 11 апреля, 2018

И почему я не в отпуске в это время?)


a_s_k_e_t 11 апреля, 2018
Так всего один рабочий день.

xmarino4ka 11 апреля, 2018

Рыдаю
Хочу, но не могу.
Буду читать и завидовать


swordfish_77 12 апреля, 2018
Предложение заманчивое, но планы на весну уже составлены. А если честно... читать в двух десятках блогов об одном и том же и рассматривать похожие фотографии...

falkoner 15 апреля, 2018
звіти завжди різні. Подача, якість фото, враження

  • 1