Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

На дворі що?

Правильно, весна.

А у блогерів, що?..

Правильно, сверблячка невтримне бажання кудись поїхати :) Щоб там стрімити в ютубчик, знімати на смартфони та дзеркалки, публікувати в інстаграми-фейсбуки та бложики. І лайкати, лайкати до нестями в карколомних позах, що оті кляті... перепрошую, замріявся.

А першим свої двері для блогерів відчиняє хто?

Правильно: Кам’янец-Подільский, і вже зовсім скоро - 21 квітня.Вперше відкриття туристичного сезону в Кам’янці у форматі великого фестивалю відбулося 10 років тому. То ж на честь ювілею, управління культури і туризму Кам'янець-Подільська обіцяє влаштувати таке свято, що від Кам’янця камня на камені не залишиться блогерам буде що знімати і розповідати весь наступний рік :)

Не буду вигадувати щось від себе, просто процитую прес-реліз:

21 квітня на вулицях і площах «острова скарбів» оживуть легенди про давнє місто на камені. Мандруючи Старим містом ви зустрінете оленя, який привів братів Коріатовичів на скелястий берег Смотрича, переконаєтеся в магічності Арки бажань, скуштуєте першу каву в Україні, почуєте чудодійну скрипку та зачаруєтеся красою юної Ауринії. А що саме головне, перед вами розкриється таємниця усіх скарбів міста.
...
Кам’янець-Подільський – місто, на території якого було поселення ще давніх трипільців. Сьогодні в його пам’ятках історії і архітектури, звичаях, традиціях можна побачити сліди, які залишилися від римлян і давніх предків слов’ян, від литовців, поляків, турків і вірмен. А на відкриття туристичного сезону архітектурні пам’ятки доповнять гості із минулого. Сотні людей в історичних костюмах прогулюватимуться містом, створюючи атмосферу міста, що зачаровує. Кульмінаційною подією історичного флешмобу стане спільно виконаний танець на головній площі Старого міста. Саме це дійство може стати новим рекордом України!
...
Гастрономічний маршрут «Смачна карта Кам’янця-Подільського» презентуватиметься для учасників прес-туру та фам-тріпу в концептуальних закладах харчування міста через дегустацію їх фірмових страв.
...
Вперше, на відкритті туристичного сезону любителі екстриму та активного відпочинку випробують маршрут «МТ-тур» із байкерами міста та області; Тур-атлон «Острів скарбів» (пробіг із квестом навколо Старого міста); Промо-вело- заїзд вулицями Нового плану; Світіння куль; і багато, багато інших сюрпризів та несподіванок

Це я лише декілька цитат насмикав. Тож якщо вам цікаво поїхати у Кам’янець-подільський і ви вважаєте себе блогером (FaceBook, Instagram, YouTube, Livejournal и т.п.) - читайте далі.

Що дає блогеру участь у фестивалі за сприяння АНБ-Україна?

1. Безкоштовне проживання у двомісних номерах.
2. Безкоштовне харчування у гостинних ресторанах Кам’янця Подільського.
3. Безкоштовні екскурсії і розваги (ось програма прес-туру)
4. Можливість (після обговорення з організаторами) узяти з собою одного супутника старше 16 років - п.1-3 для нього теж надаються безкоштовно.

Що ми НЕ надаємо цього разу: трансфер до Кам’янця і в зворотньому напрямку.

Отже ви маєте зробити наступне:

1. Зарееструватися у блог-тур за цим посиланням до 21:00 12 квітня. Дочекатись відповіді від організаторів ввечері 13 квітня.
2. Лайкнути/зробити репост цього анонсу у свою соцмережу/блог. Це дозволить нам пересвідчитися, що вказаний блог дійсно вам належить, і що у вас серйозні наміри що до поїздки.
3. Купити квиток на потяг, автобус, блаблакар, чи що вам до вподоби. Якщо їдете власним авто - то можна скооперуватись з колегами.
4. Приїхати у Кам’янець, розважатись у компанії блогерів, гуляти містом, слухати екскурсоводів, та без упину знімати все, що бачите.
5. Опублікувати мінімум 1 (один) репортаж протягом тижня після повернення. Можна і не один репортаж, якщо буде бажання :)

АНБ-Україна надішле запрошення обраним блогерам. До речі, не дуже важливо, чи багато підписників у вашого каналу чи переглядів у ваших постів. Ми забезпечимо аудиторію для ваших репортажів, якщо вони будуть вдалими.

А якщо я не блогер, або не отримав запрошення, або не можу поїхати в ці дати?

Лайк-репост і отето всьо - покажіть цей анонс своїм друзям, можливо вони мають бажання і можливість поїхати.
І їдьте самостійно, коли вам зручно - не пошкодуєте :) Кам’янець того вартий.

Tags: Блог-тур
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 53 comments