?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Михалков

Сатана Москву не захистить

Поки 65-річний кремлівський дідусь корчить з себе мачо і лякає світ мультиками про крилату ракету з безмежною дальністю польоту, Москва тихою сапою почала утилізацію ракет, які були колись страхопудалом для всього демократичного світу – ракету Р-36М “Воєвода”, або за класифікацією НАТО – “Сатана”. Причину назвав головний редактор російського журналу «Арсєнал Родіни» полковник Віктор Мураховський: “Однією з причин стало те, що нам довелося переводити на свої сили виробництво деяких комплектуючих ракети. Оскільки виробництва деяких комплектуючих на території нашої країни не було, відновлювати його сенсу немає”.

Типу – “ну, нє шмогла я, нє шмогла”. Не дуже й хотілося, ніби.

Насправді – цю подію можна вважати п’ятим заупокійним дзвоном по російській військовій міці після оборони ДАП, Авдієвської промки, знищення російських С-400 штатівськими “Томагавками” в Сирії і знищення ПВК “Вагнера” (читай – елітарних вовків російського спецназу) американцями, силами одної тільки техніки.

Москва скрізь і всюди просторікує, що конфлікт у неї насправді з США, а не з нами. Росія змогла налякати світ у 2014-му, бряцнувши ядерним арсеналом. Москва розповідала про імпортозаміщення…

І от вам. Імпортозаміщення. Найсильнішу російську ракету вони змушені просто розібрати, поки вона не перетворилася на металобрухт сама або (не дай, Боже) не створила посеред Росії пару Чорнобилів. Бо самі виробництво “деяких комплектуючих опанувати вони не можуть”.

А деякі комплектуючі – це продукція заводу “Південмаш” (м. Дніпро) і заводу “Хартрон” (м. Харків). Саме у нас, в Україні, виробляли саму ракету і систему керування нею. Про “Сатану” багато могли б розповісти колишній директор “Південмашу” Леонід Кучма і колишній конструктор ракет Володимир Горбулін – вони обоє колись виробляли цього монстра.

Нині замовити “окремі комплектуючі” у нас – їм зась. І от, те що українськими руками вироблялося 30 років тому сьогодні Росія виробити не може. Взагалі. І виходу у них два, або – з Криму і Донбасу, або…

Але ж у них існують інші ракети, скажете ви. В тому то й справа, що аналога “Сатани” у них зараз нема. Заміною “Сатані” мав стати комплекс “Сармат” (за НАТО – “Сатана-2”). Але “Сармат” на сьогоднішній день комплекс – експериментальний. На бойовому чергуванні його НЕМА. В той час як Штати…

І що там з “окремими комплектуючими” для “Сармату” – теж не зрозуміло.

Ну, змагання крилатих ракет 1982 р. випуску (Томагавк) з нереально сучасним російським зенітним комплексом С-400 ми вже бачили.

Кривизна землі, хай їй!

Певно, сильно зараз сміються “Іскандери”!

Джерелоpromo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
loyanich 14 марта, 13:11
10 минут - и ничего. Пердаки они тушат, чтоле.

dimon_trigger 14 марта, 13:21
пытаюццо выйти с околоземной на баллистическую спуска. после детонации пердаков :)

oleg056 14 марта, 13:24
Так на украинском. Время на перевод нужно.

rvun 14 марта, 13:39
Думаю - після того, як Мейша - оголосила рашку імперією зла і після того, як Меркельша прикопала Північний потік-2 - нема методички поки. Щас вони программу напишуть і буде тобі "ми на злобу всєм буржуям мировой пожар раздуєм" пердаками.

kirill_vp 14 марта, 13:25
И не лень этих экспертов слушать. Сами себе думкой богатеете.

Vitaly Trots 14 марта, 13:31
Ну не кацапов-пиздаболов слушать же.

e_1_off 14 марта, 15:34

Надо не экспертов слушать. Надо мультики смотреть.


whereareyourwin 14 марта, 13:30
Уже все равно что постить?

Vitaly Trots 14 марта, 13:31
Да не горит у тебя! Не горит!!1

whereareyourwin 14 марта, 13:46
Шок!

Разработка МБР задана не позже июня 2009 г. и планируется создать ракету к концу 2016 г. [2]() Цель создания новой тяжелой ракеты - замена в составе РВСН МБР РС-20 / Р-36 / SS-18 SATAN.

В соответствии с Постановлением Правительства РФ «О государственном оборонном заказе на 2010г. и плановый период 2012-2013 гг.» АО «ГРЦ Макеева» поручено приступить к разработке ОКР «Сармат». В июне 2011 года с Министерством обороны РФ подписан государственный контракт на выполнение ОКР «Сармат». Перспективный ракетный комплекс стратегического назначения (РКСН) «Сармат» создается в целях гарантированного и эффективного выполнения задач ядерного сдерживания стратегическими силами России. Генеральным конструктором по МБР «Самрат» стал В.Г. Дегтярь. [3]

Vitaly Trots 14 марта, 13:49
И? Конец 16го уже был. Разработали? Поставили?

pionnier 14 марта, 13:56
Зачем им ракеты, если можно - как показала практика - абсолютно безнаказанно устраивать теракты по всему миру?

sergio_az 14 марта, 19:11
А можно передать Джерелу, что оборона ДАП с военной (а не пропагандистской) точки зрения был редкостный долбоебизм, С-400 не были знищенi томагавками (отсиделись в 100 км от атакованной базы), а вагнеры просто поперлись без ПВО, ушатать батальон с воздуха много ума не надо?

Блядь, ну когда уже украинская пропаганда будет хоть немного уметь в пропаганду?!

1n5ecto1d 14 марта, 19:16
Армата и Сармата.

prognadzvy4ajn 19 апреля, 6:06
"
Москва скрізь і всюди просторікує, що конфлікт у неї насправді з США, а не з нами.
"

Нацисти-окупанти -- брехливі підараси _всі_ до одного: казати правду вони не можуть ФІЗИЧНО -- це поня͡ття їм недоступно.

Тому вони _одномоментно_
розповідають про мир та дружбу --- заявляють про свої наміри знищити США, Вкраину;
розповідають про те як ЕС тільки про те й дума, що про теріторіальну експансію --- здійснюють нациську окупацію Вкраини.

Безкінечно воюють з абстрактними буржуїнами з планети Нібіру, коротше кажучи; й нема такої межі підступності мерзе͡нності нелюдяності злочи͡нності яка була б їм недоступна в їхній боротьбі проти Людей.

З цього всього, до речі, випливає, що нацисти-окупанти ФІЗИЧНО не здатні зрозуміти, що мир та дружба можуть бути НАСПРАВДІ
!

Edited at 2018-04-19 09:51 (UTC)

  • 1