?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

La Bandera


Тоді ми все профукали у бескінечних чварах. Треба розумнішати


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 13 марта, 13:57
>>В "утешении" скажу,что было бы в лучшем случае как у Польши или стран Балтии в 1939-м
7 млн заморених штучним голодом, n-млн - згноєних у Сибіру і розстріляних на місці, я так розумію більше 10 млн прямих втрат у другій світовій - тупо тому, шо одна гвинтівка на трьох, "хохлів не жаліть" від Жукова і закиданням дотів м'ясом підкорених народів радянськими полководцями - ніхуху результати б не були б такими самими. Принаймні втрат було б набагато меньше - оскільки країна співвідносна з Польшею - то приблизно так би й втратили. Ну і - в 30 винищили ліпшу частину народу - цілеспрямовано вбивалися священники, вчені, культурні діячі, багаті і працездатні селяни. В 60-ті тут було таке болото, яке підтримувало СРСР куди більше, ніж в Москві. Наслідки цього у вигляді відсотка вати і "узкоязьічньіх" ми бачемо й понині. Ну і ми продукували цінності, матеріальні і нематеріальні не для себе, а для "совка", були наймитами на своїй землі. Мені здається - ви бовкнули дурість.

Edited at 2018-03-13 13:58 (UTC)

Petr Schurov 13 марта, 15:34
"Мені здається - ви бовкнули дурість."

Да,не учел 30-е годы.
Согласен.

Petr Schurov 13 марта, 20:16
"шо одна гвинтівка на трьох"

И еще-давайте тоже не будем штампы повторять-скорее абсолютно идиотское планирование операций,боязнь вышестоящих начальников,в конце-концов элементарное неумение воевать.Оружия хватало,стрелкового тем более.Вот в чем причины.

rvun 13 марта, 21:37
Я читав спогади про війну ветеранів - такі епізоди мали місце. Але ви, звістно, маєте рацію, це мабуть останній аргумент ваші куди влучніші. Навіть мі дід мені розповідав, що його захопили в полон, бо в їх артполку під Москвою не було ходного патрона і снаряда, хоча зброї і гармат було повно. Цілком може бути, що відправляючи на самогубні атаки новобранців боялися давати вдосталь зброї, аби уникнути мятежів. Це могла бути така цілеспрямована політика, я б цього не виключав після вбивства голодом значної частини населення України.

  • 1