?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Рубано-скептикам

Как челаэк, испытавший на себе разные калибры, а во двор и под мое окно, в частности, что только не прилетало, - просто оставлю это здесь.Вадим Ко


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
centreedge 12 марта, 10:05
Да ира не только аэропорт хотело взорвать . Они и в других местах лондона отличились

seniorsenior 12 марта, 10:21
Ну наскільки я розумію ржали не з самого факту наявності мінометів і потенційної можливості зробити з їх допомогою погані речі, а з того що з допомогою мінометів мали здійснити замах на президента.

bad_joker 12 марта, 10:31
Цікаво, що смішного в цьому? Дальність до 7 км, ніяке ДСО нічого не вдіє. Кинув 10-12 шт протягом кількох хвилин і звалив, на місці будинку президента яма, всім хто був вдомі - кранти. Що смішного чи нереального вони в цьому знайшли?

zz_z_z 12 марта, 10:43
В Донецке летом 14 кацапы обстреляли Черемушки, скорее всего 82-мм Васильком. Линеечкой по б.Шевченко. Одно из попаданий было рядом с жигуленком - всех убило, машина вщен. Еще сгорел калининский ДК - оппали в крышу и вдоль дороги по хрущевкам прошлось. Вполне плотно получилось. Трупоеды Стешин&Коц (ради которых собсно и был обстрел) снимали все это для своего геббельс-тв.

(Удалённый комментарий)
igorsova 13 марта, 1:26
Набутилка, ІРА якраз стріляла по Downing Street і якраз мінометом.

ds_finance 12 марта, 10:22
Классика жанра - для закручивания гаек нужно сначала напугать.
Благо у нас хоть не действуют, а только пиар компанию через медиапиздоту организовывают. Но не известно как поведут дальше, если медианагнетание не сработает. Перейдут ли черту...

sly_mongol 12 марта, 10:29
для закручивания гаек нужно сначала напугать - да пошел ты на хуй!

то вы, блядь, вопите куда смотрит СБУ и почему клевреты медведчука в процессах переговор. То когда СБУ взяло за жабры реаьлного предателя, вы блядь опять на пену исходите, что СБУ не такое.

НА ХУЙ ИДИТЕ, УБЛЮДКИ

Andrew Protsenko 12 марта, 10:40
Т.е. легче поверить в то, что пропрезидентские силы готовили терракты чтобы остаться у власти, по типу хуйла и взрывов жилых домов, чем в то, что прокацапский ебанариум реально собирался порезвиться со взрывами и трупами?? Я не видел ни одного БППшника на востоке который хуячил по моему дому, а вот скрепной хуйни - предостаточно.

volyn_vyiko 12 марта, 10:40
Volodymyr Boiko
10 березень о 18:17

Голова СБУ на брифінгу розповів про черговий успіх ввіреної йому богадільні – затримання авантюриста й бізнесмена Володимира Рубана, який віз на підконтрольну територію невеличкий арсенал зброї, під орудою Медведчука готував державний заколот, збирався вбити Порошенка, Авакова, Турчинова, Яценюка й ще цілу низку слуг народу.

Ба більш того: зі слів Грицака, у листопаді 2017 року Рубан під негласним контролем СБУ вже завозив зброю з непідконтрольної території, причому – тим же ж самим міні-бусом, що й 8 березня 2018-го, причому цей транспортний засіб, начебто, був СБУ-шниками затриманий ще півроку тому.

А якби Василь Сергійович мав би бодай на дві звивини більше, він би б зрозумів, що ляпнув зайвого, оскільки:

1. Рубан – це представник не Медведчука, а Грицака. Оскільки саме Василь Сергійович, будучи керівником Антитерористичного центру при СБУ, у 2014 році уповноважив дрібного підприємця Рубана на переговори з терористами щодо звільнення заручників і навіть – принаймні це стверджував сам Рубан – організував йому від СБУ «ксиву», в якій Рубан названий «генерал-полковником».
2. Громадянин Медведчук, яким в Україні лякають дітей, це – офіційний спецпредставник СБУ при Мінській тристоронній контактній групі, уповноважений знову ж таки Грицаком у 2014 році.
3. Рубан не тільки не мав відношення до Медведчука, але останнім часом дратував Медведчука своїм бізнесом зі звільнення заручників, який розгорнув разом з кураторами з СБУ. Через це СБУ під тиском Медведчука (через Адміністрацію Президента України) урешті-решт рік тому заборонила Рубану перетинати лінію розмежування з молодими й гордими «народними республіками».
4. Для придбання зброї з метою вчинення теракту в Києві немає ніякої потреби направляти через офіційний контрольно-пропускний пункт людину, якій СБУ заборонило перетин лінії розмежування з ЛНР/ДНР.

Насправді не СБУ було ініціатором «справи Рубана», а Головне управління розвідки Міноборони, оскільки в такий спосіб воєнні розвідники просто вирішили позбутись свого компаньйона по нелегальній торгівлі зброєю.

Чим займався Рубан секрету не становить завдяки тексту підозри, про яку йому було повідомлено 9 березня 2018 року. Зокрема, у підозрі сказано, що він провозив вогнепальну зброю, набої та вибухівку, які в подальшому зберігались у схованці, влаштованій на території військової частини А0553. Сам же ж Рубан у Щевченківському райсуді Києві при обранні йому запобіжного заходу стверджував, що перетинав контрольно-пропускний пункт на завдання військовослужбовця з позивним «Кедр».

Сумніватись у словах Рубана не доводиться, оскільки «Кедр» - це майор Павло Балов з отого самого 8-ого окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України (в/ч А0553). Лихі язики стверджують, що, насправді, головною діяльністю Павла Олександровича є забезпечення кримінального бізнесу керівництва ГУР МО: торгівлі зброєю, транспортування нелегальних вантажів, охорони наркотиків, що прямують з Афганістану в Європу через Росію та Україну.

Напевно, найвідомішою операцією, яку приписують «Кедру», стала ліквідація громадянина Росії Армена "Багі" Багіряна, чий труп був потрібен ГУР МО для того, щоби на нього «повісити» розстріл під Щастям у вересні 2015 року зведеної мобільної групи на чолі з гласним позаштатним співробітником СБУ Андрієм Галущенком («Ендрю»).

У лютому 2016 про підозру в організації цього теракту військова прокуратура сил АТО повідомила двом бійцям 92-ї ОМБР. Але за кілька місяців по тому підозрювані вийшли на волю, натомість розстріл групи «Ендрю» був приписаний покійному «Багі», а провадження закрито через смерть підозрюваного. Насправді, «Ендрю» був вбитий за вказівкою керівництва ГУР МО, оскільки він заважав українському військовому начальству заробляти на поставках наркотиків і нелегальних вантажів через лінію розмежування.

В тому, що цього «Багі» ліквідував саме «Кедр», ніхто не сумнівається. Ця непересічна людина – майор Балов – і завозила за допомогою Рубана вибухівку та вогнепальну зрою з непідконтрольної території, забезпечуючи Рубану безперешкодний перетин українського контрольно-пропускного пункту попри заборону СБУ. Але тепер начальники Балова вирішили позбутись компаньйона по кримінальному бізнесу, а заодно – виставити на загальне сміховисько голову СБУ.

volyn_vyiko 12 марта, 10:44
Ольга Решетилова
Вчора о 10:14 ·

Якщо вже пішла така п‘янка, то розповім і я свою історію про Кедра, він же Павло Балов, він же на момент нашої зустрічі майор 8 полку спецпризначення. В ході розслідування по справі Ендрю я дізналася, що військових прокурорів, у тому числі Кулика і Юхимовича, під час слідчих дій у сірій зоні супроводжував такий собі Кедр з 8 полку. Отже, роздобувши номер, я зателефонувала. Обережно запитала, чи могли б ми поговорити, і сходу дізналася, що взагалі-то Кедру журналісти за інформацію пропонують гроші, що залізні яйця тільки в нього (це майже цитата) і що мені в такі справи краще не лізти, бо відстрелять голову. Короче, в досить грубій формі в зустрічі мені Кедр відмовив.

Але через деякий час він зателефонував сам. «Тебе ещё нужна информация? У тебя есть 24 часа, чтобы приехать в Краматорск», - безапеляційно повідомив мені Кедр. Але я була в Херсоні, займалась іншою справою і Крам ну ніяк не входив в мої плани на найближчі 24 години.

І яким же було моє здивування, коли через день пізно ввечері прийшло повідомлення: «Ты в Киеве? Через два часа встретимся». Це вже реально ставало цікаво, і я таки поїхала на зустріч десь у глухому готелі на Виноградарі. Ми години дві розмовляли з Кедром, за сусіднім столиком сиділи два озброєних чувака - підлеглі Кедра і контролювали ситуацію.

Але цікавіша все-таки наша розмова. Вочевидь, Кедр вважає себе офігєнним мачо і прекрасним маніпулятором. Бо він застосовував всі можливі прийоми: від мачєнського тримання за руку і заглядання в очі до демонстрації фото своїх 200 і напускання жаху, подивись, мовляв, що він може зробити з людиною.

А суть його промов зводилася до одного: не чіпай Матіоса і Юхимовича, вони нормальні рєбята, дай їм закінчити розслідування. І що майже всі винні у смерті Ендрю вже ліквідовані, лишилось ще трохи.

Кедр розповідав, що Матіос неодноразово допомагав із фінансуванням його групи і взагалі вони давно співпрацюють.

І так, Кедр визнав, що це він ліквідував Баггі (Армена Багіряна, командира 13 батальйону народної міліції «ЛНР»).

- Ти прибрав колючового свідка у справі Ендрю, - сказала я.
- Ещё раз скажешь, что он ключевой свидетель, я тебе проломлю голову, - без пєчалі сказав Паша.

Ще пізніше від одного високопосадовця я дізналася, що Баггі Кедру замовили Матіос і ще двоє людей, і коштувала ця операція 20 тис. баксів. Хоча, як стверджують мої джерела, перед Кедром стояла задача викрасти Баггі і притягнути на підконтрольну територію. Кедр каже, що так все і планувалося, але сталася перестрілка з людьми Баггі, він почав тікати і нібито в нього влучили свої.

У цю версію Кедра я не вірю, бо звучить вона якось неправдоподібно. Кажуть, що Матіос був дуже засмучений з приводу смерті Баггі. Але в це я теж мало вірю. Навряд чи військова прокуратура, яка тоді активно розвивала версію про причетність 92 бригади до гибелі Ендрю, хотіла тут бачити Баггі.

Пізніше в Краматорську я зустрілася з другом Кедра військовим прокурором, який вів слідство у справі Ендрю, Павлом Юхимовичем. Звісно, Юхимович знав, що ми з Кедром зустрічалися в Києві. І знав про нашу розмову в подробицях.

З огляду на близькість Кедра до Матіоса і військової прокуратури сил АТО. З огляду на любов цієї структури до феєричних піар-операцій. З огляду на те, що «тільки у Кедра залізні яйця» і «він єдиний виконує специфічні операції на тій стороні», його поява, звісно, в цій грубій роботі з Рубаном не випадкова.

Але, як казав класик, інших спеціалістів, інших спецслужб і іншої прокуратури у нас для вас нєт. Працювати тонко - це не про них. І точно не про Кедра).

P.S. Коли нарешті будуть по-справжньому реформовані спецслужби і прокуратура, готова надати слідству відповідні диктофонні записи на підтвердження всього тут написаного.

roma_lg 12 марта, 10:45
О
Ольгинцы состряпали версию ...

loyanich 12 марта, 11:45
Любо-дорого читать кацапню, которая щас начинает оправдываться: "да мы не с того ржали, а с другого", "да вон оружия и так дофига, зачем нам еще завозить", "да мы можем вообще, но не можем конкретно президента".
Охуенно кацапоскоты закшкварились.

Надежда Савченко вызвана на допрос 13 марта в СБУ по «делу Рубана»
Внефракционного нардепа Надежду Савченко вызвали на допрос 13 марта в деле против главы Центра освобождения пленных Владимира Рубана, однако сегодня она покинула территорию Украины. Об этом сказал генпрокурор Юрий Луценко, - передает КНК Медиа.
«СБУ направила нардепу Савченко вызов на допрос на завтра. Сегодня в 4:00 утра она отбыла с территории страны для участия в международной конференции, в которой предполагается участие отдельных нардепов», - сказал Луценко.
Генпрокурор призвал Савченко прибыть завтра в СБУ.
«Хотел бы обратиться к нардепу Савченко, - если она и вправду такая мужественная и честная, как говорит об этом, - завтра она должна быть в СБУ», - добавил глава Генпрокуратуры.

vladimirlazurko 13 марта, 5:28
"Видели взрыв мины? Нет. Вот ине пиздите ртом".

- Что ты делаешь?
- Крокодилов гоняю.
- Так тут крокодилов нет!
- Вот видите, всех разогнал.

Вопрос: На кой все эти блокпосты на дорогах, если не проверяют: те же автобусы (пригородные и междугородные), проходящие через эти блокпосты, не проверяют ж/д транспорт, тот же поезд Лисичанск-Киев или Лисичанск-Хмельницкий и т.д.? Вези, что хочешь. В этих поездах даже патруя нет.
Так, лишь бы большим мальчикам поиграть в войнушку и покошмарить население - вот аидите, мы тут вас от мин спасаем и террористов кококо.

Edited at 2018-03-13 05:30 (UTC)

  • 1