?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Про "божу росу" та Коломойського

З неприхованим задоволенням послухав виступ Ігоря Палиці на зізді партії «Укроп». Якби існував такий прибор, як «брехометр», то він, напевне, просто вибухнув би від передозу.

Це ж треба намолоти таку дічь? Кому цікаво – подивіться на ютюбі. Гарантую – ви кайфанете! Особливо мені сподобалась частина про Коломойського!

«Сьогодні я знаю тільки одного олігарха, з яким бореться та боролася українська та російська влада. Це Коломойський, тому що вони його бояться. Путін забрав все в Криму та все в Москві, що було в Приватбанку та в Коломойського» - палко віщає з трибуни на зеленому фоні Ігор Петрович.
̶
Я̶к̶и̶й̶ ̶п̶і̶з̶д̶ь̶о̶ж̶ Яка відверта брехня, Ігоре Петровичу! Але змушений Вас розчарувати. Зараз не 90-і роки і будь-яка людина в Гуглі може знайти спростування кожного вашого слова. Ніхто нічого в Коломойського не забирав.

Для тих, хто не в курсі – поясню.

2 квітня 2014 року, коли захоплення адмінбудівель на Донбасі йшло вже по повній, російські ділові видання розповсюдили ось таку інформацію: «Коломойский продал Москомприватбанк за 1,9 миллиарда гривен. Бинбанк Микаила Шишханова приобретает 100% акций Москомприватбанка, московской «дочки» украинского Приватбанка, подконтрольного миллиардеру Игорю Коломойскому. О покупке акций сообщила пресс-служба Бинбанка. Стоимость сделки составила 6 миллиардов рублей (около 1,9 миллиарда гривен).»

А ось про Крим.

«еще в ноябре 2014 года ПриватБанк все свои обязательства передал финансовой компании ФИНИЛОН. Более того, крымская недвижимость ПриватБанка, которая стоила 203 миллиона гривен, также была продана компании ФИНИЛОН, и банк получил за нее эти деньги».
Про це Гройсману написав у своєму листі Олександр Шлапак, який очолив Приватбанк після націоналізації.

Ігоре Петровичу, так виходить в Коломойського нічого не забрали! Виходить в самий розпал війни він активно шукав шляхи для того, щоб врятувати свої гроші в Криму та Росії і ці шляхи знайшов. Так навіщо ж Ви кажете людям неправду? Бо правда дуже огидно звучить? Бо тоді патріот виявляється баригою?

Але Палиця запамятався ще однією нєтлєнкою. «Коломойський кожну копійку, що в нього є, віддасть українцям, щоб в нашій країні щось змінилося, щоб кожен українець мав користатися тим, чим сьогодні користаються одиниці» - заявив Палиця.

Хм… Ігоре Петровичу, ну якщо Коломойський готовий «кожну копійку» віддати, то не могли б Ви в нього попросити віддати Україні 2,5 мільярди доларів, які в нього заарештував Лондонський суд за звинуваченням в виведенні цієї суми з України за кордон через тоді ще підконтрольний Коломойському «Приватбанк»? Він же такий патріот! Ви ж там живете разом в Швейцарії. Вам же не важко до нього підійти та спитати. Правда?

Денис Пятигорец

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yarick76 5 марта, 15:16
Зато рыжий гудок, сливший Донбасс, ударными темпами продолжает богатеть за счет населения Украины.

ajento 5 марта, 15:30
Укртелеком - яркий пример

yarick76 5 марта, 15:38
Глубоко убыточное предприятие, с невеселой перспективой. Похоже ахметов и сам рад бы от него избавиться.

zz_z_z 5 марта, 15:40
Зрання "раскулачим алегархков", ввечері - та то хуйня якась збиткова. От Зимин правєльно сказал:

(Удалённый комментарий)
ajento 5 марта, 15:43
Таки переиграл?)) А от чего он еще рад избавиться? Пусть не молчит, облегчит тяжкую ношу)))

seniorsenior 5 марта, 16:32
Не чіпай патрійота, бач як тобі вже напихали за нього, це табу.

zz_z_z 5 марта, 16:50
Ну и че ты с ним сделаешь?

seniorsenior 5 марта, 16:59
З Ринатом?
Ну я б починав точно не з його бізнесу і приватної власності, тут погоджуюсь що дійсно дуже затратно. А от відкрив би справу на нього за фінансування тероризму і сепаратизму і давив би по цій лінії.
Якби ВР не була його прикормленою курвою, то могла б прийняти закон про колабораціонізм, а тут вже можна б було розгулятися йо-хо-хо і не тільки проти Ахметова.
Ну але то таке, а маємо те що маємо - слава Ринату Леонідовичу.

(Удалённый комментарий)
seniorsenior 5 марта, 16:26
Не захищаю беню. але просто сухі факти.
В 2014 він допоміг втримати свій регіон від сраної русні, так мав свої меркантильні і інтереси і заробляв на цьому, але взяв і зробив.
І маємо іншого персонажа з сусідньої області який активно просив "услишать Донбас", на початку активно фінансував сране днр, та й після приходу русні дуже довгий час нормально там себе почував, утримував там цілий батальйон для захисту своєї власності, який паралельно ще й трохи з ЗСУ воював. А тепер патріот, попутник революції.

kremlgaz 5 марта, 16:39
и не только свой регион: он придавил Гепу, тем самым защитив Харьков.
И он послал этого самого Игоря Палицу - на Одесскую область (вместе с бригадами бойцов и тяжелой техникой), что качественно тут у нас переменило ситуацию.

seniorsenior 5 марта, 16:48
Ну я на нього не молюся. Не думаю що він це зробив із чисто патріотичних міркувань, просто бізнес, люди його національності (та й не тільки його. я не антисеміт) фішку січуть, краще працювати, нехай в бідній, але загальновизнаній державі, ніж внедорозвиненому огризку хрінзначого. Тут питання подвійних стандартів збоку самі знаєте кого, правда зважаючи що з патріота-попутника зараз більше половини Верховної Ради годується, то питання звичайно ж стає риторичним.

seniorsenior 5 марта, 16:30
До речі зацініть, ще один патріот-державник - Косюк Юрій Анатолійович, купячий король України і дуже хороший друг найкращого президента в історії України.tank_ua 6 марта, 7:28
иди работай - и у тебя будут деньги и на отдых, и на бухло, и на тьолачек - а так - тупая жаба.

kremlgaz 5 марта, 16:36
москомприватбанк продан значительно дешевле реальной цены на тот момент.
а крупнейшую сеть переводов денег Приватмани тоже Коломойский продал? Нет, ее запретил ЦБ РФ.
Но все это - ерунда, по сравнению с тем непреложным фактом, что команда Коломойского остановила в Харькове, Днепре, Одессе "русскую весну", первыми выйдя из оцепенения: формируя добробаты на фронт и местные отряды, влияя на этиту (например, Гепу Беня приструнил крепко), устроив пиар (например, премия за сепаратиста), и просто взяв губернаторство в ключевых областях русского бунта.

xmarino4ka 5 марта, 21:11

Ахметов в Донецке стадион построил и парк рядом.
Фельдман в Харькове парк.
Приехав в Днепр было понятно, что Коломойский город не любил, нет ничего, что он бы сделал для города, куда уж про страну говорить


  • 1