?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

#Прикрути по-английски


1940 год, англичане сдают алюминиевую посуду для постройки самолетов.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
bat_on 5 марта, 12:39
Вот это я не видел. Но ведь еще тысячи добровольцев шли в летчики, из которых половина не возвращалась с первого боевого вылета. И в итоге отбились, не то что некоторые.

na_kh_ekh 5 марта, 13:16
Черчилль: Я хочу у вас дещо спитати. Можливо хтось із вас дещо підкаже. Як ви налаштовані? Чи є тут оптимісти? І якщо є, то як багато?
Пасажири метро: Є. Багато.
Пасажир метро: Хоч я чув, що нам не світить нічого.
Черчилль: Ну, якщо і воювати - то це коли, коли не світить нічого.
Пасажирка: Це точно!
Черчилль: Тоді я спитаю ще. Якщо відбудеться найгірше, і наші вороги з'являться на оцих вулицях, що над нами, що нам робити?
Пасажир: Воювати
Пасажирка: Бити фашистів
Пасажир: Бити усім, що трапиться під руку.
Пасажирка: Мітлами, якщо треба. На всіх вулицях.
Пасажир-негр: Вони не візьмуть Пікаділлі.
Черчилль: А що, якби я вам тепер сказав, що є можливість, якщо просити гарно, дістати привабливі умови від містера Гітлера, якщо негайно почати з ним домовлятись. Що б ви тоді сказали?
Пасажири, на всі голоси: Не буде цього! Не буде цього! Не буде цього ніколи!
Пасажирка-дівчинка: Не буде цього!
Черчилль: Не буде цього. Авжеж. І ви теж не будете здаватися, міс?
Дівчинка: Ні, краще вмерти.

Найтупіше, що може робити інфотітушня - це взагалі згадувати про Черчилля і британців другої світової. Їм би краще робити вигляд, що вони взагалі нічого про це не знають.

ho_visto 5 марта, 12:42
Зара набіжать зрадойоби і розкажуть, що англійці - лохи, бо треба було не каструлі проклятій владі здавати, а розламати паркани на авіазаводах, покрасти звідти станки і потопити їх усі в морі.
А в Дюнкерк хай син Черчіля пливе, ага.

na_kh_ekh 5 марта, 13:03
===А в Дюнкерк хай син Черчіля пливе, ага.

Під час Другої світової війни син Черчилля служив в 4-му королівському гусарському полку, де раніше служив його батько. Пізніше був в Особливій ​повітряній службі, разом з Девідом Стірлінгом кілька разів вирушав у тил ворога, в Лівійську пустелю. У 1944 році майор Р. Черчілль разом зі своїм другом Івлін Во були відправлені зі спеціальною місією в Югославію. Там вони дивом уникнули німецького полону і змогли дістатися до партизанського штабу Тіто, де вони пережили напад німецького десанту. В рядах югославських партизан під керівництвом Тіто вони провели кілька місяців. За цю місію майор Рендольф Черчилль отримав Орден Британської Імперії.©Вікіпедія

Найтупіше, що може робити інфотітушня - це взагалі згадувати про Черчилля.

zz_z_z 5 марта, 12:45
А вы видели маєток у графа Кентерберийского? Небось на люминиевой посуде даже его гончие жрут. А у королевы, говорят, вся корона из алюминия. Вот когда последний британец-барыга уйдет с свободной земли Шотландии - тогда и поговорим о каком-то алюминии. Алюминий добыт потом рабочего класса для проклятых буржуев, вот пусть они и сдают. Капиталисты наживаются на этой никому не нужной войне. Инфоволонтьоры совсем уже тупо манипулируют своей войной, прикрывая коррупцию в парламенти. Враг в Венсминстере а не в Берлине!

na_kh_ekh 5 марта, 13:08
© фільм "Темні часи".
Дружина Черчилля: Ці рахунки непосильні
Черчиль: Де мій примірник Цицерона? Ти його прибрала?
Дружина Черчилля: Ти чув, що я сказала? Ми банкрути! Я не випишу нових чеків.
Черчиль: Так, я буду економити. Лише чотири сигари на день.
Дружина Черчиля: Ти абсолютно нестерпний!

Найтупіше, що може робити інфотітушня - це взагалі згадувати про Черчилля.

na_kh_ekh 5 марта, 12:58
©фільм "Темні часи".

Галіфакс: За умови того, що нам пропонують повагу до нашої незалежності і суверенітету, я вважаю за необхідне розглянути всі варіанти. Ви відкидаєте навіть думку про мирні переговори?

Черчіль: Мирні переговори з ким? З Гітлером? Цей хворий маніяк повинен затямити, що наш острів ніколи не здасться.

Галіфакс (перед Дюнкерком): Прем'єр-міністре, то як щодо мирних переговорів?

Черчіль: Треба бути твердими і доводити готовність воювати рішуче і до кінця. А пропонувати мир - це розписатися у слабкості. І навіть якщо нас розгромлять, нам не буде гірше, ніж якщо ми тепер втечемо від боротьби. Зараз не можна дозволяти йти слизькими стежками, говорячи про мирні переговори. Гадаю, що Італія і Німеччина затято хочуть втягти нас зараз у мирні переговори, щоб позбавити нас можливості захисту. Підхід, який ви пропонуєте - це для нас аж ніяк не порятунок, а навпаки - летальна загроза.

Галіфакс: Летальна загроза - це якраз отака романтична фантазія про війну до кінця. Що є кінець? Хіба не знищення всього і всіх? Загинути в битві, якої можна уникнути - це аж ніяк не героїзм. І нема нічого патріотичного в тому, щоб героїчно загинути, якщо ти відразу знаєш, хто переможе. І не є ганебно пробувати скоротити війну, яку виграти нереально. І поки наші війська ще не повністю розтоптали, необхідно почати мирні переговори. Гітлер не висуне якихось нереальних вимог, знаючи власні складності.

Черчіль: Коли ми вже засвоїмо цей урок? Скільки ще диктаторів нам треба заспокоїти? Ви не можете переконувати тигра, коли ваша голова у нього в пащі!


chlorian 5 марта, 13:30
На этом сайте самое клевое - адресная строка. Например:

https://lenta.ru/news/2018/03/05/blagoe_delo/
https://lenta.ru/news/2018/02/28/tochnonepoedu/

pasha_kiev_ua 5 марта, 13:05
Можно ещё вспомнить, как по призыву Муссолини итальянцы сдавали драгметаллы на нужды родной Италии.

И только русские способны сдавать только соседа в НКВД - как английского шпиона или врага народа.

centreedge 5 марта, 13:20
а ведь рюцкэ ваньки всьо правильна делали : драгметалы на дароге не валяюцца , а рюцкэ бабы ищьо наражают. так чьто рюцкэ са сваей смыкалкай всех наипали

avs9 5 марта, 13:14
Блин, и к чему это "прикрути"? Ну, лажанулись. И не Порох, а Нафтогаз в своей дурной заяве. Чуток журнашлюшской истерики, чуток зрады - через несколько часов переобулись. Практически, на ходу.
=============
В привязке к картинке - интересно другое.
Кацапы в своей массе напрочь не понимают, что на Майдане никому не платили, и как силами неравнодушного населения были подняты ВСУ.
Они не знают термин "волонтерство". Для них это дико. Нормально для них - когда загоняют через пиздюлину и расстрелы.

tank_ua 5 марта, 13:57
где ложанулись? все правильно было сделано, и если бы не вопли гройсмана из каждого утюга - вообще вопросов бы не было.

yura_vn 5 марта, 14:45
Не варто розкручувати меншовартість українців в порівнянні з британцями.
Якщо більш-менш детально вивчити тему боротьби Британії в Другій світовій, то знайдемо і "зрадойобів", і "журнашлюх" і відвертих "агентів Крем...е-е-е Берліну".
Цікавою є тема відносин Черчіля з британською пресою. Вони завжди були в жорстких контрах. Існує апокриф, що коли Черчілю принесли вирізки з німецьких газет з карикатурами та фельєтонами на нього, то він заржав і сказав що бошам до рівня зубастості британських писак ще рости і рости.
Також "Панч" в 1940 році опублікував карикатуру на "допомогу союзникам" - прошу ознайомитися: granger . com/results.asp?inline=true&image=0108713&wwwflag=7&itemx=5&screenwidth=1600 Це при умові, що Британія була головним бенефенціаром "Ленд-Лізу".
Відносини з Трейд-Юніонами, з яких Черчіль виріс, як політик, теж були далеко не безхмарними. Чого лише варті виступи та страйки докерів, кондукторів та водіїв автобусів в Ліверпулі та Бікркенхеді (і це в умовах війни!)
Таком вельми цікавою є історія фільму "Життя та смерть полковника Блімпа" 1943 року. Цей фільм вивів з себе Черчіля, який вимагав негайно припинити його прокат і заборонити до показу. А все через те, що в цьому фільмі німецькі офіцери часів Першої світової виведені як розумні та іронічні люди. (Уявіть, в нас би зараз зняли фільм в якому, наприклад, офіцери НКВС виведені як адекватні і симпатичні персонажі!) Однак, фільм вільно вийшов в прокат і його цілком схвально оцінило багато британців - "проголосували фунтом", так сказати.

александр ремез 5 марта, 15:29
Агрессия РФ против Молдовы, Грузии, Украины.
Как не вспомнить золотые слова Черчилля:" Что - бы сберечь мир в 1933 году достаточно было одного батальйона, в 1937 - одной дивизии, а сейчас (1940-й) будем всей страной пыхтеть и ещё неясно чем всё кончиться."
Ничему мир не хочет учиться.

  • 1