?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Спрацювало: Нафтогаз змінив #прикрути на #дякуємо

Коротко: все гаразд. Ви неймовірні. Дякуємо!

Україна довела, що здатна протистояти газовому шантажу з боку Росії

03 березня 2018 р., м. Київ — Станом на ранок суботи українська газотранспортна система повністю збалансована і працює в штатному режимі.

Наразі падіння тиску в магістральній системі газопроводів, що виникло через недотримання Газпромом контракту як на постачання так і транзит газу територією України, повністю зупинено завдяки збільшенню обсягів імпорту газу з європейського напрямку.

Завдяки оперативному впровадженню плану реагування українською владою, а також високому рівню громадянської свідомості українців, які активно долучилися до акції #прикрути та добровільно зменшили температуру у своїх будинках на один градус, за оперативними даними за минулу добу по усім обласним центрам та найбільшим містам України, споживання скоротилося приблизно на 25 млн куб. м (14%) порівняно з 1 березня.

"Ми дякуємо усім, хто проявив витримку і професіоналізм у відповідь на газовий шантаж Росії. Ми вдячні президенту Порошенко, прем’єр-міністру Гройсману, міністру Насалику, членам РНБО, органам місцевої влади, виробникам тепла та комерційним споживачам за оперативне та компетентне реагування на ситуацію. Ми також вдячні нашим європейським партнерам, які проявили солідарність та допомогли оперативно збільшити обсяги постачання палива з ЄС», – зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Окремо я хотів би подякувати всім українцям, які з вражаючою готовністю відгукнулись на наш заклик зменшити температуру опалення на один градус. Я щиро дякую також медіа-спільноті, яка активно підтримала цю дуже важливу для країни кампанію. Ми закликаємо продовжувати акцію до 6 березня, бо кожен зекономлений вами кубометр газу – це захист України від непередбачуваних дій росіян», – сказав Андрій Коболєв.

НАК «Нафтогаз України» наразі не отримала від ПАТ «Газпром» жодних документів стосовно наміру розірвати контракти на постачання та транзит газу. Діючі контракти не передбачають можливості їх розірвання в односторонньому порядку.

Нафтогаз вітає пропозицію МЗС України та Єврокомісії щодо проведення переговорів для виконання рішень Стокгольмського арбітражу у тристоронньому форматі Україна – Росія – ЄС. Компанія готова долучитися до таких переговорів у найближчий зручний для усіх сторін час.

Українська газотранспортна система продовжує забезпечувати транзит російського газу до європейських споживачів, незважаючи на систематичні порушення російською стороною контрактних нормативів тиску у системі. За 1 березня до країн ЄС та Молдови було протранзитовано 257 млн куб. м, за 2 березня – 265 млн куб. м, за 3 березня – 264 млн куб. м газу (за оперативними даними). При цьому Газпром не поставив Нафтогазу 18 млн куб. м газу, за які компанія внесла передоплату, що створило критичну ситуацію з постачанням газу для населення України.

«Я також хочу особисто подякувати фахівцям Укртрансгазу, які забезпечили безперебійну роботу системи у надзвичайно складних умовах. Україна не взяла з транзитного газу жодного кубометру, незважаючи на критичну ситуацію, яку створив Газпром. Результат вашої роботи ще раз довів усьому світу, що українська ГТС – потужна, гнучка і неймовірно надійна», – зазначив Андрій Коболєв.

Як свідчать перші коментарі, вчорашні заяви голови правління Газпрому Олексія Міллера стали у ЄС предметом серйозного аналізу та негативно вплинули на сприйняття Газпрому європейськими партнерами. На думку західних коментаторів, позиція Газпрому протирічить духу та практиці загальноприйнятих комерційних відносин між постачальниками та споживачами. За повідомленнями ЗМІ, використання газу для тиску на контрагентів негативно позначилося на сприйнятті російського проекту Північний потік - 2 у Німеччині.

За словами головного комерційного директора Нафтогазу Юрія Вітренка, демарш Газпрому продемонстрував європейській спільноті те, про що Нафтогаз давно попереджав: Росія активно використовує газ як геополітичну зброю.

«Ми сподіваємось, що в ЄС переконались: ніякі потоки з Газпромом будувати не можна», – додав Вітренко.

#дякуємо

Нафтогаз України - Naftogaz


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Andrew Protsenko 3 марта, 9:36
Годно! А то я уж думал замерзну насмерть как я это сделал в 14ом.

Игорь Свитлык 3 марта, 10:19
)) Ага, я до сих пор холодный

prosto_vova 3 марта, 9:41
Норм. Нафтогаз, конечно, сработал на 10 баллов из 5 возможных.

yellowblueflag 3 марта, 17:05
Нє, на 4,8. Для державного підприємства - дивина. Хотілось-би більше таких 4.8-підприємств :)
А 10 буде при умові купівлі Нафтогазом Газпрому і повного контролю над його інфраструктурою.

zz_z_z 3 марта, 9:48
Лишний раз проявились зрадофилы и показали сколько рублей они стоят.

seniorsenior 3 марта, 9:55
Дарма тільки русню вчора потішили і підняли їм самолюбство.

dimon_trigger 3 марта, 10:00
вони онде у вчорашньому псто ще досі скачуть на пляшках.

seniorsenior 3 марта, 10:02
Ну як виявилося реально можна було обійтися без цього тупого "прикрути"

dimon_trigger 3 марта, 10:07
можна було обійтись і без обох газових війн. але ж кацапи по іншому не вміють.

rvun 3 марта, 10:07
Ну прикрутили та й шо?. Якшо русні заглядати в рот кожен рас, як нас шось неальо - то ми швидко розуплотнимось. 25млн. кубометрів - не так вже й мало, може й справді це запобігло відключенню газу в якихось регіонах. В нас тут перлини роздаватимуть - москалі казатимуть шо мілкуваті, то нашо взагалі зважати на реакцію ущербних?

Джон Ланкастер 3 марта, 10:08
І це ви ще не почали борги та репарацій виплачувати Україні.

dimon_trigger 3 марта, 10:01
а тепер я б хотів побачити на палі оту кацапську падлюку, що виписала персональний багатоміл'ярдний штраф Коболєву.


rvun 3 марта, 10:09
Та воно нормальненько - така консерва і так безкорисно просрана. А міг же й шкоду зробити. Знімуть з посади, дадуть строк, штраф анулюють. Навпаки - дуже добре шо його так засвітили.

rvun 3 марта, 10:09
Хоча як би замість строка - посадили на палю буквально... Я б теж на це подивився.

dimon_trigger 3 марта, 11:31
"а за жолтьіх муравйов в пєчєнь... нада падумать" (с)

Edited at 2018-03-03 11:32 (UTC)

yizhack 3 марта, 11:22
Сцуко выпал на пару дней из информ пространства и проебал замерзание :(

energizerxiii 3 марта, 12:02
Ну шо ж Вы так неаккуратно, а? Придётся теперь следующей зимы ждать, а это огого как долго.

yizhack 3 марта, 12:41
Та лаааадно ! Еще тарифный геноцид же. В НАТО на органы могут продать. Снять с электрички в НГУ. Короче , расслабляться до зимы тоже не стоит :)

caluromysiops 3 марта, 15:09
Еще ж дефолт! Дефолт у нас по весне обычно...

yizhack 3 марта, 15:54
Вот, да. Главное за новостями просто следить :)

yellowblueflag 3 марта, 17:10
Ну шо ж ви так необережно з "чюйствами верующих в святую водородицу" ?

  • 1