?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Глибока стурбованість ™

Можна боятись, а можна сміятись над новими погрозами і над демонстрацією ракет.

Можна думати, що насправді ніяких ракет немає і все це маячня підстаркуватого диктатора і 100 мільйонів його кріпаків, в яких від "величі" з'їхав дах. Можливо.

Але все це передбачуваний і прогнозований фінал тієї політики Заходу, яку я би назвав баблоцентричною.

Ви самі - не всі, але багато з вас, відмовились від боротьби за ваши цінності, ви вважали, що це насправді вас не стосується, що це разборки аборигенів, і якщо в одного з аборигенів є бабло - то і право є. Business as usual - тому такі половинні санкції - тут діють, тут не діють.

Умовний захід міг за три роки зробити так, щоб там не про ракети думали і не про "велич", а про те, як встигнути в чергу за хлібом по талонах. Там можна було б зробити пустелю - відключивши SWIFT, прибравши звідти всі компанії, увесь імпорт, зробивши будь-яку взаємодію з агресором токсичною настільки, що будь-які можливі прибутки обернулись вдвічі або втричі більшими втратами.

Так, заради цього втратити багато і самім - заплатити, але наказати упиря. Заплатити за свою правду, за свої цінності - тільки всім разом.

Але ви рахували гроші, вам тоді було невигідно. Тому зараз не дивуйтесь, що вам погрожують ракетами. Тими ракетами, які розроблені в тому числі за рахунок податків, сплачених американськими і європейськими компаніями в рф.

І якщо ці ракети полетять - вони вже полетять не в Україну - для України в них є інши "методи", про які ми вже в курсі.

І зараз, як не парадоксально, ми в більшій безпеці, ніж ви.

Тому ми вам також можемо сказати - ви нас не слухали, послухайте нас зараз.

Sergii Iesipov


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dimon_trigger 2 марта, 2018
така собі зрада, на трієчку.
DoD та Брюссель чудово розуміють варіанти, і чудово розуміють в якій жопі опиницця кацапія після відключення СВІФТу.
але Ієсіпову не треба знати про багаторічні аналізи та планування під загальним заголовком "придушити так, щоб рука до червоної кнопки не потяглась і завжди показувати що є якийсь вихід".
і ці вчорашні волання хуйла по тілівізіру в DoDі та Брюсселі оцінили правильно, і скоріш за все ці волання були передбачені ще кілька років тому.

MorganXcode 2 марта, 2018
+100
Заїбали ці псевдоексперти, в яких завжди є просте рішення складної проблеми.

rengsolo 2 марта, 2018

Веселят умники, учащие жить запад... Правда, у автора есть право такое говорить? Мир так устроен, что слушают только авторитетные мнения. Автор является авторитетом для Запада?


bozkurt_turan 2 марта, 2018
А англичанин Ричард Ширрефф является авторитетом для Запада? Сэр, генерал и бывший замглавкома объединенных вооруженных сил НАТО в Европе? Он вот тоже говорит, что Запад и НАТО все просрали, весь свой военный потенциал, превратились в пустышку, раздираемую внутренними противоречиями, порезали свое вооружение, пока Россия усиливалась, и плясали под русскую дудку. То, что он об этом говорит в РОМАНЕ, описывающем пока гипотетическое вторжение РФ в Прибалтику, это не меняет фактов. Форма книги - роман, сюжет - вымысел, а информация - правда.

dimon_trigger 2 марта, 2018
Ширрефф все правильно каже- НАТО не торт порівняно із тим як було колись (а хоча б як в 1991му), і купа країн зокрема і перша економіка європи забили болт на внески до НАТО, купа членів забили болт на сумісні тренування і так далі.
треба сказати що для того і причини були - не було ворога хоча б на 1/100 рівному колишньому совку. помінялись специфіка, театри, необхідності.
так, члени НАТО розслабонились, поусихали - але й того що в них є зараз чи було в 2014му більш чим досить щоб перетерти мільйонну армію наросії на дрібнодисперсний порох. просто це займе більше часу, буде більше втрат (від слабкої злагодженості).

bozkurt_turan 2 марта, 2018
Проблема в тому, що деякі країни НАТО в наш час більш проросійські, ніж прозахідні. Франція лягла ще під СРСР в 1966, коли вийшла з вйськової організації НАТО, зрадивши Західний Блок і залишивши війська союзників в ФРН без тилу. Німеччина дуже проросійська. Греція дуже проросійська. Італія сумнівна. Угорщина проросійська. Чехи і словаки сумнівні. Поляки, балти - ні. Але балтійські армії нічого не варті, хоча в романі латиші сміливо партизанять.

dimon_trigger 2 марта, 2018
>>>>що деякі країни НАТО в наш час більш проросійські, ніж прозахідні.

насправді - ні.
проросійські там частина політиканів та крупних бізнесів. але не країни в цілому.
а якщо заруба почнецця то арміїї всіх країн НАТО від рядового до генералів спокійнесенько підуть мочить кацапню без угризінь, ложачи болта на поодиноких прокацапських політиканів.

Чехи добре пам'ятають празьку весни, угорці теж дещо пам'ятають - і в випадку заруби Орбан полетить нахуй аж бігом як тіки щось вякне за хуйла.
франція з нами - лє-підараска не пройшла - всьо без шансів.
Меркель в випадку заруби дуже швидко зачистить любого прокацапського політика.
Поляки згадають кацапам одразу багато чого і вмить розженуть проплачену погань.
греки може постараюцця одсидітись в сторонці - але на них болта класти.
турки ще є - але хоч вони і стрьомні, але у відкриту проти НАТО не попруть і за хуйла топить не будуть. тим паче що топлять за азєрів які топлять проти хуйла.

нє, дядь, у випадку заруби - Євопа буде практично монолітом. зреагує по логістиці може не так швидко як американці люблять і як обстановка потребувати буде, але буде методично і монолітно витирати накацапію нахуй з планети.

просто план в іншому - акуратно і тихо довести накацапію до стану, коли вони почнуть міняти свої ядерні головки, у-боти та АЕСки на сало та картоплю.the_simurg 3 марта, 2018
А те страны, которые ты назвал пророссийскими, это откуда инфа ? Просто фантазии или серьёзная аналитика ? Вот я житель Германии. И заявляю , что немцы против Рашки.

py_l_py 2 марта, 2018
Этот Сергей просто жалок. Все ему плохие, только он хороший :)

Anton Usov 2 марта, 2018
Автор полагает, что Запад делает всё то, что делает - сугубо для и ради Украины?
Есть плохие новости...

diablas 2 марта, 2018
Вроде бы ж в этом блоге принято смеяться нам сирыми и убогими, которые знают, как одним махом за 70 дней сделать ПЕРЕМОГУ, но почему-то в этом посте цитируют такого же умника, который считает, что стоило отключить СВИФТ - и завтра же все будет хорошо. Пиздец!

P.S. Иран вон без СВИФТа и под санкциями живет аж с 79 года и ничо. Режим аятолл да, уже не так крепок, но все же меняться как-то не намерен

melnikvv 2 марта, 2018
Жодних проблєм, цей виступ нагадуе гістерику урки на зоні. Нікого він не налякав. Всі, остаточно зрозуміли с ким мають/ніколи_не_матимуть справу, а справи у роісі дуже кепські, навіть Гітлера черговий раз викопуют навесні якось мляво, а інших перемог немає. Нехай щастить.

Edited at 2018-03-02 12:43 (UTC)

Roman Romanov 2 марта, 2018
Щось після таких дописів, в повітрі починає смердіти вереснем 1939р.

uasemperfidelis 2 марта, 2018
Питання раз - хто такий Сергій Лесіпов... А, ну так. На заставному фото Уінстон Черчіль з членами британської королевської родини.. (питаннячко, хто ж краще всіх знав, що таке синій Вінстон? Його дружина..) Все ясно з самодумкою...
==
Питання два - до кого звертаємося? Чи це копіпаст з лічки? Тіпа, хав ар ю, Дональд?.. Лістен ту мі, факінг ессел..
===
Питання три. Нє. Не питання. Констатація факту. Молода та наївна людина..
================
Резюме, та в прив'язці до нас. До України.
===
На початок Першої світової війни у Швейцарії практично не було власної армії, але усі жителі країни традиційно входили до ополчення, мали стрілецьку зброю та були кваліфікованими стрілками.
В 1912 році німецький кайзер Вільгельм II запитав у штабу: "Ну і що зроблять чверть мільйона ополченців проти моєї армії в пів-мільйона?". Йому відповіли: "Вони зроблять по два постріли і розійдуться по домівках".

До чого веду. Заїбли ви з тою геополітикою. І взагалі, з політикою.
Як кажуть в Ізраїлі: "Якщо хтось каже, що хоче тебе вбити - вір йому".
===
Нормальна людина не пише геополітичні тексти. Нормальна людина займається власною зброєю, спорядженням. Злагоджується з іншими.
Чи як я, релоадінгом набоїв. Однією рукою (пальцем) цей текст пишу, іншою прямо на комп'ютерному столі цілий виробничий процес. Конвейєр, блін )) гільзи, капсюлі, обтюратори...

13_momeht 2 марта, 2018
Ну если Сергей уверен, что Хуйло все таки создал такие ракеты, то Сергей такой же мудак и пиздабол, как Хуйло!

Макс Фрегат 2 марта, 2018
Тот случай когда комменты было интересней почитать, чем сам пост. Комменты просто класс!)))

lunarkrot 2 марта, 2018
... і тут бабуся коментує: "Все простіше. Все набагато простіше. Просто, якщо хтось коли-небудь буде говорити, що хоче вас вбити - повірте йому. Не шукайте пояснень, чому насправді він має на увазі зовсім інше , не розповідайте один одному, що це просто якась політика та інші ігри. просто повірте. А далі: можете - бийтеся, не можете - біжіть. Але головне - повірте. Відразу ...

dimon_trigger 2 марта, 2018
а ми вірим та знаєм. 2014й практику провів, ага.

the7ofnever 2 марта, 2018
Вот в твитере гуляет картинка, кстати из оруэлла.

  • 1