?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Коротко

Это, наверное, первый случай в истории, когда у наркокартеля есть ядерное оружие.

***
Воспитательница детского сада с 10-ти летним стажем набила себе на руке три татушки три та та.

***
- Илон, а сколько будет стоить полёт на Марс?
- Скинул в личку.

***
В теле взрослого мужчины около 75 километров нервов. Мотать не перемотать.

***
В такие дни особенно приятно спрашивать "как погодка" у людей, которые говорят "зато у вас, фрилансеров, корпоративов нету".

***
- Дєда, а шо ти дивишся?
- Історічєский роман.
- Дєда, так ти ж порнуху дивишся!
- Ну то для тебе порнуха, а для мене - історічєский роман.

***
Втираясь ко мне в доверие, главное ничего себе не натрите.

***
Мне не жаль, что Путин летает бортом номер один. Жаль, что он не расфасован в 12 чемоданов.


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Про погоду і фрілансерів не зрозумів. Не треба ж з самого ранку в мінус 10 їхати на роботу :)

ibigdan 2 марта, 2018
фрилансер спрашивает у офисных сотрудников "как погодка" в отместку за предыдущий стёб "зато у вас, фрилансеров, корпоративов нету".

Ок, тепер бачу іронію :)
Але дійсно. Давно я щось корпоративів не влаштовував у себе дома :)))

По первой строчке

grumpy_otter 2 марта, 2018
Ну, а если даже так, то что?
Сцыкотно видать вам в Незалежной, ох как сцыкотно.

(Удалённый комментарий)

Re: По первой строчке

Алексей Еськов 2 марта, 2018
если победят всех - будет неоткуда возить гуманитарку.

Re: По первой строчке

Felis “Flightgiver” Leopard 2 марта, 2018
то фігня, де кобздон лікуватись буде?

(Удалённый комментарий)

Re: По первой строчке

grumpy_otter 2 марта, 2018
Ну, учитывая, что хохлы вообще не думают, а если и соображают, то только верхней дупой, то и на ход вперед думать неплохо

(Удалённый комментарий)

Re: По первой строчке

grumpy_otter 2 марта, 2018
Да ну? А не хохлы ли своих выродков, именуемых ВСУ гнали на убой в котлы в 2014 году?
И кто сидел до упора в ДАП, отлично понимая, что уходить надо? Да, сидели герои, это и в ДНР отлично понимали и относились с уважением. Но зачем? Почему ваше командование их оттуда не вывело? Ведь отлично понимали, что люди обречены.

А-а, понятно, "Украина еще нарожает".

Re: По первой строчке

zmiyv 2 марта, 2018
ой тільки не треба про котли і ДАП. Твої родичи підвищують родючість чорноземів і номерні хрести за горизонт уходять, тож кіборгі знали чого цілий рік в руїнах ДАП седіли- кришили тупу русню( москалі чомусь їх "підоргами" називають, мабуть їм здаєтся це крутим, але мені не зрозуміла етимологія цього слова, тож буду використовувати звичні"сепари" чі "русня").
Я знаю що русня не любить вчитися, тому не дивує мене твоя тупість, натомість можу пояснити деякі моменти, на прикладі героїзму і хитрості наших воїнів в ДАП, а також тупості і підступності москалів:
Згідно сучасної військової науки, для успіху наступальної операції, потрібна мінімум 3-х кратна чисельна перевага. Під час штурму добре укріплених обьєктів(а ДАП був саме таким), навіть чисельна перевага 1:10 не дає гарантії успіху.
Можна навести приклад коли так москва вирішила наїхати на маленьку Фінляндію і завалювала трупами своїх головорізів, кожен захоплений клаптик землі і зупинилась тільки тоді коли дезиртирство набрало неймовірних маштабів і просто нікого стало гнати на штурм. Фіни, будучі людьми розумними, не пробували відбити ті території, томущо не мали чисельної переваги.
Знаю що у вас в підручниках з історії немає ціх сторінок, тому наведу приклад що є в ціх збірках казок(казок бо ваша історія це не наука, а казки мабуть щоб якось зацікавити бидло читати), а саме Брестська фортеця- німецькі війська за кілька днів захопила більшу частину фортеці, але в деяких місцях штурм був невдалим і кілька осередків переляканих червоних залишилось, бо багатометрові стіни не давали можливість їх викурити чи підірвати споруди, а завалювати трупами- німці не настількі тупі як москалі. За 1,5 місяці, оточені вгамували свій страх і здалися -німці отримали те що хтіли з мін. втратами.
ДАП, дуже швидко був укріплений і в ньому знаходився гарнізон, що дозволило тривалий час утримувати цю точку і усіювати трупами русні навколишні території. Саме в ДАП русня понесла найбільші втрати в україно-російській війні, тому що не хтіли вчитися навіть на своїх помилках. Захисники ДАП, залишили ту споруду, тільки після того як дозволили твоїм родичам забрати трупи своїх орків після чергового невдалого штурму, а ті скориставшись перемирьям і доступом до будівлі її замінували. Після вибуху, обвалилися перекриття і наші воїни, залишили ті руїни, але залишили їх преможцями, бо навіть після того як москалі зруйнували будівлю, їх атака захлинулася але сидіти в купі залізобетону було вже занадто не зручно (наприклад каналізаційна система була зруйнована, а довго сидіти у власних фекаліях можуть тільки москалі, у вас навіть скульптури з гівна роблять...), тому цю передову точку було залишено, але найголовніше- втрати русні, за цей період були не 1:3 і навіть не 1:10, точних цифр немаю, але те що на кожного пораненого чі вбитого українського Воїна, дохли десятки(а може й сотні) ваших то 100%. Тож ти меньше кукарекай, бо твоє ко-ко-ко тільки і робить що виставляє тебе на посмиховисько. Згадай літери і йди вже вчитися, може людиною станеш.

Re: По первой строчке

penetrat0r 3 марта, 2018
Да нет, ничего. Просто меньше проблем тут с противниками того, чтоб с фашистской Рашенькой то же самое, что с сссрнёй сделать. Легче процесс идёт :).

ka03 2 марта, 2018
Про три та та - какой-то очень тонкий российский юмор, похоже.

bozkurt_turan 2 марта, 2018
Это, наверное, первый случай в истории, когда у наркокартеля есть ядерное оружие.

А не второй? "Британская" королевская династия контролирует не только 4 подлодки с ракетами "Трайдент", но и мировую опиумную торговлю.

cpmaker 2 марта, 2018
по версии телеканала "Звезда"?

the_simurg 2 марта, 2018
Вот это совершенно спокойно продают на одном китайском сайте, на котором и массово русня закупается. Сайт Wish. Русня,
а как же так ? Это же пропаганда фашизма ! Зачем же вы им прибыль приносите ? :))Edited at 2018-03-02 12:28 (UTC)

Andy Scor 2 марта, 2018
<<Мне не жаль, что Путин летает бортом номер один. Жаль, что он не расфасован в 12 чемоданов.>>
Ой, не смешите меня, ему и в двух слишком просторно будет... В остальных как раз его ближайшие дружки поместятся... Или не поместятся - развел друзей, как волос на яйцах, хуйло тупое...

  • 1