ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Адептам оборони Криму

Турчинов

Про це він сказав в Оболонському суді Києва, що слухає справу про держзраду екс-президента Віктора Януковича. Турчинов відповідав на запитання адвоката чому раніше він казав, що в України були сили та засоби відстояти Крим та Донбас, а зараз спростовує це.

"Я знав, що буде багато диванних героїв, які будуть розповідати, що можна було зробити якось інакше… Але я змушений був говорити, що є армія, яка захистить народ. Я ж не міг вийти і сказати перед всіма, що у нас нічого нема, а ви всі - беззахисні", - зазначив він.

Метки:

промо ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Разместить за 1 500 жетонов
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Макс Фрегат 15 февраля, 18:08
Власть наглым образом врёт, и откровенно в этом признаётся. Это что? Зрада или гласность?

vicsem 15 февраля, 18:11
это ход конем... буквой Гриша

petrovich_nord 15 февраля, 18:12
С учётом огромной концентрации зрадоёбов и всёпрапальщиков на квадратный метр, Пастор поступил мудро. Аве, Найкрававейший!

Edited at 2018-02-15 18:15 (UTC)

jibikob 16 февраля, 8:58
Правильно, если и в этот раз не соврал, конечно.
А если не соврал, то это хорошее послание и адептам "добровольцы только пиарились".

Джон Ланкастер 15 февраля, 18:23
"Коли 28 лютого на засіданні РНБО я доповідав ситуацію, новопризначений керівник уряду сказав, що нема можливості не тільки армію (фінансово забезпечувати - ред.), немає можливості навіть пенсії і зарплати платити. І одна із перших задач, яка була поставлена, це було відновити систему забезпечення бюджету. І треба віддати належне Арсенію Яценюку, який в найскладніших умовах за фактично тиждень зміг організувати наповнення бюджету", - зазначив він.

Але поки це було, додав Турчинов, він був змушений звертатися до громадян з проханням підтримати армію. "Там смс-ки посилали з грошима, щоб якось протриматися в цих умовах, щоб якусь форму купити тощо", - сказав Турчинов.

За його словами, щоб призвати перших осіб по мобілізації, їх не було у що одягнути і взути, "і в таких умовах треба було захищати країну".

"Депутатський корпус тоді отримував зарплату в останню чергу", - додав секретар РНБО.

zelena_wilga 15 февраля, 20:30
Боже, по какому же тонкому льду мы прошли!!!! (или, скорее, нас провели)
Надеюсь, что Турчинов выдвинет себя в президенты, а Яценюк снова будет выбран премьером.

Джон Ланкастер 15 февраля, 18:23
«Інформація, яку я навів суду про підготовку вторгнення Росії до нашої країни, підтверджена даними української розвідки детально: з кількістю батальйонів, дивізій, полків, бригад тощо. Ця інформація також має підтвердження розвідслужбами наших партнерів і вона нам детально надавалася. Більше того, на початку березня (2014 року), починаючи з того, коли парламент Росії прийняв рішення щодо вторгнення до нашої країни, Путін надав дозвіл використовувати збройні сили проти нашої країни - українська розвідка декілька разів інформувала мене про початок наступу о четвертій чи п'ятій годині ранку... Вторгнення було колосальною небезпекою і реальністю того часу. На превеликий жаль, ця проблема не зникла, і на сьогодні Росія продовжує розбудовувати потужну військову інфраструктуру вздовж нашого кордону», - сказав Турчинов.

За його словами, вздовж українсько-російського кордону Росія "тримає величезні військові підрозділи, які жодним чином не можна пояснити питанням оборони - вони мають наступальну зброю, і ці підрозділи можуть бути використані в будь-який час".

Джон Ланкастер 15 февраля, 20:41
"Уже під час першого засідання РНБО була доповідь, що на даний момент була можливість зібрати не більше 5000 військових - це весь резерв, який на той час мало військове керівництво країни. Але головна проблема, яка відкрилась на засіданні РНБО - найбільша загроза полягає в підготовці до вторгнення на материкову частину України. І керівники військових відомств говорили, що можуть бути задіяні проти України до 200 тис. російських військових, танки, авіація, тощо", - заявив Турчинов.

Він зазначив, що з огляду на неможливість протидіяти військовим можливостям Росії РНБО прийняла рішення за ініціативою самого Турчинова розпочати перекидання військ із заходу на схід і північ для того, щоб захистити найбільш небезпечні напрямки вторгнення російських військ на материкову частину України.

"Розуміючи, що такий резерв неможливо зупинити, було прийнято рішення про початок мобілізації. Саме за рахунок мобілізації ми могли б посилити Збройні сили, сформувати нові підрозділи і таким чином захистити країну. Але ми не могли розпочати мобілізацію одразу. Чому? Тому що була повністю зруйнована система військоматів, проти країни попрацювали досить серйозно", - зауважив секретар РНБО.

Джон Ланкастер 15 февраля, 18:24
«Що стосується останніх місяців режиму існування Януковича, вони жили виключно за рахунок подачки Путіна, тих мільярдів, які вони йому дали. Тільки ці гроші ще якось утримували існування України і дозволяли платити зарплату силовикам, які знущалися над власним народом», - зазначив Турчинов.

За його словами, за часів Януковича країна була доведена до банкрутства.

«Країна не просто була доведена до банкрутства. Країна в той час була банкрутом», - зауважив Турчинов.

Він підкреслив, що на казначейському рахунку України взагалі не було грошей. «Пара сотень тисяч... У кіоскера на вокзалі грошей було більше, ніж в України, коли було сформовано новий уряд», - наголосив Турчинов.

and_again_and 15 февраля, 23:09
Феєричне брехло
Втім, він пастор - мабуть думає сам собі відмолити потім

Джон Ланкастер 15 февраля, 18:25
"Проблема полягає в наступному: після підписання Будапештського меморандуму в Україні, на жаль, немає ядерної зброї. У нас немає на сьогодні військових засобів для протидії ядерній державі, якою є РФ - у випадку застосування ними всього арсеналу зброї. І тому оголошення війни, як в лютому-березні 2014 року, і навіть зараз, коли ми маємо боєздатну армію, маємо зброю, достатню для захисту країни, ми не можемо оголосити війну агресору, тому що Росія є ядерною державою", - зазначив Турчинов.

Він додав, що після консультації з партнерами України, які були гарантами безпеки після відмови України від ядерної зброї, він отримав відповідь, що Україну зможуть підтримати лише на дипломатичному рівні.

"Ядерна держава була готова до цієї війни, а Україна захистити себе у випадку повномаштабної війни з Росією в той час не могла", - зазначив секретар РНБО.

rvun 15 февраля, 21:23
>>Україну зможуть підтримати лише на дипломатичному рівні
Договори з будь-ким дешевші за папір, на якому їх пишуть. Американці девольвували договори з собою. Після таких шедеврів - вже ніхто на туфту не поведеться, тепер кожен розроблятиме ядерну зброю.

Джон Ланкастер 15 февраля, 18:32
Секретар РНБО Олександр Турчинов попросив адвоката екс-президента України Віктора Януковича Віталія Сердюка не використовувати пропагандистські штампи та фейкові формули на зразок "режим" під час допиту.
Про це Турчинов заявив під час допиту у справі про державну зраду Януковича в Оболонському райсуді Києва, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ви постійно повторюєте ті фейкові формули, які вже протягом чотирьох років нав'язуються Україні і світу (з боку Росії - ред.), і ці формули - це чисто продукт російської пропаганди. З першого дня, коли демократичним шляхом я був обраний головою Верховної Ради, коли парламент потім поклав на мене виконання обов'язків Президента, це все було на очах всієї країни. Тобто жодного військового, силового способу захоплення влади не було... Водночас, російська пропаганда почала використовувати штамп "хунта", тобто нас інакше, як хунта, й не називали. Вони не визнавали моїх повноважень, вважали, що це силове захоплення влади", - сказав Турчинов.

За його словами, захист Януковича працює на заперечення термінології "окупація Криму" та "агресія Російської Федерації", аби переконати світову громадськість у тому, що з боку України була "здача Криму".

"Не тиражуйте пропагандистські штампи, які використовує Росія", – звернувся Турчинов до Сердюка.

Джон Ланкастер 15 февраля, 18:40
"Під час розмови в ООН довкола агресії РФ в Україні в російської сторони не було жодних аргументів, якими б вони могли пояснити свою агресію, окупацію АРК. І єдиним аргументом, яким би вони хотіли прикрити свою агресію, був лист Януковича, який і продемонстрував представник РФ (Віталій Чуркін - ред.) в ООН всьому світу. І, безумовно, ніхто не сприйняв, що це є підставою для нападу. Світова громадськість була на боці України. В той же час РФ отримала для себе так званий політичний "фіговий листок", щоби прикрити свою агресію", - сказав Турчинов.

ev_kram 15 февраля, 18:51
чи любиш ти так Пастора, як він любить тебе?

chupacabra_xiii 15 февраля, 19:31
это что за свинособачья хрюканина внезапно в топе?..

graf_kankrin 15 февраля, 19:38
Хоть в чём-то оказался порядочным, честно признался... ещё бы хватило смелости сказать, что гражданскую войну пора заканчивать, что вернуть Донбасс на Украину нет ни возможности ни, самое главное, смысла.

tvoug 15 февраля, 19:54
а не пішов би ти кацапику на хуй

vasylb 15 февраля, 19:53
У ті дні я прийшов у військомат. Сам без повістки. Особливо воювати не вмів, але давав військову присягу, як офіцер запасу. І не міг розуміти, чому до хлопців у Крим не йде підмога. Вони теж давали присягу і тримались, як могли. Чекали на допомогу. І ось у ці дні, коли ми були беззахисні, як каже Турчинов, у військоматі ніхто навіть не збирався організовувати захист. Мені тупо сказали, що ніякої мобілізації нема і я їм не потрібний. Просто записали два номери телефону на особову паперову картку і ніколи не передзвонили. Коли я вже виходив з військомату і йшов додому, то звернув увагу, що на зустріч йдуть інші хлопці... самі, без ніяких повісток.
В той час можна було легко відкрити склади і організовано озброїти сотні тисяч, а може більше мільйона військовозобов`язаних. Так само, як зараз у мирний час озброєна вся Швейцарія. Навіть якщо врахувати, що не всі вміли стріляти, ситуація психологічно кардинально б змінилась. Як мінімум війни на Донбасі не було б, а як максимум кацапи втекли б з Криму. Хуйло аж ніяк не хотів повномасштабної війни, як показала історія - це не було в його планах.

loyanich 15 февраля, 19:55
Справа не в тому, что хуйло не був готовий до війни, а в тому, що мразотна кацапня хотіла війни.

coder_in_ua 15 февраля, 20:53
аве пастор!

o_teren 16 февраля, 10:43
Дивна реакція у багатьох на ці слова Турчинова. Так ніби він цього не казав раніше, наприклад, три роки тому на цензорі.
Дійсно, що в багатьох пам'ять, як в акваріумних рибок.

rorts 16 февраля, 11:09
ну ладно москальскі тролі, але чому українці між собою відразу сваритесь, навіть не намагаючись розібратись чому всі бачать ті дні по різному.
забагато дуже швидких до слів довбойобів.
По Турчинову моя думка така як і в більшості тверезих українців- в тих,з якої сторони не глянь, жахливих умовах Турчинов відпрацював як мінімум задовільно, якщо не вмієш заглядати у майбутнє і нема лишніх пару мільярдів то ніхто краще б не зміг те зробити за Турчинова. Це навіть не обговорюється.

and_again_and 16 февраля, 20:07
Бо з одного боку сидить купа офісного планктону, яка не вилазить з інтернету вже п'ятий рік, а з іншого - люди, які ще з кінця лютого 2014 року вже возили всіляке добро по військовим базам, і тому чудово знають, наскільки брехливою паскудою є той "кривавий пастор".

  • 1
?

Log in

No account? Create an account