?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Где обещанное "АТО за 14 дней"?

Очень частый и очень тупой вопрос.
Очень ёмкий ответ на языке, понятном даже тупому.Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
pachetiow 13 февраля, 2018
Це треба було постаратися щоб таку хорошу ідею як інформаційна протидія рашці похерити і перетворити все в український варіант Ольгіно.

m_for_mijers 13 февраля, 2018
Як жива людина я його розумію - спокуса надто велика. Але навіщо мені такий президент?)

Alfred Toster 13 февраля, 2018
Як прикольно боти між собою одне і те ж гнуть. От тільки українська мова з кацапської не перекладається дослівно, і речення будуються трішки по іншому.

virasi 13 февраля, 2018
Через планований візит дружини Порошенко до Ужгорода, чиновники міськради не рекомендували місцевим лікарям ставити дітям діагноз гостра респіраторна вірусна інфекція (ГРВІ). Про це “Трибуну” інформують джерела в Ужгородській міській раді. З цього приводу протиепідемічна комісія розглядала ситуацію із захворюваністю 9 і 12 лютого.

Якщо 9 лютого за даними відділу охорони здоров’я міськради та Ужгородської міськрайонної філії Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр» рівень захворюваності був всього на 16% нижче показника епідемічного порогу, то вже 12 лютого міськрада повідомляла, що за даними епідемічного моніторингу захворваність на ГРВІ у 3,4 рази нижче рівня епідемічного порогу.

Така маніпуляція була необхідна для того, щоб міська влада Ужгорода не вводила карантин для учнів шкіл. Адже на 14 лютого планується візит дружини Президента України Марини Порошенко до Ужгорода, серед планів першої леді було відвідати одну з ужгородських шкіл.

  • 1