ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Як це працює

Будь-який інформаційний вплив починається з визначення й аналізу цільової аудиторії.

Отже, середньо-статистичний виборець:
Найманий працівник, працівник держустанови або дрібний бізнес "купи-продай".
Постійна фінансова невдоволеність з останньою стадією зубожіння "пора міняти долЯри".
Цілковита фінансова безграмотність і невміння визначати пріоритети в витратах (на комуналку нема, але машину пора міняти, бо я що, лох 5 років на тій самій їздити?). Основний мотиватор витрачання коштів: "аби як у людей". Звідси надмірні витрати і постійна заздрість до тих, хто має більше.

Податки-корупція:
- бізнес: максимально можливе уникання податків, мита, неоформлені працівники, приховування доходів, на всіх рівнях "рішання питань". Дає всім і всюди, навіть там, де можна не давати - бо всі дають.
- найманий працівник: зарплата в конверті, паралельно біржа, незаконна субсидія, всі питання з адмінустановами, де лиш можливо, вирішуються через подарунки і зв'язки. Бо всі дають, бо так прийнято. Легальні способи зачасту навіть не пробують.
- працівник держустанови: ліві підробітки з використанням робочого ресурсу (приватні пацієнти в лікарні, приватні учні в школі, використання обладнання, робочого часу тощо), незаконна винагорода ("подяка" за довідку, за пришвидшення того чи іншого процесу, просто за виконану роботу) тощо.

Рожева мрія:
Основна і найбільша мрія - швидко і майже випадково підняти велике бабло і познайомитися з крутими людьми, які допоможуть підняти ще більше бабло. Звісно, ніяких податків.
Ну і разом з тим, щоб таки посадили Васю, бо він, сука, мене кинув і підняв бабло без мене. Тепер в шоколаді, бо в нього кум в міській раді і відмиває через нього бюджетні гроші. Я точно знаю, бо замом в того кума мій вуйко. А це корупція, тому його мають посадити. А якщо його посадять разом з кумом, то на місце кума поставлять мого вуйка, і тоді бюджетні гроші підуть через мене.

Фоном додаємо такі соціальні аспекти як п’янство, нездорові сімейні стосунки, син-злодій, донька-курва і таке інше. Ну й улюблений тост "щоб все було, і за це нічого не було".

То що ми бачимо?

Наш середньо-статистичний реципієнт інформаційного лайна є фінансово-невдоволеною заздрісною людиною, для якої дрібні корупційні дії є нормою, а фінансове благополуччя предметом заздрості й ненависті.
І він до останньої майки готовий боротися з корупцією, поки це не зачепить його жінку, яка працює завучкою в престижній школі і приторговує місцями в переповнених класах. Ну бо блін, не мають кого вчепитися, лише бідних вчителів. Так ніби вони найбільші корупціонери. А знаєте, скільки та завучка має занести в міськно, щоб лишитися на посаді? А звідки то взяти? З зарплати?

Не дивно, що з таким матеріалом нам згодовують "тотальне зубожіння", Мальдіви і "не рухайте ІванІванича, поки Ахметов не сидить".

А тепер основне питання.

Що і як ми можемо запропонувати цьому реципієнту в інформаційному плані, щоб він з люмпена і споживача ворожого інфолайна нарешті почав бути хоча б трошки громадянином нашої держави?

Задача ускладнюється тим, що будь-які (неінформаційні) дії в сторону покращення ситуації в державі на перших етапах призводять до погіршення ситуації в окремо взятого реципієнта. І в першу чергу до цього погіршення призводять реальні кроки в боротьбі з корупцією (медреформа цьому яскравий приклад).

Як пояснити цьому реципієнту (часто з вищою освітою і навіть вченими ступенями), що боротьба з корупцією це не "атнять і падєліть", а сидіти в черзі разом з усіма, не зважаючи на тещу-зав.відділенням?

І де, в біса, той сраний мінстець?

Чому я маю платити йому зарплату і робити його роботу????

Уляна Дідич

Метки:

промо ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Разместить за 1 500 жетонов
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
m_for_mijers 25 января, 7:30
Я то думал мелкий собственник - основа демократии, а оно вон как у Уляны. Впрочем, я понимаю - мальчики и девочки, которые шестерят за мелкий олихархический прайс, имеют тут определенные комплексы...

yoserian 25 января, 8:08
Улучшенное питание способствует рошенодрочерству

Pioter Petrov 25 января, 7:34
Потому и должен делать в том числе его работу (минстеця) что ты гражданин и это твоя страна.

for_l_j 25 января, 7:34
Очередной пост на тему "народ у нас плохой, а власть хорошая"?
Кругом сплошные коррупционеры, готовые всем давать и везде хапать.
Автор поста глобально ошибается в одном. Или ошибается или сознательно вводит в заблуждение. Борьба с коррупцией всегда начинается сверху, а не снизу. Поэтому все призывы: "не давайте взяток" - они мимо кассы. На 9 сознательных всегда будет один несознательный. И если я, как условный бизнесмен честно заплачу налоги, сделаю по пожарке как положено, оформлю людей. То мой конкурент всего этого не будет делать. И у него затраты будут меньше, а значит они сможет снизить цены и просто убрать меня с рынка. Поэтому я тоже буду стремиться минимизировать затраты любой ценой. Проверок то все равно сейчас нет. Так зачем платить?

Pioter Petrov 25 января, 7:46
Так заложи конкурента и у него бизнес станет менее выгодным.
Станет дешевле жить честно, без взяток.

(с)

peresmeshneek 25 января, 7:52
У вашей фефочки Уляны пгоблемы с фикцией. П’ивезете фефочку на у’ицу Койкохо.
— Фефочка, скажи «лыба».
— Селёдка!

Edited at 2018-01-25 07:57 (UTC)

yoserian 25 января, 8:05
В общем, подкачал Рошен, подвёл других уважаемых барыг, признал готовность нарушить олигархический договорняк - уступил "наглым" требованиям Лагард. Должно быть, она привела такие аргументы, которые он сразу представил и прочувствовал на своей шкуре - и благодаря этому сразу все понял. А если бы понял раньше то не взял бы деньги под процент в 2 раза больше того, что предлагает МВФ

pachetiow 25 января, 8:18
Чергова тєлєга про поганий нарід.
З рівних правил гри для всіх треба починати, а не нескінченне апелювання почни з себе, не дивись на інших.
п.с. Під'їзд у мене чистий, точніше подвір'я і прилегла територія.

ho_visto 25 января, 8:41
А рівні правила гри для всіх мають встановлювати представники влади, яку обирає той самий гарний, чесний і розумний нарід. Ось і замкнулось коло.

novaculaextremo 25 января, 8:31
Кстати, по-польски "рухати" = трахать. Бедный Иван Иваныч :)

d_nielli 25 января, 8:44
мелкая коррупция возможна потому, что в системе есть косяки с личным "произволом" чиновника - когда более выгодное решение для тебя лично зависит от решения полномочного лица.

можно конечно брать за задницу завуча, которая торгует местами. Но особого смысла это не имеет, так как другая задница завуч будет делать тоже самое, так как каким-то родителям выгодно чтобы их дети ходили именно в эту школу (например, потому что она единственная рядом, а другая - хз где, добираться до нее долго, не по пути, не хочется в принципе). И эти родители будут давить на завуча, в том числе через связи в лице вуйка зама кума в горсовете.

гибше надо


maxiwell83 25 января, 10:37
Тс-с-с! Тихо! А то ща набегут порохоботы и обложат матюками. Или в кацапы запишут.

Dimon Bruevich 25 января, 8:51
Из всего вышеперечисленного выходит, что главная причина коррупции- сверх доходность "украинского бизнеса", а не "информацийнэ лайно". Если есть у бизнесхлопця "лишняя соточка на порешать по-быстрому", то будь он "негром преклонных годов" или нашим вуйком, он все равно выберет "по решать", а не через "вильна каса", так удобней. Поэтому все эти призывы к массовому покаянию и начать "жить по новому", то всэ до сракы.
Вот и выходит, что тсарь рассейский- Ваван-бессменный, все правильно делает, что обкладывает налогами "все что дышит и шевелится", это он не от бедности Запоребрика,это он с коррупцией борется, как его и просили, весьма простым и действенным способом. Когда стоимость "обязательных гос услуг" от прибыли оставит "дожить до зарплаты", "накрыть поляну и поговорить за жизнь с нужным человеком" (вспоминается видео с Мосийчуком) уже только в Макдональдсе или с домашними бутербродами на лавке в парке.
В общем вывод один- Путин придет, порядок наведет.

peresmeshneek 25 января, 8:59
))) уровень сарказма зашкаливает

maxiwell83 25 января, 10:35
Главное, что политики — честные и святые:) Ни обогатиться не хотят, ни в офшорах не работают. Молодцы! :)

igorsova 25 января, 12:14
Украінє нужен добрий царь, каторий пабіділ би злих баяр і здєлал би народ баґатим!
А палітікі - ані всє с марса!

Edited at 2018-01-25 12:15 (UTC)

Макс Фрегат 25 января, 14:58
Откровенная хуйня в посте написана.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account