Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Табу для "антикорупціонерів"Уже пару днів розкручують на ряді каналів інфу про кількохденну відпустку Порошенка з родиною під час новорічно-різдвяних свят. інформацію насправді здобули спецслужби РФ, після цього її легалізували через в'їдливе питання Дмітрія Кісєльова до Путіна. Вся інформація, включно з якимись дивними розрахунками вартості сніданків, обідів, екскурсій тощо могла бути зібрана лише спецслужбами. Далі дану інфу злили нашим великим "патрійотам", які почали її розкручувати через програму "Схеми", та дружні сайти "Українська правда" та "Страна.уа". Це за останні тиждень-два третя або четверта зорганізована з Москви атака на Порошенка. А наші посполиті "патрійоти" радісно все це повторюють.

А тепер пару слів про те, про що усякі схеми й укрправди тихенько мовчать у хустинку. Наприклад, в Україну щойно повернулася після понад трьохтижневої відсутності Жуля Тимошенко. Якось на всіх каналах "правдошукачів" змовчали й про те, що вона вкотре прогуляла один пленарний, один комітетський та один призначений для роботи з виборцями тижні. Але є й факт, який мав би розглядатися як факт прямої корупції. Адже всі задекларовані Тимошенко доходи не покривають не тільки коштів на таку тривалу закордонну поїздку, але й на сам стиль щоденного життя лідерки партії "Родіна".

А я мушу нагадати, що програма "Схеми", в якій розкрутили російські матеріали про поїздку Порошенка, існує за закордонний грант, виданий для викриття фактів розкрадання бюджетних коштів та корупційних дій. Порошенко має легальні оподатковані ресурси для такої поїздки, отже матеріал про нього належить хіба до сфери "світської хроніки". Тож "Схеми" в даному випадку опосередковано ще й обікрали іноземних платників податків, які через грантову допомогу надали свою фінансову допомогу для абсолютно інших цілей. Тимошенко ж таких легальних, чесно здобутих коштів не задекларувала. Отже, вона їздила або за вкрадені чи отримані внаслідок хабарництва кошти, або її фінансували якісь сторонні особи, що для політика такого рівня вже є фактом корупції.

Нагадаю, що Тимшенко повернулася в Бориспіль транзитним рейсом через Брюссель. Де саме вона перебувала упродовж трьох тижнів, коли була зобов'язана працювати в Раді, достеменно невідомо. Але пару разів за останній час її маршрут прослідковувався до Домініки в Карибському басейні, де при одному з найдорожчих готелів ніби то міститься клініка косметологічної й пластичної хірургії. Послуги такого лікування для покращення власної зовнішності теж дуже дорогі й у комплексі з відпочинком тощо це все коштує не менше, ніж відпочинок усієї родини Порошенка, але на відміну від нього, Тимошенко на свій трьохтижневий вояж використала корупційні кошти. Апріорі корупційні, оскільки інших у неї в таких розмірах нема.

Але ця тема - табу для "антикорупціонерів", як і корупція в особливо великих масштабах Садового чи Саакашвілі ще на посаді голови Одеської ОДА, нардепа Лещенка, нардепки Заліщук тощо. І цікаво, чи у випадку, якщо вартість цієї поїздки та походження коштів на покриття її вартості не буде задеклларована Тимошенко, а очевидно не буде, й з цього приводу відкриє розслідування НАЗК - який тоді ґвалт підійметься. Напевно ще не одну даму зі шкляними очима Наєм на брифінг виведе...

Taras Chornovil

Tags: Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments