ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Табу для "антикорупціонерів"Уже пару днів розкручують на ряді каналів інфу про кількохденну відпустку Порошенка з родиною під час новорічно-різдвяних свят. інформацію насправді здобули спецслужби РФ, після цього її легалізували через в'їдливе питання Дмітрія Кісєльова до Путіна. Вся інформація, включно з якимись дивними розрахунками вартості сніданків, обідів, екскурсій тощо могла бути зібрана лише спецслужбами. Далі дану інфу злили нашим великим "патрійотам", які почали її розкручувати через програму "Схеми", та дружні сайти "Українська правда" та "Страна.уа". Це за останні тиждень-два третя або четверта зорганізована з Москви атака на Порошенка. А наші посполиті "патрійоти" радісно все це повторюють.

А тепер пару слів про те, про що усякі схеми й укрправди тихенько мовчать у хустинку. Наприклад, в Україну щойно повернулася після понад трьохтижневої відсутності Жуля Тимошенко. Якось на всіх каналах "правдошукачів" змовчали й про те, що вона вкотре прогуляла один пленарний, один комітетський та один призначений для роботи з виборцями тижні. Але є й факт, який мав би розглядатися як факт прямої корупції. Адже всі задекларовані Тимошенко доходи не покривають не тільки коштів на таку тривалу закордонну поїздку, але й на сам стиль щоденного життя лідерки партії "Родіна".

А я мушу нагадати, що програма "Схеми", в якій розкрутили російські матеріали про поїздку Порошенка, існує за закордонний грант, виданий для викриття фактів розкрадання бюджетних коштів та корупційних дій. Порошенко має легальні оподатковані ресурси для такої поїздки, отже матеріал про нього належить хіба до сфери "світської хроніки". Тож "Схеми" в даному випадку опосередковано ще й обікрали іноземних платників податків, які через грантову допомогу надали свою фінансову допомогу для абсолютно інших цілей. Тимошенко ж таких легальних, чесно здобутих коштів не задекларувала. Отже, вона їздила або за вкрадені чи отримані внаслідок хабарництва кошти, або її фінансували якісь сторонні особи, що для політика такого рівня вже є фактом корупції.

Нагадаю, що Тимшенко повернулася в Бориспіль транзитним рейсом через Брюссель. Де саме вона перебувала упродовж трьох тижнів, коли була зобов'язана працювати в Раді, достеменно невідомо. Але пару разів за останній час її маршрут прослідковувався до Домініки в Карибському басейні, де при одному з найдорожчих готелів ніби то міститься клініка косметологічної й пластичної хірургії. Послуги такого лікування для покращення власної зовнішності теж дуже дорогі й у комплексі з відпочинком тощо це все коштує не менше, ніж відпочинок усієї родини Порошенка, але на відміну від нього, Тимошенко на свій трьохтижневий вояж використала корупційні кошти. Апріорі корупційні, оскільки інших у неї в таких розмірах нема.

Але ця тема - табу для "антикорупціонерів", як і корупція в особливо великих масштабах Садового чи Саакашвілі ще на посаді голови Одеської ОДА, нардепа Лещенка, нардепки Заліщук тощо. І цікаво, чи у випадку, якщо вартість цієї поїздки та походження коштів на покриття її вартості не буде задеклларована Тимошенко, а очевидно не буде, й з цього приводу відкриє розслідування НАЗК - який тоді ґвалт підійметься. Напевно ще не одну даму зі шкляними очима Наєм на брифінг виведе...

Taras Chornovil

Метки:

промо ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Разместить за 1 500 жетонов
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Снежанна Светлая 24 января, 16:13
оч надеюсь что эта тварь окажется в кремлевских списках....

по отдыху Порошенко ...

peresmeshneek 24 января, 16:16
Взлохматил чувак пятьсот листов. На Мальдивах! С семьёй! И что?
Мелочь какая-то ...
У нас российский барин ажно триллионы рублёв прогуливает за присест. И не свои, причём. А у него ни жены, ни семьи, живёт в Сочи с собакой. Как Лох с толстым лопатником, чесслово.

Так что, если ваш Петро Олексійович на отдыхе с семьёй на Мальдивах смог так удачно крутануться, считай почти задарма, то он точно не лох, а по ходу, просто настоящий "еврей". Кто за это осудит, кроме антисемитов? По крайней мере, это точно его личные деньги, кровью и по́том заработанные.

Лёгкий лавандос так не тратят, лёгкий лавандос жжёт ляжку и требует размаха! Железное болеро, краковяк вприсядку, забег в ширину! Такое, знаете, бордельеро!


Edited at 2018-01-24 16:19 (UTC)

Re: по отдыху Порошенко ...

dimon_trigger 24 января, 18:44
бля вова ну какие 500 килобаксов? ну как ты себе представляешь это - спустить 500 килобаксов за неделю?
да ещё человеком который их сам зарабатывал а не из казны спиздил?

Re: по отдыху Порошенко ...

peresmeshneek 24 января, 19:02
я то как раз не вижу здесь ничего экстраординарного.

пусть даже может и прикупил себе чего-нибудь из недвижки, в чём проблема?
ну или неосторожно баром в номере попользовался - вот тебе и сумма ))

НО! Знать то вы, граждане ОБЯЗАНЫ, как развлекается высший чиновник, пусть и за свои
Будет эксом - хоть в Сочи их на проституток трать свои кровные, а пока НИЗЗЯ что-либо скрывать, пока ты президент.

Отсчитайся, пусть даже и о своих личных тратах. Заодно опровергни "доброхотов". В чём проблема?

Edited at 2018-01-24 19:07 (UTC)

Re: по отдыху Порошенко ...

dimon_trigger 24 января, 20:00
да ни в чом, но 500 килобаксов ты так просто за неделю даже в казино не спустишь.
понимаешь вова - бесит вот этот тупой пиздёж за вот эти вот 500 килобаксов. точнее бесит даже не пиздёж - а в то что в этот тупой пиздёж так легко верят зрадофилы.

Re: по отдыху Порошенко ...

Nicholas Shatokhin 25 января, 17:49
> ну или неосторожно баром в номере попользовался

у него диабет

b0lshayastrana 24 января, 16:18
Бывший вице-президент США Джозеф Байден рассказал об обстоятельствах увольнения Виктора Шокина с поста генерального прокурора Украины. Об этом сообщает «Голос Америки».

«Я отчаянно взволнован регрессом в борьбе с коррупцией в Киеве. Вот вам один конкретный пример. Мне дали задание по Украине. Я помню, как отбыл туда, чтобы убедить нашу команду, что мы должны предоставить Украине долгосрочные кредитные гарантии. Я ездил в Киев 12-13 раз и в конце должен был объявить, что мы предлагаем еще один миллиард долларов кредитных гарантий. Я получил обещания от [президента Украины Петра] Порошенко и [бывшего премьер-министра Украины Арсения] Яценюка, что они будут предпринимать шаги по генеральному прокурору, но они этого не сделали», — заявил он, выступая в Совете международных отношений США.

Затем Байден, по его словам, пригрозил от имени тогдашнего президента США Барака Обамы не предоставлять Киеву кредитные гарантии на миллиард долларов. «Они мне говорят: "Вы не имеете таких полномочий, вы не президент [Барак Обама], президент говорил, что даст". Я ответил: звоните ему. Я сказал, что вы не получаете миллиарда долларов, и я уезжаю через шесть часов, если ваш генпрокурор [Шокин] не будет уволен к тому времени, вы не получите денег. И тот сукин сын был уволен. И на его место поставили того (Юрия Севрука — прим. «Ленты.ру»), кому на то время доверяли», — добавил Байден.

Nicholas Shatokhin 25 января, 17:51
Так вот кому надо сказать спасибо за то, что этого упыря выгняли. Респект Байдену!

b0lshayastrana 25 января, 20:17
а вы думали вам США только назначило правительство, а дальше сами?
нет конечно

maxiwell83 24 января, 16:19
Если президент не хочет отдыхать в Украине, то что уж говорить об остальных? Особенно у тех, у кого нет фабрик "Рошен".

maxiwell83 25 января, 10:17
Опросы общественного мнения подтверждают, что 54% молодежуехали б из Украины на постоянное место жительства за границу.

(По данным социологической группы "Рейтинг", сентябрь 2017)

александр ремез 24 января, 17:18
А ти гаварі, родімай, гаварі. Чо замовк? Слухаємо уважно.

maxiwell83 25 января, 10:19
Нехай Порох доведе, що гуляв за чесно зароблені, а не за державний кошт.
А я не публічна людина, щоб гаварити. От буду, як Варламов чи Мако, то може і пагарварім. А так, слухайте інших.

realdrunkard 24 января, 16:22
+123... Согласен..

igorsova 24 января, 16:27
Набрала обертів машина по розхитуванню і дезорієнтації українського суспільства, що закликала розпорошити підтримку сучасної української влади що протистоїть російській агресії.
Саме це ми зараз і можемо спостерігати. А оберти будуть тільки збільшуватись, якщо ефективно не завадити такому розвитку подій.

Edited at 2018-01-24 16:30 (UTC)

pachetiow 24 января, 16:32
Можна ефективно завадити - просто не робити фігні, або суттєво зменшити рівень цієї фігні.

igorsova 24 января, 20:55
Та ви просто геній інтелектуальної думки!

pachetiow 24 января, 16:31
Класичний перевід стрілок в стилі "А чому Ахметов не сидить" та ще й від персонажа в якого репутації на пів чайної ложечки, фу гидота яка.

zz_z_z 24 января, 16:57
Нет, ты опять спиздел.

dimon_trigger 24 января, 18:45
то есть ты щас защищаешь вброс онотоле васермана с репутацией лютого украинофоба со времён нулевых как минимум, я всё верно понял?

vasylb 24 января, 20:06
Там десь вище в іншому пості чувак розказує, що не вірить в реваш регіоналів... а тут жополиз Яника Taras Chornovil відбілює співзасновника Партії Регіонів... здається, що вони спеціально культивують і підживлюють таких моральних виродків, щоб потім хоч трошки виділятись на їх фоні.

vladlitovchenko 30 января, 13:42
да-да. реванш рыгов невозможен, а то что рыги вроде чорновола или гончаренко ныне рядятс в "моральных авторитетов" так то ничего))) смешно, да.

m_for_mijers 25 января, 10:42
Не тот ли этот парень, который возглавлял избирательную кампанию ПР в 2005 году и вообще много на ВикторФедоровича поработал?) Т.е. бывший лидер регионалов Петра Алексеевича отбеливает выходит? Вай-вай, как-то неудобно получилось.

vladlitovchenko 30 января, 13:43
вы задаёте неудобные вопросы, не иностранный ли агент случаем7 не грантоед ли антикоррупционный? и вообще - лучше про квартиру Лещенко думай, а то лодка/будка раскачивается.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account