ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Наконец-то барыгоборцы и рыги слились в экстазеМетки:

промо ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Разместить за 1 500 жетонов
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
zz_z_z 24 января, 11:39
Вангую, что жыженый пуштун не всплывет. Он все же не настолько туп или циничен.

sly_mongol 24 января, 11:39
Мнэ. Как бы это осмыслить. Портнов верит/верил в идеалы Майдана?? Это как? Или он в имел виду титушко тусовку со топазами и другими клоунами?

482_ukraine 24 января, 11:50
===баргоборцы и рыги слились в экстазе

Добре, що "зливатися в екстазі" - це коментувати у ФБ.
Добре, що не змінювати четвертий рік "кодекс Портнова" - це не зливатися в екстазі.
Добре, що мати половину партії колишніх ригів - це не зливатися в екстазі
Добре, що облизувати "русского націоналіста" Нойнєця, який чотири роки працював піарником на ригів - це не зливатися в екстазі.

Добре, що отаке - це не "зливання в екстазі":

Andriy Gerus, 2 год · Kyiv ·
На 27 листопада були заплановані торги на Українській Енергетичній біржі. Раніше ДТЕК регулярно ходив на біржу і проганяв там своє вугілля між своїми компаніями. Його ціна виходила 95-108 дол, що на 15 дол вище, аніж у Роттердамі, де а) вугілля не видобувається, б) вугілля кращої якості. Ну тобто виходив Роттердам+, можна було включити дурника і сказати, що це біржова ціна. Але на торги 27 листопада, де могла бути реальна конкуренція з Краснолиманською, ДТЕК просто не прийшов. Були за біржові торги, а тут стали проти. На 2018 рік контракту на продаж Центренерго у ДТЕКу також немає.
Але ДТЕК вважає, що все одно мають купувати у нього по його ціні. Щоб до всіх це швидше дійшло, то припинили закупівлю вугілля у держ шахт львівського-волинського басейну на свої ТЕС Західенерго.
Чи треба зараз це вугілля на тих ТЕС? Треба - на складах Бурштину і Добротвору на 20%-40% менше вугілля, аніж рік тому, а на вулиці - морози. Для чого ж тоді таке роблять? Все цинічно - щоб створити проблеми на держ шахтам, дефіцит коштів, невиплату зарплат, тоді хтось має здійснити політичний вплив на ЦЕ, щоб ті купували вугілля у ДТЕК і по потрібній ціні. Тоді почнуть купувати вугілля держ шахт. Шантаж, який давно став елементом корпоративного стилю бізнесу. Добре, що хоч світло всім нам не виключили.
Ще паралельно ДТЕК лобіює заборону імпорту антрациту, для всіх, окрім них самих. І навіть отримали підтримку Міненерго. Ну дійсно, непорядок, що в Україні ще є хтось, хто купує неДТЕКівське вугілля.
І цим всім займаються англомовні менеджери із західними освітами та розумним лицем - будують "ринки" і виступають за конкуренцію на круглих столах і конференціях. Із усією впевненістю скажу, ви є свідками і навіть учасниками унікальних процесів і ринків. Такого більше немає ніде у світі. Якщо писати практичні підручники по монополії, state capture та інституційної неспроможності, то із енергетики сучасної України.

Це все не "зливання в екстазі" - бо ж Ахмєтов патріот і чесна людина, йому можна пробачити монополізм і подібні вибрики.

А зливаються в екстазі з ригами - то тільки ті, хто в ФБ щось коментує.

igorsova 24 января, 11:52
Як на вашу думку, чи займається ФСБ дестабілізацією в середині України шляхом розколу суспільства і розпорошення підтримки сучасної антиросійської влади своїми агентами?

Edited at 2018-01-24 11:56 (UTC)

482_ukraine 24 января, 12:04
===Як на вашу думку, чи займається ФСБ дестабілізацією в середині України шляхом розколу суспільства

В цьому давно вже нема жодних сумнівів.
Причому частина цих агентів робить з себе вигляд "проукраїнських" і "провладних".

Як-от наприклад чисто ФСБшний проект "Пьотр і Мазєпа", внесок якого в розкол і дестабілізацію України важко переоцінити.

482_ukraine 24 января, 12:40
Хроніки "незливання в екстазі"

Andriy Gerus 49 хв · Kyiv ·
ДТЕК не вперше зупиняє закупівлі вугілля у держ шахт.
1. Так було у 2015 році. Тоді у тариф ТЕС закладалася ціна 1100грн. (зараз 2500грн). ДТЕК хотів більше, тому припинив купувати вугілля у держ шахт львівсько-волинського басейну із вимогою (увага!), щоб держ шахти продавали їм своє вугілля дорожче. Підтверджую її цитатою із цікавого інтервю М.Тимченко під чудовою назвою "ДТЕК - не монополіст"
− За якою ціною ви готові купувати вугілля у державних шахт?
− За 1500 грн/т.
− Це ж більше, ніж 1100 грн/т.
− Ми вважаємо, що правила гри повинні бути для всіх рівними.
Тобто, тоді 1500 грн і для ДТЕК, і у тариф.
Дивний ринок, де покупець хоче платити більше, аніж просить продавець.
А поки на це не були згодні, то ДТЕК імпортував вугілля із польської Богданки і не купував у держ шахт. Звісно, це створювало і накопичувало певні проблеми для держ шахт, які потім вилізли.

2. З 1 квітня 2017 року (після чергового підвищення тарифів для ТЕС) ДТЕК зменшив закупівлі вугілля у держ шахт на 30%.
Чи була потреба/змога купувати? Звісно, була, щоб накопичувати і з нормальними запасами входити в осінньо-зимовий період. Але закупівлі зменшили. Восени вугілля на складах було на 50% менше, аніж рік тому. Придворні експерти почали кричати про кризу, ризики відключення і необхідність нового підвищення тарифів. При цьому прикривалися, звісно, держ шахтами і турботою про них. Лояльні чиновники тарифи підвищили. Замість того, щоб вжарити по повній за такі фокуси.

3. У підсумку на кінець 2017 року у шахтарів львівсько-волинського басейну заборгованість по зарплаті 2-3 місяці, на держшахтах видобування знизилось на 19%. А у січні 2018 року ДТЕК, вже після отримання нового зростання тарифів, знову призупинив закупівлі вугілля із держ шахт. Тепер із новою вимогою - щоб навіть треті компанії (Центренерго) вугілля купували тільки у них і тільки по Роттердам+.

Але навіть такі очевидні повторювані факти, як бачимо, у нас недостатні, щоб монополію визнати монополією.

novaculaextremo 24 января, 13:09
Нахуй отседова, говно ольгинское, или куда вы там давеча переехали.

vnukbanderivca 24 января, 17:41
Тебе ще не забанили, правдорубе?

m_for_mijers 24 января, 11:58
Ну дык Сирожа брал деньги из этих рук, что тут нового?)

banderovets_dp 24 января, 12:00
Сырожа переживает за банк в котором ему з/п платят

novaculaextremo 24 января, 13:10
Не хватает только Мишы.

andbig 24 января, 15:36
Топить все кодло разом, леща, портнова и остальную актиукраинскую мразь.

provinzial_58 26 января, 19:37
Идеалы Майдана - это оксюморон.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account